mały potwór - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: mały potwór

Wiecie od pewnego czasu mój synek zachowuje się jak POTWÓR .

Zresztą opisywałam to już wcześniej. Ale ostatnio przesadził. Wiecie mam teraz nowe dziecko w dom . A Mikiemu widocznie się to nie podoba. Podbiega do małej i próbuje ją ugryźć albo zabrać jej smoczek. Mnie już zaczyna to męczyć, żadne tłumaczenia nie pomagają. Pomóżcie mi. Tylko błagam nie każcie mi chodzić z nim po jakichś poradniach bo dziecko głupie nie jest. Błagam pomóżcie!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mały potwór

Ten POTWOREK jest po prostu zazdrosny,do tej pory to On byl w centrum uwagi.A teraz ty poswiecasz wiecej czasu na opieke nad mała wiec nie dziw mu sie, ze czuje sie troszeczke odstawiony na drugi plan.Wszystko z czasem zniknie smile

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

3

Mały swoim zachowaniem chce zwrócić na siebie uwagę,do tej pory to On był najważniejszy.Teraz kiedy w domu pojawiło się maleństwo czuje się zagrożony.Wiele dzieci tak reaguje,słyszałam o drastyczniejszych przypadkach...
Proponuję wciągnąć małego w pomoc przy małej,może pomóc przynosząc piluszki,podawać gąbkę podczas kąpieli,podać oliwkę.... to napewno Go zainteresuje i będzie czuł się ważny....No i przedewszystkim nie szczędz małemu czułości,On musi czuć się kochany.Cierpliwości młoda mamo,z czasem wszystko się ułoży:)=)

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

4

Dokładnie tak jak napisały dziewczyny powyżej - twój synek jest njnormalniej w świecie zazdrosny. Znalazł się w nowej sytuacji, do tej pory był sam i ty byłas tylko dla niego. Teraz pojawiła się kolejna mała istotka, z którą on niekoniecznie chce się tobą dzielić. Proponuję poświęcać mu dużo czasu, aby nie czuł się odsunięty na drugi plan. Może właśnie też pomóc przy małej, by wiedział że on też się liczy. Z czasem napewno to ustanie. Powodzenia!

5

Dziewczyny udzielają bardzo cennych rad, jeśli tylko wcielisz je w życie na pewno wasza sytuacja się poprawi.
Pewien psycholog w audycji radiowej waszą sytuacje opisał po swojemu, zadając matce pytanie: "Czy pani nie byłaby zazdrosna gdyby mąż przyprowadził do domu nową kobietę i jej poświęcał większość swojej uwagi?" Myślę że coś w tym jest. Powodzenia smile

PS. Tak na marginesie, nie rozumiem jak mogłaś nazwać swoje własne dziecko Potworem.

"Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki."
                                                                                                                     -Anthony de Mello

6

dziecko jej po prostu zazdrosne o to, zd mniej czasu mu bedziesz poświęcała.
nie chce też, żeby ktoś zajął jego miejsce.

myślę, że mu minie, gdy zobaczy, że nie ma się czego obawiać i jest andal tak samo ważne.

MagdaZ - mam młodszą siostrę. i to jest prawdziwy potwór he

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

Przytulaj Potworka, uśmiechaj się do niego, trzymaj go za rączkę i pozwól uczestniczyć w opiece nad nową dziecinką wink
Najlepiej dać zazdrosnemu dziecku zadanie czuwania nad bezpieczeństwem mniejszego dziecka, o które jest zazdrosne. Jasno i wyraźnie nadać mu miano opiekuna wink
Taki zabieg wink) Potworek będzie dumny. A Ty go chwal za dobrą opiekę wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021