1

Temat: Aktywne serum odmładzające do ciała MIKRONAPRAWA DNA z serii Dr Irena

Aktywne serum odmładzające do ciała MIKRONAPRAWA DNA z serii Dr Irena Eris Prosystem Home Care przeciw starzeniu się skóry

Opis Producenta
Aktywne serum odmładzające do ciała MIKRONAPRAWA DNA z serii Dr Irena Eris Prosystem Home Care zostało opracowane w oparciu o zaawansowaną technologię peptydową i nowoczesne składniki naprawcze, niezbędne do przeciwdziałania efektom starzenia się skóry ciała.Nowe serum odmładzające jest bogate w cenne substancje aktywne połączone w nowatorski sposób. Zadaniem ich jest stymulacja komunikacji między komórkami i tkankowych procesów naprawczych, oraz uruchomienie syntezy białek macierzy międzykomórkowej, przede wszystkim kolagenu. Powoduje to wygładzenie skóry oraz przywrócenie jej elastyczności i napięcia.
Specjalny enzym zamknięty w innowacyjnych, submikronowych nośnikach dociera do jądra komórkowego i zapewnia skuteczną naprawę DNA komórek skóry. Białko naprawcze łagodzi reakcję zapalną wywołaną promieniowaniem UV i hamuje syntezę enzymów niszczących włókna podporowe skóry. Dzięki temu skóra na długo zachowuje sprężystość i elastyczność. Złożony, biotechnologiczny peptyd, osłabiając działanie enzymów rozkładających struktury macierzy pozakomórkowej, chroni i regeneruje włókna kolagenu i elastyny. Wyciąg z perły czarnej stymuluje metabolizm w komórkach naskórka i wymianę komórek w najbardziej zewnętrznych warstwach skóry. Sprawia, że staje się ona rozświetlona, bardziej jędrna i elastyczna. Cząsteczki kwasu hialuronowego zatrzymują wodę traconą przez naskórek, co wpływa na poprawę jędrności i gładkości skóry oraz znaczny wzrost stopnia jej nawilżenia. Woski z mango i oliwek zapewniają skórze odpowiednie odżywienie i nawilżenie, a wosk z kakao skutecznie ją natłuszcza i zmiękcza. Witamina A reguluje cykl odnowy naskórka oraz działa stymulująco na procesy różnicowania komórek. Wpływa też na poprawę kolorytu skóry. Aktywne serum odmładzające do ciała MIKRONAPRAWA DNA jest dostępne w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris po diagnozie skóry.

Moja recenzja
Dostałąm końcówkę tego serum do wypróbowania od mamy. Miałam spaloną skórę na ramionach po ostatnim ostrym słońcu - i  to serum cudownie ją naprawiło. Zadziałało jak jakiś okład- czy lekarstwo. Dwa dni i skóra była jak nowa. Także moim zdaniem godne polecenia i warte uwagi jest to serum Erisa!

Zobacz podobne tematy :