pilnie!!!!!szukam pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: pilnie!!!!!szukam pracy

27latka z Warszawy mama dwóch ,małych córeczek poszukuje pilnie jakiejkolwiek pracy którą można wykonywać w domu

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Bożena (2010-12-16 10:23:26)

Odp: pilnie!!!!!szukam pracy

jestem z okolic Wawy i upolowałam ostatnio stronkę adres usunięty
jeśli chodzi o ogłoszenia na woj mazowieckie to jest w czym przebierać

3

jabasia napisał/a:

27latka z Warszawy mama dwóch ,małych córeczek poszukuje pilnie jakiejkolwiek pracy którą można wykonywać w domu

A myślałaś o tym aby zostać konsultantką Oriflame? 
Możesz pokazać katalogi znajomym, przesłać im przez internet link do aktualnego katalogu, możesz na stronie oriflame założyć swoja własna stronę i zmawiać przez internet tez można. Poza tym kurier przyniesie ci paczkę do domu. Na dodatek od niedawna na Facebooku oriflame otworzyło centrum piękności oriflame dla konsultantów, którzy mogą zbierać zamówienia wśród znajomych i nie tylko prze Facebook.
Jeśli jesteś zainteresowana chociaż trochę napisz ma mojego maila, a odpowiem na każde Twoje pytanie.

Każda porażka przybliża nas do sukcesu.

4

Polecam firmę FM ,naprawdę można zarobić a zaletą tej firmy jest to że ma ofertę zużywalną ,czyli klienci będą do Ciebie wracać,jak chcesz dowiedzieć się więcej to napisz.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018