jak oczyścić organizm?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » jak oczyścić organizm??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 33 ]

Temat: jak oczyścić organizm??

Cześć smile
mam takie pytanie... chciałabym zastosować jakąś kurację oczyszczającą dla mojego organizmu. Słyszałam, że można pić cały dzień wode mineralną, ale nie wiem czy to wystarczy?? Nie znacie może jakiś tabletek albo suplementów? Mam suchą skórę, i nie wiem już co robić. Słyszałam tylko o jednych tabletkach, jakos denoxinol czy denoxinal sie nazywają, nie pamiętam, może ktoś stosuje??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak oczyścić organizm??

nazywa się Denoxinal i tak ja nie stosowałam ale moja siostra tak,z tego co wiem jest zadowolona

3

ja jestem w trakcie szukania jakiegoś dobrego preparatu, który pomoże mi oczyścić organizm. Ostatnio często jadlam na mieście i troszke xle sie teraz czuje hmm Czesto boli mnie brzuch itp. Przydałoby sie oczyścić ten organizm z toksyn.

4

no właśnie wiem... poczytałam trochę na internecie o tym denoxinalu, o innych środkach praktycznie nic nie znalazłam. W sumie to opinie są pozytywne, oczyszcza organizm z toksyn, nie wiem czy są jakieś przeciwskazania. Czy moge brać te tabletki i tabletki antykoncepcyjne??

5

Ja  stosuje Denoxinal od kąt pojawił się na rynku,jestem bardzo zadowolona ,jest to bardzo dobry ziołowy preparat na oczyszczenie organizmu,ja w sumie nie słyszałam żeby były jakieś przeciwwskazania ,przy braniu środków antykoncepcyjnych.

6

Ja tez jednak zdecyduje się na ten preparat. Czytałam na necie i widziałam przewaznie pozytywne opinie, a do tego w weekend spotkałam się z moimi przyjaciółkami i jedna z nich tez go brała i mówila, że czula róznice po kuracji. Oczywiście była zaskoczona, ale pozytywnie.

7

a czy jak się zamawia te tabletki przez internet to wychodzi trochę taniej?? i czy jest jakiś przedział wiekowy? bo chciałam mojej mamie dać jeszcze te tabletki. z tym, że ona ma 59 lat i jest po zawale. więc nie do końca wiem czy mogę??

8

z tego co ja wiem, to ten środek nie wchodzi w interakcje z innymi preparatami, także jeżeli Twoja mama bierze leki to spokojnie te tabletki też by chyba mogła. Tylko co do wieku to nie wiem. Wiesz ludzie koło 60 już powinni pytać swoich lekarzy czy mogą brać takie czy inne tabletki. Mnie się wydaje, że Twoja mama może, że nie ma przeciwskazań, ale zawsze lepiej się upewnić.

9

u mnie w pracy koleżanki bardzo sobie chwalą Denoxinal,szczególnie że jest tani,no i ma ten ziołowy skład

10

ja przymierzam się do zakupu tego Denoxinalu,ze względu na to jak bardzo dobry ma skład i cenę,a po za tym bardzo pozytywne opinie słyszę na jego temat

11

no ja też przeglądałam różne strony i w sumie widziałam same pozytywne opinie o tym denoxinalu, ale widziałam jeszcze coś takiego co się nazywa detoks. czyli pewnie jest trochę tych środków na rynku. Pytanie tylko jak wybrac najlepszy?

12

byłam wczoraj wieczorkiem w aptece, ale już jak przyszłam to nie chciało mi się włączyć kompa i napisać czego się dowiedziałam tongue a więc ten denoxinal faktycznie jest ziołowy i faktycznie ma za zadanie oczyścić organizm z wszelkich toksyn. Jak się go stosuje oczywiście można zrzucić kilka kg. Nie należy jest tłustych i ciężkostrawnych posiłków, palić papierosów. Ma ktoś więcej info? jak tak to pisać, może komuś się nie udało oczyścić?? Pisać póki go nie kupiłam tongue

13

widziałam na allegro ten denoxinal za 13 zł. nawet jak ktoś nie wierzy w działanie to może zainwestować tongue myślałam, że tego typu tabletki są jednak droższe. cóż, miło się rozczarowałam wink

14

zgadzam się ja stosuje i jestem zadowolona,są skuteczne w oczyszczaniu i do tego tanie warto kupić i spróbować tym bardziej z tak niską cenę

15

ja sobie zamówiłam wczoraj wieczorem tongue pewnie będę musiała jeszcze troszkę poczekać bo mają przyjść w poniedziałek, ale przynajmniej jeszcze taniej niż w aptece. Spróbuję i zobaczę czy naprawdę będę miała taki oczyszczony organizm tongue

16

a ile zapłaciłaś za to zamówienie? drogo jakoś wychodzi? czy taniej w aptece? ja sama chyba się na to skuszę, byłam niedawno na badaniach i lekarz powiedział, że mogłabym bardziej o siebie zadbać. Życie w większym mieście ma jednak swoje konsekwencje. Tylko nie wiem czy denoxinal czy coś innego?

17

polecam ,ja sama stosuje go i jestem bardzo zadowolona,rewelacja preparat,ja stosuje go od 2 tygodni,jest super,tani i jest dobry

18

moje drogie mam 37 lat czy ja również mogę stosować denoxinal?chciała bym go stosować bo po pierwsze odpowiada mi cena i skład jaki posiada dla tego proszę o odpowiedz

19

Janka, jesteś młądą kobietą, pewnie, że jeżeli tylko chcesz to możesz sobie stosować te tabletki! Tylko musisz przeczytać ulotkę, upewnić się, że nie jesteś na coś chora i spokojnie możesz je brać. Ja jestem trochę starsza od Ciebie i biorę!

20

Moja Mama jest po 40 i tez bierze ten preparat jak chce sobie oczyścić organizm. Ja też ostatnio czytam dużo o tych specyfikach i chyba zrobie sobie kuracje tym denoxinalem.

21

dziewczyny, ja to juz próbowałam róznych sposobów oczyszczających organizm. często zdarza mi sie jeśc na mieście kebaby, hamburgery. Kupiłam sobie tez jakąs karte znizkową do maka na allegro i tez czesto tam jem. oczywiście nie widac tego po mnie, bo jestem bardzo szczupła. Ale niestety czasami strasznie mnie boli brzuch i wydaje mi sie, że własnie głównym powodem jest to jedzenie na mieście. Kiedys ktos mi powiedział, że dobre są głodówki, ale mi nic ni pomagało, piłam tez duzo wody i nic, przyklejałam jakies plasterki, które tez rzekomo mialy oczyścić organizm. Teraz zamierzam kupic sobie i spróbować ten deoxninal.

22

JA NIGDY O CZYMS TAKIM NIE MYSLALAM. ALE CHYBA TEZ POWINNAM JAKOS ZADBAC O SWOJE PAZNOKCIE, WLOSY, O CERE. JEST JAKAS TAKA SZARA. CZASAMI CZUJE SIE PRZEZ TO MNIEJ ATRAKCYJNA KOBIETA. JAK DZIALA TEN DENOXINAL? CZY JEST BEZPIECZNY DLA ORGANIZMU?

23

jest bezpieczny, bo jest na bazie ziół. nie wchodzi w interakcje z innymi tabletkami. poza tym to oczyszcza wątrobę, skóra staje się ładniejsza. no ale wiadomo, trzeba zapomnieć o niezdrowym jedzeniu...

24

TROCHE SOBIE O TYCH TABLETKACH POCZYTALAM I NAPRAWDE PRZECZYTALAM SPORO CIEKAWYCH RZECZY. JESZCZE NIE WIEM CZY JE KUPIE, ALE SOLIDNIE SIE NAD TYM ZASTANAWIAM, BO I MNIE PRZYDALO BY SIE ODTRUC SWOJA WATROBE! A NIE ZDROWEGO JEDZENIA I TAK JEM MALO TAKZE SPOKOJNIE BEDE MOGLA Z TEGO ZREZYGNOWAC.

25

Alfaiomega trzymam za Ciebie kciuki smile u mnie wszytsko bardzo dobrze, myślę, ze do sylwestra znikną mi wszystkie wypryski. Bo przez to oczyszczanie naprawdę znikają smile łykam denoxinal wieczorkiem przed snem, piję do tego jeszcze herbatkę i naprawdę rano świetnie się czuję smile i co najważniejsze, czuję się piękniejsza!

26

CÓŻ JUŻ KILKA DNI BIORE DENOXINAL. POKI CO JAKIEJS POPRAWY NIE WIDZE, NO ALE MINĘŁO DOPIERO KILKA DNI. JESTEM SPOKOJNA, A POZA TYM TO WIEM, RAZEM ZE MNA BIERZE MOJA CORKA. JAK TYLKO ZOBACZYŁA, ŻE JA COS TAKIEGO BIORE TO TEŻ CHCIAŁA. CHYBA NIE MA PRZECIWSKAZAN? W KONCU TO ZIOŁOWE TABLETKI

27

a wiecie co mnie się wydaje tongue ?? że schudłam tongue pewnie dlatego, że przez denoxinal nie jem tylu tłustych rzeczy i bardziej o siebie dbam smile coraz lepiej wyglądam. Widać, w zimę też można być piękną.

28

Powiedzcie mi Kobietki, ile on kosztuje w aptece ??? Bardziej się opłaca kupić na allegro czy iść do apteki ?

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

29

mnie się wydaje, ze na allegro bo tam jednak taniej wychodzi. Niedawno widziałam nawet jakieś 15 zł za opakowanie. No plus przesyłka. W aptece kilka zł drożej, ale to nie są raczej jakieś znaczne różnice. Ale ja denoxinal raczej zamawiam wink a jak tam po świetach?? Najedzone?? Bo ja to aż za bardzo!

30

właśnie zamówiłam DENOXINAL na allegro wink
20,80 za dwa opakowania po 30 tabletek wink
Zobaczymy big_smile:D
Przyda się po Świętach ;p

31 Ostatnio edytowany przez gipsy (2008-12-30 16:53:26)

Hmm, może też spróbuje...Chociaż nie wierzyłam nigdy w takie proszki. Na prawde działają????

32

Czy te podawane przez was nazwy środków są homeopatyczne? Słyszałam, że homeopatia jest świetna w oczyszczaniu organizmu z toksyn.

Posty [ 33 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » jak oczyścić organizm??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018