dwa oblicza faceta. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » dwa oblicza faceta.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: dwa oblicza faceta.

chyba jestem naiwna. zastanawiam się nad sensem mojego związku. PROSZĘ DORADŹCIE MI

otóż jestem z nim 7 lat. jest cudowny dba o mnie rozumnie moje potrzeby, niczego nie potrafi mi odówic kocha mnie bezgranicznie, toleruje moje himery, .jest cudowny czasem mam wrazenie ze mam najwspanialszwego faceta u boku ale... co pewien czas coś sie takiego dzieje w naszym zyciu (za sprawa jego poczynań) ze mi rece opadają i swiat wali mi się na głowe.
np. kilka lat temu za sprawą dziwnych interesów i podejrzanych znajomych męża straciliśmy trochę naszego dorobku i przez pewien czas baliśmy się o nasze zycie; kolejne kilka lat a mój mąż wdaje się w romans i rozbija małzeństwo swojego kolegi;później poważny wypadek samochodowy o mało nie zginął oczywiście ze swojej winy ;ostatnio tzn.przed wczoraj zakomunikował mi ze jest mu bardzo przykro ale okazał się ze nie może sobie poradzić ze swoimi długami, i zebym pomogła mu spłacic zadłuzenie bo grozi nam komornik. "ale kchanie nie martw się damy sobie radę i ja wszystko odrobię"   no kurde ile można tego wszystkiego znieść. zawsze stoje przy nim ale już mi sił brakuje, zastanawiam się czy nie odejśc. juz kilkakrotnie próbowalam ale on wtedy błaga mnie o kolejną/ ostatnią szansę i obiecuje ze już w nic mnie nie wpakuje.ale ja aż sięboję co on mi jeszcze zaserwuje. mam już dość życia z pod znaku filmu sensacyjnego. no do cholery on chyba nigdy nie zmądrzeje.
co mam robić? jestem taka skołowana.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dwa oblicza faceta.

Wiesz... piszesz ze z jednej strony masz najwspanialszego faceta u boku a z drugiej takie sytuacje, ale... ALE w życiu właśnie tak jest są piękne i te trudne momenty i nie zawsze jest kolorowo, masz wielkie szczecie majac faceta ktory Cie szanuje i dba o Twoje potrzeby, na którego możesz liczyc... to bardzo cenne zwlaszcza jesli z tym kims chcemy dzielic reszte zycia, wtedy jest w zyciu o wiele latwiej... Facet madrzeje powoli...staje sie doroslym mezczyzna kiedy juz na dobre zalozy rodzine, przy kobiecie, dziewczynie ma jeszcze srodowisko kolegow co nie zawsze wplywa korzystnie na takiego delikwenta wink

3

Ania84, czytam Twój post i sama jestem skołowana. No bo jak może być aż tak wspaniały człowiek, który jest całkowicie nielojalny, niebezpiecznie nieodpowiedzialny i co tu dużo mówić nie słowny. Tak myślę nad tym co piszesz .... i zastanawiam się....
Wiem, że w życiu są wzloty i upadki ... i wiem, że ... te doświadczenia są takie jak o nich myślimy.
Ty .. tak czuję... opisałaś fantastycznego człowieka ze swoich wyobrażeń i tego drugiego ... z realnego życia.
Może czas na głęboką refleksję i ponowne zastanowienie się na pytaniem : czego ja tak na prawdę chcę?
Sama podejmiesz decyzję czy będziecie razem, czy osobno. Warto jednak dobrze sprawdzić we własnym Sercu czego Ty sama chcesz.
Pozdrawiam cieplutko.

4

Aniu najważniejsze jest to co Ty czujesz i czego tak naprawdę chcesz. Zastanów się nad tym. Odpowiedz sobie na pytanie czy jesteś szczęśliwa, mimo tych trudnych chwil i czy kochasz męża. Najważniejsze są w tym wszystkim Twoje uczucia. Pomyśl o tym, czy byłoby Ci lepiej bez niego. To trudna decyzja i służymy wsparciem, ale Twoja historia ma dwie strony, więc ty sama wiesz najlepiej jak rozwiązać swój problem, nie ma tu jednej drogi, którą można doradzić i wyznaczyć.

5

Twój mężczyzna jest po prostu nieodpowiedzialny, niedojrzały i zupełnie nie jest gotowy na bycie w prawdziwym związku. Nigdy nie nazwałabym "najwspanialszym" kogoś, kto mnie zdradził. Czy naprawdę możesz zaufać komuś, kto ciągle wykręca tego typu numery? Jeżeli mu na Tobie zależy, powinien myśleć o Waszej przyszłości i zabezpieczeniu finansowym, a nie o swoich podejrzanych interesach. Oczywiście, że błaga o to, byś przy nim była. Zdaje sobie sprawę z tego,że ciężko mu będzie znaleźć kogoś kto tyle zniesie i jeszcze pomoże w kryzysowych sytuacjach. Na Twoim miejscu zostawiłabym go, ale decyzję musisz podjąć Ty, życzę siły i wytrwałości. Nie pozwól, by Cię oszukiwał. Porozmawiajcie szczerze. Czy on jest w stanie zmienić się dla Ciebie, skoro do tej pory tego nie zrobił?

6

U mnie jest na odwrót! Mój mąż jest idealny ale tylko na zewnątrz otoczenia. w domu mnie nie szanuje traktuje jak służącą, sprzątaczke itp. Nikt oprócz mnie nie wie jaki jest naprawde chamski,wulgarny. Żal mi tylko straconych 11 lat naszego małżeństwa - czy człowiek może się tak zmienić????

7

gocha13 Ludzie się zmieniają.Wracając do watku to ja bym nie wiedziała co robić ale byłam w podobnej sytuacji. Mój facet były ma długi nie umiałam mu pomóc ale trwałam przy nim wspierałam go spłaciłam jego alimenty z moich oszczędności bo jestem osobą bezrobotną. On pracuje ale jego pieniądze się jego nie trzymają podejrzewam,że zawsze tak było dlatego się rozwiódł. I stało się to on odszedł odemnie a ja dla niego tak dużo zrobiłam.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » dwa oblicza faceta.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018