Refleksje na temat starej Warszawy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Refleksje na temat starej Warszawy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Refleksje na temat starej Warszawy

Cześć, wita Michalina z malym Mikolajem. Refleksja mnie naszla ostatnio, na temat starej Warszawy. Pamiętacie ze starych filmów dostojnych panów w melonikach przechadzających się ulicami starej Warszawy? Brakuje Wam tego teraz? Bo mi tak. Wszyscy teraz gdzieś pędzą, na ulicach nie ma klimatu. Bylam kiedyś we Lwowie i pamiętam, że tam jeszcze są takie urokliwe miejsca, wąskie uliczki, muzyka. Fajnie byloby pomieszać trochę Lwowa i trochę W-wy, nie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Refleksje na temat starej Warszawy

Nie wiem za wiele na temat Lwowa ale przenieść się choć na chwilę w lata 60 -70 -bezcenne! a jeszcze do W-wy mmmmmmmm wink

?-my only love

3

Tuż za rogiem - Ukraina! Ale na razie praca i miasto Warszawa. Gdzie znaleźć odrobinę swojskiego klimatu? Na pewno znacie miejsce, gdzie nie jest plastikowo i lupie umc umc umc.

4

Też słyszałam, że we Lwowie czas jakby się zatrzymał - wciąż są tam takie miejsca, jakie w Warszawie można oglądać wyłącznie na starych pocztówkach.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

5 Ostatnio edytowany przez Vian (2013-01-29 00:06:06)

niuniasek napisał/a:

Pamiętacie ze starych filmów dostojnych panów w melonikach przechadzających się ulicami starej Warszawy? Brakuje Wam tego teraz?

Ja czasem noszę melonik i przechadzam się po Warszawie. Nie jestem panem, ale od czego jest wyobraźnia..! ;-)

we Lwowie czas jakby się zatrzymał - wciąż są tam takie miejsca, jakie w Warszawie można oglądać wyłącznie na starych pocztówkach.

W Warszawie to są nadal takie miejsca, że nawet na starych pocztówkach ich nie zobaczysz! ;-)

fammefatale napisał/a:

Nie wiem za wiele na temat Lwowa ale przenieść się choć na chwilę w lata 60 -70 -bezcenne! a jeszcze do W-wy mmmmmmmm wink

No - na bazar Różyckiego!

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Refleksje na temat starej Warszawy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018