Witam, jesteśmy ze swoim chłopakiem kilka miesięcy zawsze uprawialiśmy seks i miałam na niego ogromną ochotę , po czym on wyjechał na 2 miesiące i gdy przyjechał na tydzień ja ... nic ! w ogóle nie miałam ochoty na sex! a przez czas kiedy go nie było cały czas marzyłam o sexie z nim.. on znów wyjechał ale za kolejne 2 miesiące wraca... i znów jest to samo gdy go nie ma mam ochotę się z nim kochać ale boję się że gdy on przyjedzie będzie znów to samo
dodam że tydzien - dwa przed jego przyjazdem zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i w dzień jego przyjazdu rozchorowałam się (może to miało jakiś wpływ?) proszę o pomoc
Podobne tematy
tak,brak ochoty, może być spowodowany tabletkami. Może warto wybrać się do gina i zmienić,a nie męczyć się,hm?
znaczy bo dziwne jest to że jak go nie było to chciałam sexu a jak był to już nie... i teraz gdy go nie ma znów go chcę... i nie wiem czy teraz wymienić tabletki czy poczekać i zobaczyć za kolejne dwa miesiące jak to będzie... może organizm się przyzwyczaił do tabletek?
mysle, ze mozesz jeszcze troche poczekac z wymiana tabletek. organizm potrzebuje czasu, zeby przyzwyczaic sie do tabletek, zazwyczaj jest tak okolo 3 miesiecy. ja bym na Twoim miejscu zobaczyla, jak bedzie za te dwa miesiace i jesli nie zaobserwowalabym wzrostu libido, na bank poprosilabym ginekologa o wymiane tabletek. nie ma sensu sie meczyc.
Zawsze się zastanawiałem a poco wam te tabletki antykoncepcyjne przecież to ma skutki uboczne itp.