niedowartościowanie... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » niedowartościowanie...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: niedowartościowanie...

zawsze chce dla niego wyglądać atrakcyjnie.... jeszcze jak nie bylismy razem to mowił mi komplementy... a teraz ... minęło poł roku a ja nie usłyszlam miłego słowa... nie moge powiedziec o sobie ze jestem pieknoscia jakiej na ziemi nie ma... jestem zwykła dziewczyna...ale tez nie moge powiedziec ze nie dbam o siebie czy cos... nie maluje sie wyzywajaco zawsze podkład , kredka , tusz , kulki i tyle... tesknie za tym aby mi powiedzial cos miłego... poprostu ... kazdej nas pewnie miło sie robi kiedy od swojego faceta dostajemy komplement...nie mówie zebym mi słodził ,7 dni w tygodniu.. tylko od czasu do czasu, wtedy wzrasta nawet ocena własna...  chocby przez te pare minut inaczej patrzymy na swiat...

próbowałam juz próbowac czegos innego, zmieniac styl ubierania , inny makijaz... ale niestety zadnych skutków...było moze takie z 4 sytuacje gdy po uniesieniu nie chciał abym sie ubrała , bo stwierdził ze chce na mnie popatrzec.... ale czasem sama nie wiem jak na to patrzec.... moze to idiotyczne, ze z takim czyms mam problem... ale ....

z góry dziekuje za wpisy , choc jestem tu nowa , bo od wczoraj , to chyba sie juz uzalezniam od tego forum smile

2

Odp: niedowartościowanie...

Ja kiedyś do swojego byłego mówiłam tak niby żartem, że nawet jego koledzy zauważają jak się ładnie ubiorę czy umaluję, po jakims czasie powiedział mi tylko że uważa mnie za najpiekniejszą kobietę na świecie ale nie będzie tego w kółko powtarzał, bo to nie w jego stylu:) faceci juz tak mają, niektorym naprawdę cieżko przychodzi wypowiedzenie kilku miłych słów:)

O ja, marzenka88, normalnie na kazdym kroku tu na forum przekonuje sie, ze moj "niby chlopak" jest w gruncie rzeczy bardzo stereotypowy i taki sam jak wszyscy hehehe. On tez mi powiedzial, ze cos tam "NIE JEST W JEGO STYLU" eheh. To chyba ich stały tekst.

A tak w ogole, to również na początku, jak jeszcze to były początki jego zdobywania mnie, to usłyszałam parę komplementów, a teraz niestety zanikły prawie, no jakiś czas temu napisał mi: "przeciez nie bede wymienial wszystkich Twoich zalet smile" i tyle wink

nie wiem, Oliik, moze jakos zwieksz troche dystans miedzy Wami, zeby zatesknil i znow zeby Cie musial troche pozdobywac, jesli jednak nie pasuje Ci takie rozwiazanie, to moze po prostu zaakceptuj, ze to facet, który "już ma taki styl", jest jeszcze trzecie rozwiazanie... wink

NotAgirlNotYetAwoman - obecnie już dawno 'Woman' smile

4

za to bardzo w ich stylu jest czekanie aż dziewczyna zadba o to, żeby z "niby chłopaków" stali się chłopakami;P

Tak, i ogolnie bardzo w ich stylu jest to, że cos nie jest w ich stylu tongue

NotAgirlNotYetAwoman - obecnie już dawno 'Woman' smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » niedowartościowanie...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018