wrastające naczynka na rogówce oka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » wrastające naczynka na rogówce oka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: wrastające naczynka na rogówce oka

Czy ktoś z Was spotkał się z diagnozą " zarastające / wrastające naczyńka na rogówce oka " ? Niestety dostałam taką diagnozę ostatnio u okulisty, z poleceniem, aby jak najszybciej zmienić szkła kontaktowe - które noszę od wielu lat na okulary. Czy ktoś z Was miał może podobny problem ? Mógłby coś więcej na ten temat napisać ? Jak szybko te naczyńka wracają do normalnego stanu ? Czy rzeczywiście powodem zarastania oka przez naczyńka są szkła kontaktowe ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wrastające naczynka na rogówce oka

Właśnie sprawiłam sobie szkła kontaktowe i przeglądając różnego rodzaju informacje z lekkim zaniepokojeniem stwierdzam, że niewłaściwie dobrane lub użytkowane mogą być przyczyną wcale niemałej liczby problemów z oczami.  Spotkałam się gdzieś z informacją, że wrastanie naczynek na rogówce oka może być spowodowane właśnie zbyt długim noszeniem soczewek. Moja optometrystka uczuliła mnie, że nie należy ich zakładać zaraz po przebudzeniu, a ścigać tuż przed spaniem, co daje jakieś 16 godzin na dobę, bo oko może źle zareagować. Najlepiej jest więc nosić soczewki na zmianę z tradycyjnymi okularami.

3

Odp: wrastające naczynka na rogówce oka

Kurcze, noszę szkła od ponad 10lat, a pierwszy raz słyszę o czymś takim. 
Jakie by szkła nie były rewelacyjne, to zawsze jednak jest to ciało obce...

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » wrastające naczynka na rogówce oka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024