tabletki anty a brak ochoty na seks - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki anty a brak ochoty na seks

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 37 ]

Temat: tabletki anty a brak ochoty na seks

Kobietki i znow mam problem z tabletkami.
Zdecydowalam sie na nie,bo nie wystarczal mi seks raz dziennie(kiedys);))
Chcialam wiecej i wiecej,a jak juz zaczelam brac tabletki to
ochota mi odeszla.Teraz mam ochote okolo 2 razy w tygodniu i w sumie
zdarzylo mi sie,ze kilka razy kochalismy sie tylko dlatego,ze On mial
ochote,ja udalam,ze tez mam.Kiedys oboje mielismy podobne potrzeby,zeby nie
powiedziec takie same,a teraz to mnie sie rzadko chce.I tu jest problem.
Co zrobic abym znow byla taka jak kiedys?Od razu chce zaznaczyc,ze
bardzo kocham mojego partnera,on sam probuje rozbudzic we
mnie dzikie zadze,ale czasami to ja poprostu nie daje sie dotknac,
nie chce zwyklych pieszczot,namietnych pocalunkow.
Co robic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tabletki anty a brak ochoty na seks

Teoretycznie może mieć to coś wspólnego z tabletkami, bo jednak jest to jakaś ingerencja w funkcjonowanie ciała, ale warto też zastanowić się czy nie jest to spowodowane czymś innym. Może się ostatnio stresujesz dużo albo chodzisz zmęczona, albo po prostu masz taki etap, że jakoś Cię nie ciągnie. Ja przechodzę przez różne fazy. Czasami są długie odcinki czasu kiedy mi sie baaardzo chce, a czasami prawie wcale wink

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce - E. Hemingway

3

Jednym ze skutkow ubocznych tabletek anty jets neistety obnizenie libido hmm
oczywiscie nie na wsyztskie kobiety tak dzialaja tabletki anty, ale wiele jednak sie na to skarży

porąbana jak łajno w tartaku

4

Wiele dziewczyn ma problemy z spadkiem libido podczas  brania pigułek anty. Jeżeli problem jest dla Ciebie uporczywy to idz do ginekologa porozmawiaj z nim i poproś o ewentualną  zmiane pigułek.

Często okazuje się że na innych pigułkach libido nie spada. Niestety u nas dobór środków anty jest jeszcze na zasadzie prób i błędów .

hmmm ja miałam tak ,że to przez tabletki nie miałam ochotę na seks.Skąd to wiedziałam i wiem-gdy robiłam przerwy w zazywaniu tabletek lub gdy nie bralam ich z pol roku mialam taka OCHOTE NA SEKS- czułam się jak lwica która poluje na swoja zdobycz hehe :)Moim rozwiazaniem bylo pojscie do ginekologa i powiedzenia wprost ze mam obnizone libido,ze nie chce by tak bylo.Moja ginekolog zaproponowala mi inne tabletki lub nuva ring.Stosuje nuva ring i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.Moze tez powinnas sprawdzic co sie stanie gdy zrobisz sobie mala przerwe w zazywaniu tabletek (tylko tak by nie skonczylo sie to ciaza niechciana) i pojsc do ginekologa by przepisal Ci cos innego(niekoniecznie nuva ring).Kobiety nie po to stosujemy antykoncepcje by nie miec ochoty na seks dlatego gdy cos jest nie tak warto to zmienic na cos innego.

6

harmony11 napisał/a:

Teoretycznie może mieć to coś wspólnego z tabletkami, bo jednak jest to jakaś ingerencja w funkcjonowanie ciała, ale warto też zastanowić się czy nie jest to spowodowane czymś innym. Może się ostatnio stresujesz dużo albo chodzisz zmęczona, albo po prostu masz taki etap, że jakoś Cię nie ciągnie. Ja przechodzę przez różne fazy. Czasami są długie odcinki czasu kiedy mi sie baaardzo chce, a czasami prawie wcale wink

Widzisz,wczesniej zylam w stresie,wiadomo,nieodpowiednia antykoncepcja
a wlasciwie jej brak itp.a teraz wlasnie sie niczym nie stresuje.Tu chodzi o to,ze
wczesniej ZAWSZE mialam ochote.Moglabym kilka razy dziennie sie kochac,a
teraz mi sie nie chce;(

7

Ja mam podobnie. Zanim zaczełam brać to było perfect:) A teraz już mi się nie chce, tylko że muszę brać ze względu na niewłaściwy poziom hormonów. Nie wiem, może mi zmieni w takim razie tebaletki. Ale czy po innych będzie lepiej..:/  Nie zawsze tak jest że nie mam ochoty, ale z pewnością jest dużo mniejsza niż kiedyś. Moze to starość?:)

8

ja mam tak samo..

9

Lucy napisał/a:

Ja mam podobnie. Zanim zaczełam brać to było perfect:) A teraz już mi się nie chce, tylko że muszę brać ze względu na niewłaściwy poziom hormonów. Nie wiem, może mi zmieni w takim razie tebaletki. Ale czy po innych będzie lepiej..:/  Nie zawsze tak jest że nie mam ochoty, ale z pewnością jest dużo mniejsza niż kiedyś. Moze to starość?:)

zaledwie 20 lat mam i juz sie starzeje?:D i nie mam ochoty,to co bedzie za 10 lat;)

10

Zawsze miałam duży temperament. Kiedy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne nie odczułam jakiejś znaczącej różnicy, zresztą odpowiednio "zmotywowana" przez swojego partnera zawsze nabierałam ochoty na seks wink

Może warto pomyśleć o zmianie tabletek na inne? Tak czy inaczej omówiłabym ten problem z lekarzem ginekologiem. W końcu nie po to zaczęłaś zażywać tabletki, żeby... Zupełnie nie mieć chęci na "wypróbowanie" ich działania wink

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

11

Ja brałam bardzo długo tabletki, ale  u mnie to inna bajka, ponieważ było to spowodowane przyczynami zdrowotnymi.
Oczywiście libido miałam bardzo niskie i w ogóle odczuwałam też inne skutki uboczne, szczególnie odbiło to się  na moich nogach. Niestety tabletki zaburzają naturalny cykl miesięczny. Nasze naturalne hormony wywołują  przyjemność seksualną, wpływają na nasze nastroje a w przypadku kiedy dostarczamy je do organizmu pod sztuczną postacią mogą negatywnie wpływać na odczuwanie podniecenia seksualnego, ogólne samopoczucie jak i nawet na związek z partnerem. Mogą, nie muszą...

12

Jedynie jak pigulki na mnie działają <chodzi o strefe psychiczną> to mam straszne doły w napięciu przedmiesiączkowym smile

13

ja mam ciagle hustawki nastrojow.Sa dni,ze moglabym ciagle plakac.

14

To chyba przydałaby się zmiana tabletek Amelia...?

15

musze sie Wam pochwalic kobietki,ze ostatnio jest lepiej;))
Libido powolutku wraca do normy,a z hustawkami nastrojow walcze.
Mam nadzieje,ze poradze sobie z tym sama,a tabletek nie chce
zmieniac,bo jak sobie pomysle,ze bede przechodzic to samo co
przechodzilam na poczatku brania tabletek,te mdlosci,
ogolne zle samopoczucie, to mi sie cos robi.

16

No to trzymam kciuki jak Ci sie poprawia. Mi niestety nie poprawilo sie samoistnie i musialam zmienic srodek anty. Libido na tabletkach zawsze mialam zalamujaco niskie, niezaleznie jakie bym brala. Dopiero na ringach antykoncepcyjnych wszystko wrocilo do normy.

17 Ostatnio edytowany przez gabisiula (2011-01-10 16:42:38)

Drogie netkobiety, odnawiam ten wątek bo potrzebuje waszej rady.

Ja mam ten sam problem:( Kiedyś miałam wielką ochotę na seks a teraz prawie wogóle. Biorę Novynette od 3 lat, ogólnie to bardzo lubię je i nie chce zmieniac, nie przytyłam po nich, żadnych humorków itp. ale libido mam zerowe!
Czy są na to jakieś inne sposoby niż to żeby zmienic tabletki??
Boje się eksperymentow, tego że lekarz przepiszę mi inne, droższe, że po nich przytyje itp.
Kocham swojego faceta, jest cudowny, wyrozumiały, czuły ale to nic nie daje. To on zawsze wychodzi z inicjatywą, nie ja, a kiedyś było inaczej. Chciała bym poeksperymentowac ze swoim facetem, wniesc do łóżka coś nowego, zaskoczyc go! Ale jak, skoro nie mam na nic zupełnie ochoty??
pomóżcie dziewczyny!

18

gabisiula napisał/a:

Drogie netkobiety, odnawiam ten wątek bo potrzebuje waszej rady.

Ja mam ten sam problem:( Kiedyś miałam wielką ochotę na seks a teraz prawie wogóle. Biorę Novynette od 3 lat, ogólnie to bardzo lubię je i nie chce zmieniac, nie przytyłam po nich, żadnych humorków itp. ale libido mam zerowe!
Czy są na to jakieś inne sposoby niż to żeby zmienic tabletki??
Boje się eksperymentow, tego że lekarz przepiszę mi inne, droższe, że po nich przytyje itp.
Kocham swojego faceta, jest cudowny, wyrozumiały, czuły ale to nic nie daje. To on zawsze wychodzi z inicjatywą, nie ja, a kiedyś było inaczej. Chciała bym poeksperymentowac ze swoim facetem, wniesc do łóżka coś nowego, zaskoczyc go! Ale jak, skoro nie mam na nic zupełnie ochoty??
pomóżcie dziewczyny!

Wiem dobrze co czujesz, mogłabym podpisać się pod każdym twoim słowem sad
Obawiam się, że bez zmiany tabletek nic się nie zmieni.
Możesz się wysypiać, brać żeń-szeń itp. ale hormony niestety są górą. Jak dopadnie Cie ten uboczny skutek tabletek, to libido samo nie wzrośnie, choćbyś nie wiem jak pozytywnie myślała sad
Ja pół roku temu odważyłam się w końcu powiedzieć ginekologowi, że "już tak dłużej nie chcę". Brałam Yasmin, podobnie jak Ty byłam zadowolona, gdyby nie to cholerne libido.
Lekarz zaproponował  krążek NuvaRing albo tabletki Qlaira.
Zdecydowałam się na Qlairę, ale nie widziałam różnicy (może minimalnie była bardziej "wilgotno")
Wczoraj dostałam więc receptę na NuvaRing - postanowiłam się przemóc i zmienić metodę. Lekarz powiedział, że to dobra decyzja, że jeśli coś ma pomóc to właśnie krążek, że wiele kobiet musi się przemóc ale potem są zadowolone.

19

Annuar chyba zdecyduje się na zmianę tabletek, skoro nie ma na to innej rady. Ale na zmianę na coś zupełnie innego się nie zgodzę, ponieważ wcześniej miałam kłopot z trądzikiem, nie duży ale jednak, a po tabletkach mam piękną cerę bez ani jednego zaskórnika, między innymi też dlatego biorę tabletki. Nie wiem nawet co to jest ten krążek, po twoim poście trochę czytałam na ten temat w necie ale komentarze innych kobiet które go stosują mnie przeraziły. Jakoś na razie nie była bym przekonana do założenia takiego krążka.
Może to głupie ale myślałam nawet nad tym aby stosowac jakieś krople czy tabletki na zwiększenie libido, ale nie wiem czy to dobry pomysł i czy w ogóle można coś takiego stosowac przy antykoncepcji hormonalnej.

20

gabisiula napisał/a:

Annuar chyba zdecyduje się na zmianę tabletek, skoro nie ma na to innej rady. Ale na zmianę na coś zupełnie innego się nie zgodzę, ponieważ wcześniej miałam kłopot z trądzikiem, nie duży ale jednak, a po tabletkach mam piękną cerę bez ani jednego zaskórnika, między innymi też dlatego biorę tabletki. Nie wiem nawet co to jest ten krążek, po twoim poście trochę czytałam na ten temat w necie ale komentarze innych kobiet które go stosują mnie przeraziły. Jakoś na razie nie była bym przekonana do założenia takiego krążka.
Może to głupie ale myślałam nawet nad tym aby stosowac jakieś krople czy tabletki na zwiększenie libido, ale nie wiem czy to dobry pomysł i czy w ogóle można coś takiego stosowac przy antykoncepcji hormonalnej.

Ja również nie byłam przekonana do krążka (i w sumie wciąż nie wiem, czy mi i mojemu partnerowi podpasuje) - dlatego pół roku temu zdecydowałam się na zmianę tabletek a nie na krążek.
Jednocześnie przez cały ten czas "edukowałam się" nt krążka, zadawałam pytania na dwóch forach internetowych itp.
Z perspektywy pół roku "zbierania informacji" wink wiem tyle, że postanowiłam spróbować. Ale potrzebowałam kilku miesięcy by na spokojnie przekonać się przynajmniej do spróbowania.

Mnie interesuje poprawa libido, ale krążek ma również te zalety że oszczędza wątrobę oraz w przypadku wymiotów/biegunek nie spada skuteczność.

Wydaje mi się, że jeśli przy tabletkach poprawiła się Tobie cera, to przy krążku nie powinna się pogorszyć - to również hormony tyle, że w mniejszej dawce. Szczęściara, mi przy żadnych tabletkach nie poprawiła się cera wink

21 Ostatnio edytowany przez AnnaMa (2011-01-12 16:29:05)

Kurcze, ja też niestety wiem o czym mówicie.. sad i o dziwo również biorę novynette.. od początku dobrze się po nich czułam, nie miałam żadnych problemów, bóle miesiączkowe w normie..tyle że ostatnio w ogóle nie mam ochoty na seks.. dochodzi do tego, że jak mój facet mnie dotyka to wpadam w jakąś furię bo strasznie mnie to drażni! Myślałam, że mam coś nie tak z psychiką ale trafiłam na ten wątek i nagle wszysto zaczęło do siebie pasować.. Też nie chciałabym zmieniać tabletek bo obawiam się, że po innych mogę przytyć, ale chyba sytuacja mnie do tego zmusi...

Ain't no sunshine when she's gone..

22

Naprawdę polecam Nuvaring. Sama stosowałam Novynette, i miałam ten sam problem. Dodatkowo stany depresyjne, słabe nawilżanie na dole, nawracające zapalenie pęcherza... no i to zerowe libido. Zerowe. Seks mógłby dla mnie wtedy nie istnieć!

Już po pierwszym miesiącu z NR odczułam zmiany na lepsze. Sama miałam opory i początkowo chciałam zmienić Novynette na inne tabletki, ale nie żąłuję, że jednak wybrałam NR. Nie czuć, jest wygodny, nie muszę o niczym pamiętać. Przekonajcie się dziewczyny, naprawdę warto. Ja w końcu szczerze rzucam się na swojego ukochanego, a on gdyby mógł, postawiłby pomnik Nuvaringowi. big_smile

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

23

busiu napisał/a:

Naprawdę polecam Nuvaring. Sama stosowałam Novynette, i miałam ten sam problem. Dodatkowo stany depresyjne, słabe nawilżanie na dole, nawracające zapalenie pęcherza... no i to zerowe libido. Zerowe. Seks mógłby dla mnie wtedy nie istnieć!

Już po pierwszym miesiącu z NR odczułam zmiany na lepsze. Sama miałam opory i początkowo chciałam zmienić Novynette na inne tabletki, ale nie żąłuję, że jednak wybrałam NR. Nie czuć, jest wygodny, nie muszę o niczym pamiętać. Przekonajcie się dziewczyny, naprawdę warto. Ja w końcu szczerze rzucam się na swojego ukochanego, a on gdyby mógł, postawiłby pomnik Nuvaringowi. big_smile

Ostatnie zdanie mnie po prostu "rozbroiło " smile smile smile

Ponieważ zmieniałaś z tabletek na NR mam pytanie: kiedy założyłaś krążek ?

Nie wiem jak działały Twoje tabletki. Moje to Qlaira 28 tabletek = 26 aktywne i 2 placebo. Czy włożyć NR tak jakbym zaczynała nowe opakowanie tabletek (czyli po drugiej tabletce placebo) CZY w ogóle pominąć tabletki placebo (i podobno dzięki temu uniknąć ewentualnych problemów z przedłużającym się krwawieniem - słyszałam że pierwsze krwawienie przy NR lubi się przedłużać i podobno jest lepiej pominąć tabletki placebo które stanowią odpowiednik "przerwy" w innych tabletkach)?

24

Słyszalam, że krążki są dla kobiet, które nie planują już mieć dzieci..czy to prawda? Bo jeśli nie to poważnie zastanowię się nad tym Nuvaringiem smile myślałam o zmianie tabletek ale tak jak już wspomniałam boję się, że znów nie trafię w odpowiednie, myślałam o jakiś tabletkach osłonowych ale wszystkie opinie są niepochebne..

25

Aniu z tego co ostatnio w jakims tam programie na TVN style slyszalam, wypowiadala sie ginekolorzka to tak.to sa dla kobiet ktore juz nie planuja miec dzieci pozdrawiam:)

26

AnnaMa napisał/a:

Słyszalam, że krążki są dla kobiet, które nie planują już mieć dzieci..czy to prawda? Bo jeśli nie to poważnie zastanowię się nad tym Nuvaringiem smile myślałam o zmianie tabletek ale tak jak już wspomniałam boję się, że znów nie trafię w odpowiednie, myślałam o jakiś tabletkach osłonowych ale wszystkie opinie są niepochebne..

Hm... od pół roku (zastanawiając się nad krążkiem) śledzę wypowiedzi kobiet na dwóch forach nt Nuvaringu i NIGDY NIE SPOTKAŁAM się z opinią czy informacją (przez nie przeczytaną czy zasłyszaną) iż krążki polecane są kobietom które (już) nie planują mieć dzieci !
Ja nie mam dzieci a dwóch ginekologów polecało mi krążek.

27

Annuar- moje tabletki nie posiadały 'placebo', więc nie bardzo rozumiem działanie Twoich. Ale powiem Ci, że ja postanowiłam nie robić przerwy, wzięłam ostatnią tabletkę, i na następny dzień o tej samej porze założyłam krążek. Krwawienia nie było terminowo... natomiast w drugim tygodniu pojawiło się morze czerwone. neutral To było bardzo bardzo słabe...

Ale o ile pamiętam, to w ulotce było napisane, że możesz po prostu porzucić tabletki i założyć krążek, więc chyba wedle życzenia? Pierwszy miesiąc i tak będzie walką... ale warto!

28

busiu napisał/a:

Annuar- moje tabletki nie posiadały 'placebo', więc nie bardzo rozumiem działanie Twoich. Ale powiem Ci, że ja postanowiłam nie robić przerwy, wzięłam ostatnią tabletkę, i na następny dzień o tej samej porze założyłam krążek. Krwawienia nie było terminowo... natomiast w drugim tygodniu pojawiło się morze czerwone. neutral To było bardzo bardzo słabe...

Ale o ile pamiętam, to w ulotce było napisane, że możesz po prostu porzucić tabletki i założyć krążek, więc chyba wedle życzenia? Pierwszy miesiąc i tak będzie walką... ale warto!

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie chodziło mi o to, czy robiłaś przerwę czy nie (tabletki placebo to taki odpowiednik tradycyjnej 7-dniowej przerwy przy innych tabletkach).

Ja właśnie chcę zrobić tak jak Ty: ostatnia tabletka i od razu następnego dnia krążek i właśnie byłam ciekawa jak wtedy wygląda krwawienie - bo u niektórych kobiet nie ma wtedy wcale (tylko pojawia się już po wyciągnięciu krążka). Będę przygotowana i na brak i na "morze czerwone" wink

W niedzielę będzie "ten dzień" wink
Na razie tylko macałam przez opakowanie swój krążek i oczywiście wydaje mi się ogrooomny wink
I ciekawa jestem czy i na ile Mój Mężczyzna będzie go czuł.

29 Ostatnio edytowany przez AnnaMa (2011-01-14 09:14:02)

Przeglądnęłam mnóstwo opini o nuvaringu i są tak entuzjastyczne, że chyba też powoli zaczynam się przekonywać. Co do mojego poprzedniego posta to już uzupełniłam swoją wiedzię i wiem, że nuvaring to nie to samo co zwykłe krążki, tak więc moje poprzednie pytanie jest nieaktualne smile

30

AnnaMa napisał/a:

Przeglądnęłam mnóstwo opini o nuvaringu i są tak entuzjastyczne, że chyba też powoli zaczynam się przekonywać. Co do mojego poprzedniego posta to już uzupełniłam swoją wiedzię i wiem, że nuvaring to nie to samo co zwykłe krążki, tak więc moje poprzednie pytanie jest nieaktualne smile

smile Mi dwóch ginekologów polecało NR, ale ja miałam błędną wiedzę nt tego czym jest krążek - wydawało mi się, że to jakaś prezerwatywa dla kobiet wink.
Mówiłam ginekologom, że nie wyobrażam sobie "wkładać czegoś" i oni nie naciskali.
Dopiero później zaczęłam zbierać informacje na czym to wszystko polega i stwierdziłam, że skoro od x lat używam tamponów to nie powinnam mić problemów.
W każdym razie zaczynam w niedzielę i będę zamieszczać opinie - na tym poscie lub na zbiorczym poscie NuvaRing

31

Ja zaczęłam się rozglądać za nową metodą antykoncepcji ok. 7 miesiąca brania Novynette. I ilość pozytywnych opinii kobiet była dla mnie zaskakująca, więc poszłam do ginekologa i uradziliśmy, że spróbuję.

Też nie wyobrażałam sobie, że mogłabym 'tam' coś wkładać, ale to naprawdę nie jest tak problematyczne jak pamiętanie każdego wieczoru o tabletce. I co ważne, NR omija układ pokarmowy! I co ciekawe, ja tamponów nosić nie mogę, jakichkolwiek, bo czuję je i są dla mnie niewygodne, a z NR nie miałam żadnego problemu.

Ale i tak najważniejsze- LIBIDO WRÓCIŁO. \o/

32

Powiem wam tyle: niestety większośc z Was pada ofiarą lekarzy, którzy robią z Was królika doświadczalnego, bierzecie pigułki "na chybił trafił" i "zobaczymy jak będzie" zamiast UPIERAĆ SIĘ by lekarz skierował na badania hormonów (progesteron, estragon, testosteron, prolaktyna). Unikniecie wielu problemów, eksperymentów na własnym organizmie a potem kuracji gdy będziecie chciały np."zbić" prolaktynę (chociażby w celu zajścia w ciążę). Jeśli ktoś ma hormony OK.-to najczęściej nie odczuwa żadnych skutków ubocznych np. w postaci niskiego libido itp. ale jeśli tak się dzieje-warto się przebadać pod kątem profilu hormonalnego! Podam przykład:  gdy brałam tabletki antykoncepcyjne, często się denerwowałam, frustrowałam, mialam stany depresyjne + 0 libido + słabe nawilżenie + przewrażliwione sutki. I mnie pigułki bardzo podniosły poziom prolaktyny (normą jest ok.350 ja mam ponad 3.000), z czym walczę do dziś. A to = niskie libido. Doszłam do tej przyczyny mojego niskiego libido, robiąc badania hormonalne....I tak: jeśli któraś z Was ma już podniesiony poziom prolaktyny, a nie jest to niestety namacalne....to biorąc pigułki, jeszcze bardziej ją sobie podnosicie. Podobnie jest z innymi hormonami: za niski poziom estrogenu może ulec jeszcze większemu obniżeniu. Rezultat: efekty uboczne nawet po odstawieniu pigułek a potem terapia kilka miesięcy /lat preparatami , które są porównywalnym świnstwem [dla organizmu] jak sztuczne hormony. Np. Bromergon.

33

popieram poprzednią internautkę. najgorsze jest to że nie tylko ginekolodzy nas testują...

34

Ja też uważam, że lekarze nas testują. Ja miałam po tabletkach Logest niesamowite problemy. Nie tylko huśtawki nastrojowe ale po półroku po ich odstawieniu (a brałam je aż 2 lata) przytyłam 15 kg. Okazało się po testach, że hormon, który się w tabletkach znajdował wywołał u mnie właśnie takie skutki uboczne po pewnym czasie. Dziś biorę tabletki dopasowane do mojego systemu hormonalnego.

35

Lekarze nie testują tylko mają nas w d****. Nie robią badań i nie dopasowują tabletek tylko zapisują te jakie znają, albo za jakie im firma farmaceutyczna płaci.

Co do libido i tabletek to jest na rynku taki suplement diety. Nie stosowałam, ale może któraś z Was tak i może się podzielić doznaniami. Reklamują go tak, że przyjmuje się go podczas brania tabletek i osłania on żołądek, oraz nie pozwala spaść "chcicy" smile Nazywa się Asecurella.

36

Teo napisał/a:

Lekarze nie testują tylko mają nas w d****. Nie robią badań i nie dopasowują tabletek tylko zapisują te jakie znają, albo za jakie im firma farmaceutyczna płaci.

Co do libido i tabletek to jest na rynku taki suplement diety. Nie stosowałam, ale może któraś z Was tak i może się podzielić doznaniami. Reklamują go tak, że przyjmuje się go podczas brania tabletek i osłania on żołądek, oraz nie pozwala spaść "chcicy" smile Nazywa się Asecurella.

taaaa, magiczne tabletki. Akurat.
Raczej to chyba działa na zasadzie placebo....
Według mnie szkoda pieniędzy ( nie stosowałam, ale wiele czytałam o opiniach innych kobiet).
Lepiej kupić jakieś suplementy, które faktycznie działają np. probiotyki czy inne, które są pomocne dla kobiet,które mają częste infekcje przez zazywanie tabletek anty.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

Posty [ 37 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki anty a brak ochoty na seks

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018