Śniadania zdrowe, wartościowe, ale LeKKIE! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Śniadania zdrowe, wartościowe, ale LeKKIE!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Śniadania zdrowe, wartościowe, ale LeKKIE!

Hej!
Piszę do was z zapytankiem następującym:
Czy znacie jakieś fajne propozycje na śniadania, które są ładnie podane, apetyczne, zdrowe, smacznie, pełnowartościowe, ale jednocześnie lekkie?

Czekam na propozycje i z góry dziękuję! wink

lady/nnn/ wink

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Śniadania zdrowe, wartościowe, ale LeKKIE!

Ja zazwyczaj jadam bułeczkę kajzerkę z twarożkiem i do tego kawa zbożowa wink Wszystko podane na ładnym, kolorowym talerzu, kawa w ulubionym kubeczku więc mam apetycznie, zdrowo, smacznie i przyjemnie dla oka wink

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

3

Jak tylko przeczytalam temat watku odrazu nasunela mi sie na mysl buleczka z twarozkiem z dodatkiem np rzodkiewki ogorka i szczypiorku <ladnie to wszystko ubrac > albo jajecznica badz omlet smile  i o kawce pozmyslalam ,bo zazwyczaj pije kawke z rana smile

Reklama

4

ewzaj80 napisał/a:

Jak tylko przeczytalam temat watku odrazu nasunela mi sie na mysl buleczka z twarozkiem z dodatkiem np rzodkiewki ogorka i szczypiorku <ladnie to wszystko ubrac > albo jajecznica badz omlet smile  i o kawce pozmyslalam ,bo zazwyczaj pije kawke z rana smile

a jesli ma to byc sniadanie po upojnej nocy to poszukaj w necie przepisow tam z pewnoscia znajdziesz i apetyczne i ladnie podane i ....lekkie:)

5

Zdrowo i lekko.. Hm... Może jogurt/mleko z granolą lub muesli? smile
A jak coś bardziej skomplikowanego to może tost francuski?

(4 sztuki)

4 grubsze kromki chalki (najlepsza wczorajsza)
2 jajka
1 lyzeczka cukru-pudru
1 lyzeczka ekstratu z wanilii
1/4 szklanki smietanki kremowki (30-36%)

ponadto:
do wyboru: bita śmietana, cukier puder, miód, golden syrup, syrop klonowy, dżem...

jajka rozbeltac widelcem. dodac cukier puder. mieszac dalej. nastepnie wlac kremowke oraz ekstrat z wanilli i znow potraktowac widelcem.
kromki chalki maczac w przygotowanej miksturze.
smazyc na rumiano z obu stron na rozgrzanej teflonowej patelni, ktorej nie potrzeba niczym smarowac.
podawac cieple z zimnymi dodatkami.
http://www.esquire.com/cm/esquire/images/banana-bread-french-toast-lg-3700873.jpg

Reklama

6

* Kajzerka z chudą wędlinką, pomidorem i serem light + szczypiorek smile

* Cienka parówka na ciepło z twarożkiem light z warzywami + chleb razowy smile

* Maślana bułeczka z dżemem niskosłodzonym smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapominają jak latać

7

kotoko napisał/a:

Zdrowo i lekko.. Hm... Może jogurt/mleko z granolą lub muesli? smile
A jak coś bardziej skomplikowanego to może tost francuski?

(4 sztuki)

4 grubsze kromki chalki (najlepsza wczorajsza)
2 jajka
1 lyzeczka cukru-pudru
1 lyzeczka ekstratu z wanilii
1/4 szklanki smietanki kremowki (30-36%)

ponadto:
do wyboru: bita śmietana, cukier puder, miód, golden syrup, syrop klonowy, dżem...

jajka rozbeltac widelcem. dodac cukier puder. mieszac dalej. nastepnie wlac kremowke oraz ekstrat z wanilli i znow potraktowac widelcem.
kromki chalki maczac w przygotowanej miksturze.
smazyc na rumiano z obu stron na rozgrzanej teflonowej patelni, ktorej nie potrzeba niczym smarowac.
podawac cieple z zimnymi dodatkami.
http://www.esquire.com/cm/esquire/image … 700873.jpg

Wygląda smakowicie, ale jednak chyba nie jest zbyt lekką propozycją, prawda? wink

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapominają jak latać

8

Zależy co dla kogo jest lekkie wink. Dla mnie ciężkim śniadaniem są jajka sadzone z plastrami podsmażonego bekonu obok na talerzu, a takie grzanki raczej nie.. wink. Ale wszystko zależy oczywiście od gustów, dla niektórych parówka to coś lekkiego i zdrowego, dla mnie z kolei nie... tongue

9

Jasne, że tak - po to mamy różne preferencje smile
Co do parówek, też się zgadzam, takie, których ja używam to akurat te cienkie typu frankfurterki, a nie grube parówy smile

10

Aniołku, mój tato kiedyś kupił przez przypadek parówki po 29zł/kg big_smile. Pyyyyszne były big_smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Śniadania zdrowe, wartościowe, ale LeKKIE!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018