idealna randka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » idealna randka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: idealna randka

Witam wszystkie Panie !!Wiem ze jest forum to dla kobiet ale kto inny moze mi pomóc jak nie wy.Poznałem dziewczyne przez kolege umówiliśmy sie dużo o niej opowiadał fajna i chciałbym zrobic wrażenie zgodziła sie na kolacje i na moją inwencje mam taki pomysł by zabrać ją na piekny widok naszej starówki pojechać tam samochodem i w samochodzie zzaserwować jej kolacje która wczesniej przygotuje w domu ?? Co myślicie pomysł na pewno mi sie podoba ale czy sie podoba Paniom ??Porsze o pomoc dziekuje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: idealna randka

Bardzo fajny pomysł, mój chłopak też na jedną z pierwszych randek zabrał mnie na panoramę miasta i było magicznie smile Myślę, że dziewczyna doceni Twoją pomysłowość smile Napisz jak Ci randka minęła wink powodzenia!

3

jesliv ma lat20 to tak jesli jest juz kobieta to jesli tak to dziwne...:)

Krolowa swego zycia, ksiezniczka wlasnej bajki...;)

4

to znaczy praktycznie się nie znacie to wasza pierwsza randka??

kurcze jak by Mnie facet na pierwszym spotkaniu zabrał na taką randkę to nie wiem czy tak bardzo by  mi się to spodobało...

ale  każda kobieta jest inna wink

"Sae Fideli Sis Fidelis"

5

Nikefor, nie wiem czy zdążyłam z wypowiedzią, czy może randka się już odbyła. smile

Mi osobiście taki pomysł by się nie do końca spodobał. Zmieniłabym jedną rzecz.
Ta kolacja przygotowana w domu - ok.
Miejsce z widokiem na starówkę -ok.
Tylko to jedzenie w samochodzie nie bardzo. Zamiast tego możesz wziąć koc, i z tym jedzeniem usiąść gdzieś na trawkę. Taka opcja mi osobiście bardziej by się spodobała smile

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

6

martyna2010 napisał/a:

Nikefor, nie wiem czy zdążyłam z wypowiedzią, czy może randka się już odbyła. smile

Mi osobiście taki pomysł by się nie do końca spodobał. Zmieniłabym jedną rzecz.
Ta kolacja przygotowana w domu - ok.
Miejsce z widokiem na starówkę -ok.
Tylko to jedzenie w samochodzie nie bardzo. Zamiast tego możesz wziąć koc, i z tym jedzeniem usiąść gdzieś na trawkę. Taka opcja mi osobiście bardziej by się spodobała smile

Mnie ta, prędzej tyłek by udmarzł na trawce w taką pogodę...

7

No dobra, może pogoda nie najlepsza na takie akcje big_smile no to gdzieś indziej, byleby nie w samochodzie.

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

8 Ostatnio edytowany przez Piekna liczba (2011-04-19 15:17:49)

Idealna randka to taka, na której czujemy się sobą i nie musimy nikogo udawać, żeby komuś zaimponować. Ostatnio czytałam tekst gdzie motywem przewodnim randkowiczów była usługa tłumaczeń telefonicznych teletlumacz i przyznam, że to musiały być dość ekstremalne wrażenie, zwłaszcza, że różnica w narodowości jest przeszkodą.

9

Różnica narodowości to dopiero jest problem, nie udawajmy, że nie!

10

W życiu można mieć wiele poważniejszych problemów, także to nie jest taki problem na wykrzykniki smile

Mnie by jedzenie w aucie nie uwiodło wink

?Jeśli mogę powiedzieć komuś "kocham Cię", muszę być w stanie powiedzieć "kocham wszystkich w Tobie, kocham świat poprzez Ciebie, kocham w Tobie również samego siebie."

11

Pescecane napisał/a:

W życiu można mieć wiele poważniejszych problemów, także to nie jest taki problem na wykrzykniki smile

Mnie by jedzenie w aucie nie uwiodło wink

No okej, tylko chyba nie chcecie mi powiedzieć, że w trakcie randki rozwiązuje problem bariery językowej teletłumaczem. Nie wątpię w to, że można stworzyć fajny związek bez względu na różnice kulturowe. Znam nawet takie. Natomiast sama nie zdecydowałabym się na randkę z facetem, którego obawiałabym się z uwagi na nieprzewidywalność związaną choćby z inną religią.

12

Jeżeli chodzi o randkę idealną, to na pewno kolacja jest w nią wliczona. Oczywiście w jakimś ciekawym, niebanalnym miejscu (na przykład w Krakowie takim miejscem są Le Scandale na pl. Szczepańskim), potem spacer nad brzegiem Wisły. W taki sposób można romantycznie spędzić czas, a przy okazji porozmawiać i lepiej się poznać.

13

A to coś z życia osoby, którą miałem okazję niedawno poznać:

Pierwsza (Nieidealna) Randka

Chłopak staje z piskiem opon swoją "Czarną Wanną" przed skwerem na którym czeka dziewczyna, wyskakuje z bukietem kwiatów, ludzie się gapią, ogólne poruszenie.

Mija jakaś sekunda, zza rogu wyjeżdża patrol drogówki i zapraszają pana do siebie na tylne siedzenie, żeby wystawić mandat i naliczyć punkty karne. big_smile

Ktoś miał ten "wjazd bryką" filmować, ale potem się okazało, że nie zdążył przyjechać na czas...FAIL !! A byłby taki genialny filmik na Youtub'a smile

Asato ma sat Gamaya

14

Co do idealnej randki to oczywiście można skorzystać z gotowych poradników smile kierowanych oczywiście do Panów...krolzycia.pl/pierwszy-raz/na-pierwszej-randce/

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » idealna randka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018