prezent dla (małego) faceta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » prezent dla (małego) faceta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: prezent dla (małego) faceta

Mam problem... W grudniu mój mały siostrzeniec będzie miał imieniny i urodziny, a ja niestety nie mam pomysłu na jakiś miły, ciekawy, interesujący prezent Może znajdą się jakieś osoby, które mogłyby mi doradzić Będę wdzięczna

mały ma 20 m.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prezent dla (małego) faceta

playstation 3 albo xbox 360

3

Odp: prezent dla (małego) faceta

TeDe!!!!proszę cię!!!dziecku które ma 20miesięcy kupiłbyś playstation?i chyba sam byś grał!!

Mała16-Są teraz bardzo fajne zabawki z play skool(chyba tak to się pisze)polecałabym jakąś wybrać,bardzo pobudzają dzicięce zmysły i potrafią zainteresować dziecko w tym wieku na dłużej-ja mam synka który skończy w grudniu 12 miesięcy i właśnie dziadkowie z tej okazji kupują małemu taki chodzik-jeździk z tej firmy.To taki samochodzik (może widziałaś na reklamie?) z mnóstwem przycisków,które wydają ciekawe dźwięki,do tego ten samochodzik gada,śpiewa itp.Popatrz w marketach,jest dużo promocji na te zabawki z okazji nadchodzących świąt.

4

Odp: prezent dla (małego) faceta

Ja polecam Ci zabawki firmy fisher price,może do tanich nie należą ale są warte swojej ceny.Są bardzo mocne i trwałe,to zabawki edukacyjne które poprzez zabawą uczą.:)
krzesełko uczydełko
szczeniaczek uczniaczek
Post edytowny:usunięcie linku do innej strony
MagdaZ

5

Odp: prezent dla (małego) faceta

Właśnie w tym problem że musze wybrac 2 zabawki ( ma na imię Mikołajek).

6

Odp: prezent dla (małego) faceta
brysia napisał/a:

TeDe!!!!proszę cię!!!dziecku które ma 20miesięcy kupiłbyś playstation?i chyba sam byś grał!!

Mała16-Są teraz bardzo fajne zabawki z play skool(chyba tak to się pisze)polecałabym jakąś wybrać,bardzo pobudzają dzicięce zmysły i potrafią zainteresować dziecko w tym wieku na dłużej-ja mam synka który skończy w grudniu 12 miesięcy i właśnie dziadkowie z tej okazji kupują małemu taki chodzik-jeździk z tej firmy.To taki samochodzik (może widziałaś na reklamie?) z mnóstwem przycisków,które wydają ciekawe dźwięki,do tego ten samochodzik gada,śpiewa itp.Popatrz w marketach,jest dużo promocji na te zabawki z okazji nadchodzących świąt.

Brysia , tutaj muszę po raz pierwszy stanąć w obronie TeDe.Już prędzej spodziewałabym się , ze doradzi coś w stylu :Nakładka wibracyjna , lub Mega zestaw prezerwatyw w różnych smakach , kolorach i strukturach wink

7

Odp: prezent dla (małego) faceta

Jeanne!!jak możesz!!czuje się strasznie!!!:=( Ty przeciwko mnie!!!:=)

Myślę że w sumie masz rację-chyba dobrze się zabezpiecza skoro biega z .....na prawo i lewo a dzieci nie ma-chyba nie ma-no bo jak by miał to nie wpadł by na pomysł kupowania dziecku które dopiero co nauczyło się chodzić "pleya" jako prezent.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » prezent dla (małego) faceta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024