paluski, krakersy itp.....dobra przekąska?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » paluski, krakersy itp.....dobra przekąska??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

1

Temat: paluski, krakersy itp.....dobra przekąska??

Ohh...uwielbiam chrupać sobie między posiłkami i najczęściej wybieram słone paluszki, krakersy lub precelki....gdyby było więcej smaków takich przekąsek to chyba wszystie bym jadła smile)) Czy Wy też podjadacie między posiłkami?? nie sądzicie że paluszki to dobra forma zaspokojenia małego "głoda"?? smile)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: paluski, krakersy itp.....dobra przekąska??

jak dla mnie paluszki to nie jest jakiś szczególny przysmak...
ale jak już jem tylko podczas jakiejś domowej imprezy.
szacun

3

A ja lubie paluszki....szczególnie te ze stanów o smaku orientalnym, serowym i owocowym smile) Brat mi je czasem przywozi i od razu cała rodzinka je wcina smile)) Szkoda że u nas takich nie ma bo jadłabym je codziennie smile)

4

Ale to nie jest dobre rozwiązanie. Chyba już lepiej zjeść coś ciepłego (jakiś gorący kubek, nudle czy coś w tym rodzaju) niż takie "suchości. Raz, że to puste kalorie a dwa, że bardziej drażnią żołądek.

5

Moim zdaniem to tylko "zaśmiecanie organizmu"...nie powinnas przesadzac z tymi paluszkami...najlepszymi przekąskami sa owoce i warzywa, ktore potrafia zdzialac cuda jesli chodzi o nasza urode, sylwetke i samopoczucie...to bomby witaminowe!!!!Gorzej jesli ich nie lubisz...ja np uwielbiam jabłka, pomarancze...ogorki, pomidory, marchewki:)Mniammm, a jakie zdrowe i sycace:))

Być jak płynąca rzeka...

6

moja przekąska to Muszynianka (woda) smile
i juz 7 kg w dół trala lala tongue

egoistki zyją dłużej

7

no i tak dalej

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

8

Pasterka napisał/a:

A ja lubie paluszki....szczególnie te ze stanów o smaku orientalnym, serowym i owocowym smile) Brat mi je czasem przywozi i od razu cała rodzinka je wcina smile)) Szkoda że u nas takich nie ma bo jadłabym je codziennie smile)

Czy owocowe paluszki maja równiez taki kolor jaki smak ???

9

1 paluszek ma tyle kalorii co chochla zupy xD
lubie serowo cebulowe, bekonowe, z makiem i z pieprzem smile

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

10 Ostatnio edytowany przez Ansja (2008-11-28 15:45:06)

Paluszki lekko solone Lajkonik -  390 kcal / 100 g
Paluszki Lajkonik- 390 kcal / 100 g
Paluszki solone Club- 404 kcal / 100 g
Pub Paluszki solone- 405 kc/ 100 g

Dla porównania:

Mieszanka krakowska - galaretki w czekoladzie- 353 kcal/ 100 g
Haribo Goldbären - Złoty Miś - 340 kcal/ 100 g
Śnieżka Delecta- bita śmietana- 156 kcal/ 100 g

Więc, jak widać, są równie tuczące jak czekoladki.. Dlatego wybieram mieszankę krakowską, skoro tak czy owak, pójdzie w boczki big_smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

11

Ja też szaleje za słonymi przekąskami, bardziej niż za słodyczami...ale przy odchudzaniu to kiepski wybór, niestety...

12

Ja w biurze lubię sobie przekąsić coś, to pomaga w myśleniu, inaczej głód mnie rozprasza. Najgorszy głód mam już po obiedzie, pod koniec pracy, kiedy właściwie mam już wychodzić a tu coś nagle wypada i trzeba zostać dłużej. Dawniej wzywałam takiego pana z kanapkami i jadłam te jego buły z cieniutkim plasterkiem wędliny i zwiędłym ogórkiem z desperacji. Teraz poszłam po rozum do głowy i mam takie jednorazowe porcje muesli w szufladzie. Nazywa się to Fitella i występuje w różnych wersjach smakowych, więc nie nudzi mi się. Można sobie skubać samo, ale też z mlekiem czy jogurtem mieszać. Najważniejsze, że porcja jest odmierzona i mając trochę siły woli można kontrolować, co i ile się je.

13

ja uwielbiam wszelkie rodzaje chipsow! od najtanszych z biedronki po najdrozsze smile wielbie!

ach.mniam.

a poza to paluszki ,ale cebulowe:)

14

Mmm .. paluszki ... smile też je lubię smile ale tylko z sezamem smile
Chipsy też, jednak najchętniej sięgam po Mieszankę Krakowską ... mmm ... ta galaretka w czekoladzie ...
Pyszności big_smile

"A person can achieve everything by being simple and humble - Rig Veda"
GG: 63978997

15

Ansja napisał/a:

Dla porównania:

Więc, jak widać, są równie tuczące jak czekoladki.. Dlatego wybieram mieszankę krakowską, skoro tak czy owak, pójdzie w boczki big_smile

Ansja........ no wiesz......... jak przeczytałam ...... zawahałam się nad miską galaretki w czekoladzie...... ale co tam........ pies drapał kalorie- za to smak uroczy- czyż nie????????

16

och a haribo ... mmmmmmmmmmmmmm big_smile

17

Przystopujcie dziewczyny...  zapisałam sie do konkursu Postanawiam w Nowym Roku... i potrzebuje wsparcia, a Wy tu o takich pysznościach piszecie, a fe!

18

krokieciatko napisał/a:

moja przekąska to Muszynianka (woda) smile
i juz 7 kg w dół trala lala tongue

gratulacje:) tez sprobuje...

"Badz madrzejszy, ustap glupszemu."

19

Ansja napisał/a:

Dla porównania:

Tak kochaniutka, ale pamietaj, ze kalorie to nie wszystko, bo jeszcze zostaje tluszczyk  i ilosc cukru:) a przypuszczam, ze w mieszance krakowskiej, czy bitej smietanie jest o wiele wiecej tluszczu i cukru niz w paluszkach:) pozdrawiam

"Badz madrzejszy, ustap glupszemu."

20

Paluszki też lubiłam, ale jak sprawdziłam ich skład i tą chemię w nich to od razu trafily do kosza big_smile a tak podjadam płatki owocowe musli z mlekiem lub bez niego big_smile tez są pycha, lekkie i smaczne, albo jogurt.

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

21

Hmm, ja też lubię musli, zwłaszcza chrupkie, Fitella się do tego świetnie nadaje, nawet na sucho. Czasami kupuję sobie też batonik musli, ale to już luksus smile

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » paluski, krakersy itp.....dobra przekąska??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018