zatrzymałam sie na troche, ale nie przedstawiłam się Wam :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » zatrzymałam sie na troche, ale nie przedstawiłam się Wam :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1 Ostatnio edytowany przez CookieBitch (2008-08-28 20:56:57)

Temat: zatrzymałam sie na troche, ale nie przedstawiłam się Wam :)

Jestem tu od czerwca a jednak nie przedstawiłam się.
Wasza społeczność od razu mnie wciągnęła. Na początku nie pisałam zbyt wiele, uważałam się za zbyt głupią. Jednak zauważyłam, że są i tematy, w których mogę się udzielać. Często zakładam tematy, kiedy mam jakiś problem i wiem, że Wy jako dorosłe kobiety, matki czy żony możecie mi poradzić bardziej niż koleżanki. Czasami moje pytania mogą wydać Wam się głupie ale mam dopiero 17 lat i nie wiele wiem o świecie.

Agnieszka. Imię ostatnio często spotykane ale i jakże nielubiane przeze mnie.
Urodziłam się w dzień babci i w ten sam dzień obchodzę imieniny.
Mieszkam w Legnicy k. Wrocławia.
Lubie język niemiecki. Czekolada-uzależnienie. Książę z bajki-moja miłość.
Tolerancyjna ale bardzo nerwowa. Piszę pamiętnik, chociaż czasami zastanawiam sie po co.
Jestem troche dziecinna, czego dowodem jest chyba, że prowadzę photoblog.
http://photoblog.pl/ciah   ZAPRASZAM smile

Nie wiem co dalej.

Pozdrawiam.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zatrzymałam sie na troche, ale nie przedstawiłam się Wam :)

Ja o sobie myślę tak samo,że jestem za młoda by się udzielać,ale jestem trochę starsza,mam prawie 22 lata.Ale często czytam twoje wypowiedzi i podobają mi się,napewno nikt niepomyśli o tobie,że jesteś głupia-jak napisałaś,czy za młoda.Zauważyłam że często się udzielasz bo i masz oczym pisać i oby nigdy nie zabrakło Ci ciekawych tematów-tego Ci życzę.Pozdrawiam

3

Miranda napisał/a:

JZauważyłam że często się udzielasz bo i masz oczym pisać i oby nigdy nie zabrakło Ci ciekawych tematów-tego Ci życzę.Pozdrawiam

nie wiem czy tematy są ciekawe, bo nie myslę nad tematami. Mam problem czy zapytanie to piszę smile

4

Wiek nie ma znaczenia, ważniejsze jest doświadczenie życiowe, przeżycia czy własna refleksja nad świtem. Znam wiele "lasek" starszych od Ciebie a głupie to to, że aż strach wink mam nadzieję że pozostaniesz tu na długo Pozdrawiam

"Nie ma przymusu religii. Prawość wyróżniła się od nieprawości. (K2:256)"

5

Jak to sie mowi: czlowiek uczy sie cale zycie , a i tak glupi umiera.Nie wstyd czegos nie wiedziec.Wstyd nie chciec poszerzac swojej wiedzy . Najgorzej gdy ktos czegos nie wie na dany temat , a udaje medrca.Ktos , gdy czegos nie wie , a pyta jest dla mnie niezwykle madra osoba smile

6

Cookie - Ty mi tu o tym, ze jesteś głupia, to nie gadaj, bo wszyscy wiedzą, że tak nie jest:) Byłam na Twoim photoblog'u - masz świetne zdjęcia smile:) No nie pogadasz.. big_smile:D A powiedz mi, dlaczego masz nick CookieBitch ? Co on oznacza? smile
Ja się cieszę, że tu jesteś smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

7 Ostatnio edytowany przez hana220372 (2008-08-30 09:07:37)

Agnieszko czyli nasza szalona CookieBitch photoblog super!!!
Namówiłam moją córkę żeby też umieściła tam swoje zdęcia. Nie wiem czy już to zrobiła.
Wiesz kochaniutka gdy wcześniej czytałam Twoje posty to nie pomyślałam, że masz dopiero tyle lat. Teraz jestem w szoku-w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Moja córka jest rok starsza od Ciebie i chyba nie potrafiłaby się odnaleźć na tym forum.

jesteś super! pozdrawiam cieplutko!
                                                                                Twoja netprzyjaciółko-mamuśka hihi smile

Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha-to nie żyje...

8

A ja lubię czytać Twoje wypowiedzi:)

Traktuj innych tak,jakbyś chciała ,żeby oni Ciebie traktowali wink

9

dołączam się do wypowiedzi hany-blog jest super!!!fajne zdjęcia.Także lubię poczytać twoje wypowiedzi-nie pomyślałabym że masz dopiero 17lat.

10

ciesze się, że tak mówicie..

haha mam netprzyjacółko-mamuśkę xDDD

11

Zdziwko mnie walneło, że jestes taka młodziutka ale za to masz ogromny bagaż doswiadczen.Twoje wypowiedzi sa naprawde powazne i jak mi sie wydaje maja duze znaczenie dla wszystkich dziewczyn na tym forum.Jestem tu bardzo krotko, ale zauwazyłam ze jestes bardzo aktywna.Podoba mi sie to

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

12

hana... zapraszam na photobloga... smile) ^^

13

dziękuję kochana to jest takie słodkie, aż mi łezki poleciały smile
                   jesteś wyjątkowa wink

14

ciesze sie, że mamie sie podoba wink

15

no pewnie córuniu, że mi się podoba, taka śliczna buzia wszystkim się musi podobać a to zdjęcie to było wręcz artystyczne wink
naprawdę jestem wzruszona...

16

powiedzcie mi.. czy mi sie zdaje czy najmłodsza jestem. pisaly dziewczyny ze maja 17 czy 18 lat.. ale one były tu tylko jako goście, na chwile. zastanawiam sie tak.

buu. jutro do szkoły.

17 Ostatnio edytowany przez paulla (2008-08-31 21:58:28)

Photoblog suuper! Rzeczywiście, jak w ktorymś poście wspomniałas o swoim wieku bardzo mnie to zdziwiło, bo Twoje wypowiedzi na rożne tematy sa bardzo dojrzałe. Przyznam sie bez bicia, iz pomomo, ze jestem nieco starsza, nie mam takiego bagarzu doswiadczen. Pozdrawiam!

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

18

Byłam na twoim photoblogu, naprawde super fotki!!!

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » zatrzymałam sie na troche, ale nie przedstawiłam się Wam :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018