Niesamowity orgazm kobiecy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Niesamowity orgazm kobiecy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Upsupsi (2011-03-07 18:15:41)

Temat: Niesamowity orgazm kobiecy

Jak ćwiczyć mięśnie kegla ?
Czy któraś z pań doznała Squirtingu ?
Jak można osiągnąć taki stan ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niesamowity orgazm kobiecy
Upsupsi napisał/a:

Jak ćwiczyć mięśnie kegla ?
Czy któraś z pań doznała Squirtingu ?
Jak można osiągnąć taki stan ?

1. Znalazlam przykladowe 2 cwiczenia miesni Kegla . Wkeleje zacytowane Ci.


"Ćwiczenie 1
Połóż się na plecach, ugnij kolana. Nogi i stopy trzymaj złączone razem, ręce rozłóż do boku. Unieś w górę miednicę, pamiętaj jednak o tym, aby dolna część kręgosłupa przylegała do podłogi. Przytrzymaj kilka sekund, rozluźnij i opuść miednicę. Wykorzystaj przy tym wszystkie mięśnie brzucha, wytrzymaj w takiej pozycji kilka sekund i rozluźnij. Powtórz to ćwiczenie 5 razy.

Ćwiczenie 2
Połóż się na boku, opierając na przedramieniu, nogi lekko ugnij w kolanach. Następnie wciągnij brzuch w kierunku pleców, przytrzymaj 6-8 sekund i rozluźnij. Ćwiczenie należy powtórzyć po 4 razy na każdym boku. "


2. Na poczatku czytajac to nie wiedzialam co masz na mysli big_smile Wujek Google poszedl w ruch i juz wiem : kobiecy wytrysk . Tak, raz czy dwa chyba doznalam z obecnym partnerem, bo z bylym raczej nie i to byl wlasnie taki moj wytrysk jakby. Bylo cudownie. Chyba, ze to z czyms pomylilam big_smile No, ale spokojnie , nie jest to czesto spotykane zjawisko u kobiet.

3. Nie wiem , jak mozna osiagnac ten stan. Chyba nie ma sposobu, to samo moze przyjsc lub nie rpzyjsc.

3 Ostatnio edytowany przez Katriina (2011-03-09 13:50:15)

Odp: Niesamowity orgazm kobiecy

1. ja ćwiczę tak:
300 zaciśnieć na 3-6s dziennie (rozłożone na kilka razy, jak sobie przypomnę) ; zaciskanie przy sikaniu co 2s; w trakcie stosunku na penisie... w necie jest dużo różnych typów. czuję różnicę przy orgazmie, zdecydowanie przyjemniej i szybciej smile
3. podobno można nauczyć się osiągać przy rozluźnieniu całego ciała i jak najdłuższym podnieceniu. czytałam o takim sposobie, który po kilku próbach powinien działać: masaż całego ciała ok 30minut - spokojnie, rozluźniająco; stopniowe podniecanie kobiety masowaniem ud i pośladków. facet wkłada do pochwy dwa palce-wskazujący i środkowy i przez minutę zginając je uciska punkt G, potem minutę środkowy i serdeczny delikatnie dotykają pkt G, a porusza się cała dłoń przy równoczesnym masażu pozostałymi palcami. itd. sposób wymaga sporo zaangażowania od mężczyzny, czy działa nie wiem, nie wytrzymałam nigdy dłużej niż kilka minut masażu wink

4 Ostatnio edytowany przez Lilia86 (2012-12-02 17:06:18)

Odp: Niesamowity orgazm kobiecy

Próbowałam ćwiczyć sama. Kilka razy dziennIe zaciskając i rozluźniając te mięśnie.

Później próbowałam z Aquaflexem ( dopochwowe obciążniki w stożkach plastikowych)
Z efektów nie byłam zadowolona. Może źle się za to zabierałam.
Mam zamiar powtórzyć te ćwiczenia, ale teraz ze wzmocnioną motywacją big_smile

5

Odp: Niesamowity orgazm kobiecy

ad.1) używam kulek Gejszy
ad.2) tak doświadczyłam nie raz, ale ostatnio coś nie
ad.3) nie mam pojęcia tongue

6

Odp: Niesamowity orgazm kobiecy
Katriina napisał/a:

300 zaciśnieć na 3-6s dziennie (rozłożone na kilka razy, jak sobie przypomnę) ; zaciskanie przy sikaniu co 2s; w trakcie stosunku na penisie...

A gdy spróbujesz zacisnąć i utrzymać jak najdłużej to ile wytrzymasz? Minutę, dwie?

7 Ostatnio edytowany przez Robcio73 (2012-12-04 16:44:57)

Odp: Niesamowity orgazm kobiecy

Trzeba często odwiedzać Grafenberga.. no i oczywiście dłuuuuugo tam zabawic smile.. jeśli chodzi o pkt. 3 smile

8

Odp: Niesamowity orgazm kobiecy
Robcio73 napisał/a:

Trzeba często odwiedzać Grafenberga.. no i oczywiście dłuuuuugo tam zabawic smile.. jeśli chodzi o pkt. 3 smile

Dobra odpowiedź xD Lubię to xD

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Niesamowity orgazm kobiecy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024