KOSMETYKI Z AUTOMATU - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: KOSMETYKI Z AUTOMATU

Witam. Chciałabym zasięgnąć opini. Od jakiegoś czasu przywożę swojego syna na basen. Sama nie korzystam z pływalni więc mam chwię czasu dla siebie. I co zaobserwowałam? Notorycznie czegoś zapominamy na basen. A to żelu pod prysznic,a to szamponu,kremu,balsamu,grzebienia itp. Przyszło mi zatem do głowy,że w takim miejscu sprawdziłby sie automat z kosmetykami (w wersji mini) Zaczęłam więc analizować sobie w głowie (z myślą o własnym interesie) jakich kosmetyków w takim automacie oczekiwałby klient basenu? Proszę o opinie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: KOSMETYKI Z AUTOMATU

Jeśli na basenie to jednorazowy szampon do włosów i żel pod prysznic. Widziałam takie w hotelu, więc są na rynku dostępne. Balsam czy krem niekoniecznie bo nie są to produkty niezbędne. Można skorzystać z nich po powrocie do domu. Co jeszcze? Ludzie często zapominają grzebienia, więc też by się przydał.
Wychodząc z basenu często trzeba się śpieszyć z ubieraniem, bo następna grupa czeka, dlatego nie sądzę, że kobiety będą korzystały z dużej ilości kosmetyków.

3

Marny zysk,spora strata czasu.Poszerz to może i może być ciekawie(np.kobiece napoje,poobserwuj i takie są,ew.świeże soki)

4

raczej daremny pomysł, ale swoją droga jesteś moja kochana strasznie roztargniona

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018