nie mam już nadziei - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie mam już nadziei

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: nie mam już nadziei

mój maż po 17 latach małżenstwa wyprowadził się  . Teściowa zameldowała go u siebie,wzięli kredyt i założył firmę.przebywa na mazurach a ja i córki na śląsku.Podobno robi to wszystko dla mnie i dzieci .ja zostałam bez pracy i męża ,ale za to z długami .nie radzę sobie .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie mam już nadziei
atena71 napisał/a:

Podobno robi to wszystko dla mnie i dzieci .ja zostałam bez pracy i męża ,ale za to z długami .nie radzę sobie .

Nie rozumiem tego ... dla Ciebie wyprowadził sie zostawiając Cię z niczym ? Bez środków do życia z córkami ? Dziwna sprawa ... Może napisz coś wiecej jeśli masz ochotę, co tak naprawdę było powodem jego decyzji.

3

został również zwolniony z pracy i podjął decyzję ozałożeniu firmy na mazurach bez mojej zgody .Tesciowa bardzo mu w tym wszystkim pomagała.nadmienię,że z naszej poprzedniej działalności pozostało kupe długów ,ale firna była zarejestrowana na mnie ,więc to są moje długi.nie mogę pogodzić się z tym , że zamiast poszukać pracy (np. kierowca) wybrał inne życie wolne od żony ,dzieci i problemów dna codzienngo

4

atena71 napisał/a:

Teściowa zameldowała go u siebie,wzięli kredyt i założył firmę.

Z tym zameldowaniem to już chyba przesada. Skoro go zameldowała u siebie to chyba już na poważnie on zamierza tam zostać, na długo. No chyba, że to była konieczność, w co słabo chce mi się wierzyć.

atena71 napisał/a:

przebywa na mazurach a ja i córki na śląsku.Podobno robi to wszystko dla mnie i dzieci. ja zostałam bez pracy i męża ,ale za to z długami .

Dla dobra dzieci wyprowadza się na drugi kraniec Polski?! Zostawia Cie samą z wychowaniem i problemami?.. Ponad to zostawił Cie z długami?

Powiedz rozstaliście się? Czy to jest 'tymczasowa wyprowadzka'?

'Serce kobiety to ocean pełen tajemnic' smile:*

5

nie jest w stanie nic pewnego mi powiedzieć działalność jego jest sezonowa ,nawet nie mówi kiedy przyjedzie do dzieci ,przesłał 1000zł z dopiskiem alimenty dla dzieci .Dużą rolę odegrała w tym wszystkim teściowa

6

Cała sprawa jest bardzo podejrzana!?...i dlaczego alimenty?a co z tą teściową?nie znosi cię?

Laura 04.01.2017 godz 19:15

7

to są jej rodzinne strony ,walczy z e swoja siostra o ,spadek,kupiła tam trochę ziemi i powiedziała ,żeby mój mąż to wykorzystał,a ja się na to nie chciłam zgodzić .Moja teściowa jest osoba bardo majętną,ale ma też 32 letniego upośledzonego drugiego syna i chyba jest to robione po to. ,aby maż został tam i opiekował się nią i bratem , a cała reszta jest nie ważna

8

W dalszym ciągu nie rozumiem co on zrobił dla Twojego dobra i dzieci ..... w ktorym miejscu jest to "dobro". W tym całym problemie chyba musi być jakieś drugie dno. Wygląda to bardzo podejrzanie ...

9

Czemu nie pojedziesz do niego? Czmu bylas temu przeciwna? Przeciez praca Cie nie trzyma na Slasku? Moze czegos nieprzedyskutowaliscie do konca, moze kazde z was jest tak przekonane o swojej racji, ze nawet nie zadalo sobie trudu, zeby wysluczac argumentow drugiej strony?

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie mam już nadziei

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018