Podpadłam mojemu szefowi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Podpadłam mojemu szefowi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Podpadłam mojemu szefowi

Jestem sekretarka w jednej z dużych firm farmaceutcznych i od jakiegoś czasu rozglądam się za nową pracę. Atmosfera jest u mnie nerwowa, ciągle kogoś zwalniają, a zarobki stoją w miejscu od 3 lat. Zaczęłąm więc rozsyłać cv . Po jakimś miesiącu zdarzyła mi się poważna wpadka : kliknęłam w złą ikonkę na moim komputerze i zamiast u mnie moje cv wydrukowało się w gabinecie mojego szefa. Jest mi bardzo głupio i zastanawiam się czy nie złożyć wymówienia. Najgorsze, ze szef w ogóle tego nie skomentował więc nie mam pojęcia na czym stoję i czy za moment sam mnie nie wyleje.

Swoją drogą to post bardziej do działu moja kariera:)
Sonia

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podpadłam mojemu szefowi

bez przesady!!!to nie powód do wyrzucania z pracy!!! najwyżej go podasz do sądu pracy!!! nie martw się!!!Dobrze będzie!!!:)

3

yyy no głupia sytuacja... szczerze mówiąc nie zazdroszczę Ci:] ale... hmm, myślę sobie, że zwolnić cię nie zwolni, ale może zmienić do ciebie ustosunkowanie, a przy najmniejszym twoim potknięciu zwolnić cię... ale skoro nie jest  Ci dobrze w miejscu, którym pracujesz obecnie to nie zastanawiaj się tylko nadal szukaj nowej pracy! życzę powodzenia:)

4

sytuacja rzeczywiście pechowa, ale teraz będziesz już wiedzieć jak ważna jest uwaga i ostrożność w takich sprawach. Jeżeli szef całej sytuacji nie skomentował,to może jest szansa że w natłoku pracy po prostu nie zauważył? może po prostu pomyślał że się pomyliłaś i nie zdenerwowało go to. Nie martw się i szukaj dalej nowej posady, ale może wysyłaj zgłoszenia z domu, nie w godzinach pracy?

5

Spokojnie to nie powód żeby zwalniac się z pracy:) Przecież, fakt, że drukujesz swoje CV szef nie musi odbierać negatywnie. Przecież nie wie czemu! Mogłaś drukować z faktu, że ktoś chciał zobaczyć Twoje CV jak masz napisane, jaki wzór itd.
Nie ma co się przejmować tez milczeniem szefa:)
Powodzenia!

Taka sobie dziewczyneczka:)

politolog i prawie psycholog:)

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Podpadłam mojemu szefowi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018