2 randka, spotykamy się u mnie w mieście, gdzie Go mam zabrać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » 2 randka, spotykamy się u mnie w mieście, gdzie Go mam zabrać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: 2 randka, spotykamy się u mnie w mieście, gdzie Go mam zabrać?

Witam

Jutro mam spotkanie tzn. randkę z facetem, z którym raz sie już spotkaliśmy, On przyjeżdża do mojego miasta, podczas tej ostatniej randki byliśmy na spacerze w parku, a potem na kawie. I tu jest problem, ponieważ wcześniej był tylko 1,5 godzinki, więc jakoś zeszło nie wiadomo kiedy, a teraz chcielibyśmy spędzić ze sobą więcej czasu. Wczoraj dopytywał się przez telefon, gdzie Go porwę, a mi mowę odjęło.

U mnie w mieście nie ma za bardzo gdzie chodzić, ale jutro ma byc piękna pogoda, więc pomyślałam, że równiez pójdziemy na spacer nad zalew, potem pewnie czegoś się napić, może zjeść.

Gdzie jeszcze mogłabym Go wziąść, żeby On sobie nie pomyślał o mnie źle?
Poradźcie coś!!!!!!!!!!!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 2 randka, spotykamy się u mnie w mieście, gdzie Go mam zabrać?

a zapomniałam dodać, że mamy się spotkać o 14.

3

O Gosiu, widzę jakieś postępy wink Kolega już wyzdrowiał ? big_smile

goska26 napisał/a:

Gdzie jeszcze mogłabym Go wziąść, żeby On sobie nie pomyślał o mnie źle?

Hm.. na to pytanie nie potrafię Ci odpowiedzieć, gdyż nie wiem  gdzie mieszkasz, jakie w Twojej miejscowości są fajne miejsca. Gdybyś podała miejscowość, to pewnie łatwiej byłoby Ci odpowiedzieć na pytanie. Może znalazłby się ktoś, kto mieszka w Twojej miejscowości i doradziłby Ci jakieś miejsce. Pozdrawiam . smile

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

4

tak martyno2010 wyzdrowiał i dzięki za odpowiedź. Ja mieszkam w Jędrzejowie, nie ma tam jakiś specjalnych miejsc, gdzie mogłabym Go wziąść. jedynie co mi przychodzi do glowy do zalew, ale jest jeszcze nie ukonczony. Ostatnio byliśmy w kawiarence przy Muzeum Przypokowkich, bardzo fajne miejsce, polecam wszystkim okolicznym.

5

Hmmm... a może idzcie na ten spacer jeśli pogoda pozwoli, wypijcie potem jakąś kawe, zjedzcie dobre ciacho, (niech on wybierze), i może zorganizuj coś u siebie w domu?? jakąś kolację?? jeśli oczywiście masz na to warunki i możesz to zrobić. Niech facet pozna jak mieszkasz, jak wygląda twoje gniazdko? a ile on ma lat?

6

Droga voxi  myślisz, że to jest dobry pomysł z tą kolacją? wiesz oczywiście, że mam warunki, ale my się dopiero poznawamy i ja nie wiem, czy to już jest ten czas, by zaprosić go do domu na kolację????

POza tym wtedy będę musiała zapoznac Go z moimi rodzicami, a nie wiem, czy to nie zawcvześnie.

Ja mam 26 lat, a On 32 lata.

ale powiem Ci voxi, ze On już mi wspominał, że chciałby ich poznać.
Więc jak myślisz, czy to już ten czassss???????????????????????

7

Mysle ze na wizyty domowe jest za wczesnie. Mozecie isc tam gdzie napisalas, sprawdz przez neta- moze jest organizowany jakis koncert czy wystawa. Potem obiad czy deser tez na miescie.

8

To jest dopiero Wasza 2 randka. Myślę, że to troszkę za szybko, aby przyprowadzać chłopaka do domu. Byłabym za tym,abyście poszli na jakiś spacer, do parku, nad zalew(o którym wcześniej wspomniałaś), a potem zjeść coś ciepłego albo na kawę. Nie ma co planować przebiegu całej randki, bo pewnie i tak nie pójdzie wszystko "zgodnie z planem". Zobaczysz w trakcie randki, czy masz ochotę go zaprosić do siebie, czy nie bardzo. I wtedy zdecydujesz smile

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

9

pragnę zauważyć jako facet
że nie ma znaczenia gdzie pójdziecie
on przyjeżdża do ciebie

każde miejsce będzie dobre
to nie handel, że lepiej się sprzeda w ładnym miejscu
bo ciekawa osobowość wszędzie kwitnie

trzymam kciuki

10

Moim zdaniem też do do mu Go wziąść to za szybko, więc tylko chciałam się upewnić, i dzięki black1977 za odpowiedź to cenna uwaga. I nie dziękuję, opowiem wszystko po spotkaniu, mam tylko nadzieje, że będzie udane.

a i jeszcze jedno, zastanawiałam się na ubiorem i nie chcę zbytnio przesadzać, chcę sie wygodnie czuć i na luzie. Ostatnio byłam w sukenice, chciaóam bardzo ładnie wyglądac i tak wyglądałam, ale aż mi głupio pisać, On wtedy powiedział, że sie wystroiłam jak na wesele. Więc teraz mam zamia włożyc czarne leginsy, szary golf ala tunikę, no i płaszczyk jesienny czerwono-czarno-biały. Do tego czarna pikowana dość duża ale kuferkowa torebka i botki, ale na płaskim obcasie. Czy cos takiego pasuje. Wiecie jeśli będziemy spacerować, to chcę się czuć na luzie i wygodnie, poza tym nawet nieźle wyglądam w takim zestawie, chociaż nie jestem za szczupłą kobietą,.

11

Ubierz się stosownie do sytuacji i tak aby było Ci wygodnie. Nie przesadź, tak jak poprzednim razem wink
Z opisu Twój strój bardzo mi się podoba smile I nie przejmuj się, czy coś do czegoś pasuje, bo normalny facet nie zwraca uwagi na dopasowanie ciuchów. No chyba, że to jakiś elegancik smile
I oczywiście pochwal się jak było smile
Kopniak na szczęście! big_smile

12

Nie dziekuje martno2010 opwiem wszystko po spotkaniu, a On na pewno do elegancików nie pasuje, bardzie na sportoqo lubi chodzic

13

Powiedz lepiej w jakim miescie mieszkasz moze znam przypadkiem to cos podpowiem tongue

14

W Jędrzejowie, woj. świętokrzyskie.

15

gośka-jak tam znajomość?rozkwita?

Oderwałeś mi skrzydła
Zdjąłeś aureolę
Związałeś ręce...
-Ale ja i tak będę upadłym Aniołem!

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » 2 randka, spotykamy się u mnie w mieście, gdzie Go mam zabrać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018