Czy można firmę podać o odszkodowanie ? Uszczerbek na zdrowiu . - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Czy można firmę podać o odszkodowanie ? Uszczerbek na zdrowiu .

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czy można firmę podać o odszkodowanie ? Uszczerbek na zdrowiu .

Firma która mnie zatrudniła podała fałszywe dane co do stanu zdrowia podopiecznej. Podopieczna była ciężko chora zaraziłam się Mykoplazma pneumonia ,oraz dostałam przepukliny powłok brzusznych od jej dźwigania.Czy kwalifikuje się to do odszkodowania zpowodowanego tytułem wykonywanej pracy? Gdzie i jakie dokumenty trzeba wysłać? Dziękuję .Halina

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy można firmę podać o odszkodowanie ? Uszczerbek na zdrowiu .

Moim, zdanie najlepiej skontaktować się z adwokatem i poprosić o poradę taka usługa kosztuje około 150 zł,można poszukać tez przez internet w bezpłatne porady prawne i zadać pytanie.Pozdrawiam

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Czy można firmę podać o odszkodowanie ? Uszczerbek na zdrowiu .

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024