Tłumaczenia przez telefon - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Tłumaczenia przez telefon

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Tłumaczenia przez telefon

Znalazłam ciekawą usługę dotyczącą tłumaczeń telefonicznych. Jedzie się do innego kraju i można zadzwonić do nich z jakimś problemem językowym. Pomysł wydaje się całkiem obiecujący, ciekawe tylko jak będzie działał w praktyce... Słyszał ktoś o tym? A może ktoś już używa coś takiego?

Więcej o tym tutaj: http://www.twojaeuropa.pl/2219/tlumacze … -w-podrozy

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tłumaczenia przez telefon

Nie korzystałam z takiej usługi, natomiast z chęcią dowiem się  na ten temat czegoś więcej. mieliśmy taką sytuację ostatnio podczas narciarskiego wyjazdu. spadłam z wyciągu tak skutecznie, że nie mogłam się nawet podnieść. Najgorsze jest to, że gdy wyjeżdżasz do innego kraju kończy na urlop zimowy i nie z nasz lokalnego języka, na dodatek nie jest nim angielski, może być ciężko w kontakcie ze służbami medycznym. Takie teletłumacz wydaje mi się, że byłby fajna alternatywą w nagłych wypadkach.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Tłumaczenia przez telefon

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018