karta Payback - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

Temat: karta Payback

Dziewczyny, używacie??? Dostałam dwie na BP i nie wiem,c zy ma sie logowac? Macie jakes opinie, cos Wam to daje?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: karta Payback

Dostałam też dwie karty Payback z Allegro,ponieważ tam zbieram najwięcej punktów.Zalogowałam się,bo to nic nie kosztuje,nie masz obowiązku regularnego uzupełniania ich,nie masz też obowiązku wybierania nagród na siłę.Musisz się zastanowic ile punktów potrafiłabyś uzbierac i jaka nagroda przysługiwałaby Tobie.Nie wiem jak to jest z BP,ale na Allegro każde 3 złote to 1 punkt.Nagrody mają zróżnicowane,znajdziesz tam coś dla domu,kosmetyki,dla dzieci.Rzecz,którą wybierzesz,dostarczają za darmo,jest też taka opcja,np:masz uzbierane 500 punktów i chciałabyś żelazko,które jest dostępne za 10000 punktów,więc oddajesz swoje punkty,a resztę kasy im dopłacasz.Spróbuj,nie jest to jakaś rewelacja,ale jeżeli masz możliwośc zbierania to zbieraj,z tego co wiem,to partnerów tej akcji jest dużo.

3

Tak, ja mam kartę PayBack i regularnie zbieram punkty. Kartę dostałam w Realu, a z uwagi, że właśnie ten market mam najbliżej domu to stosunkowo często robię w nim zakupy. Do tego dołączam punkty z Allegro, a czasem i BP. Real dodatkowo przysyła mi do domu bonusy do wykorzystania (np. przy zakupach na kwotę 50 zł 100 dodatkowych punktów) i wtedy tych punktów całkiem szybko przybywa smile. Raz na jakiś czas wymieniam je na bony zakupowe (choć mogą być to również nagrody rzeczowe). W sumie zawsze to jakiś zysk, bo przecież nic mnie to nie kosztuje smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

4

Hej! Ja dostałam kartę wczoraj na zakupach w Realu. Zastanawiałam się co z nia zrobić, bo nie bardzo kojarzyłam istnienie programu Payback. Poczytałam troszkę w Internecie, na stronie i na forach - wygląda to dość zachęcająco,  więc postanowiłam się zarejestrować i zbierać punkty. Zobaczymy co z tego będzie;) Wygodne zakupy Nie potrzebujesz portfela pełnego gotówki ? wystarczy Ci Karta Płatnicza PAYBACK.Jeżeli raz w miesiącu użyjesz karty przy płatności w sklepie lub w Internecie i Bank rozliczy tę transakcje w danym miesiącu, zostaniesz zwolniony z miesięcznej opłaty za obsługę karty.Kartą Płatniczą  PAYBACK zapłacisz również w Internecie. Dzięki zabezpieczeniu 3D-Secure możesz być chroniony przed nieuprawnionym użyciem karty.Jeśli w pobliżu nie ma bankomatu, możesz wypłacić do 200 zł przy kasie każdego sklepu oferującego usługę cashback.Masz dostęp do bezpłatnej sieci ponad 1 000 bankomatów sieci Banku Zachodniego WBK.

5

korzystam z tego programu od końca ubiegłego roku. Też dostałam w Realu gdzie regularnie robię zakupy bo mam najbliżej.  Cieszę się, że dołączają nowe sklepy internetowe, bo uwielbiam robić zakupy w sieci. Mogę się już pochwalić pierwszą bardzo fajną zdobyczą, otrzymaną za punkty - torbę sportową. Zbieram dalej, bo widzę, ze się to opłaca:)

6 Ostatnio edytowany przez Olina (2010-09-19 18:28:59)

a dla mnie ta karta to sposób na zdobycie jakiejs dodatkowej korzysci z zakupów :-) ogrom partnerów pozwala dosc szybko zbierac punkty.

to jest chyba jedyny program, który ma sklepy online - bardzo sprytne rozwiazanie bo przeciez tak wiele z nas korzysta z zakupow przez internet, nie wspomne juz o tym jak będą funkcjonować nasze dzieci wink

bo czy ktoras z nas choc raz nie kupila niczego na allegro?

ha! sporo sobie punktow podbilam wczoraj na zakupach w Realu, jest promocja urodzinowa paybacka - daja 5x wiecej punktow :-) a teraz jednym okiem jestem na forum a drugim na allegro zeby jak najwiecej skorzystac z promocji.

7

tez dostalam karte z allegro ale tak na prawde sie na niej nie znam powiedzcie mi gdzie mozna sprawdzic ile sie punktow ma?? i jak kupuje na allegro punkty sie automatycznie dodaja??

kiedy smieje sie dziecko smieje sie caly swiat smile

8

na allegro punkty sie automatycznie dodaja

natomiast by sprawdzic swoje punkty wejdz na strone www paybacka i sie tam zarejestruj :-)
Ma to te zalete ze bedziesz mogla otrzymywac newsletter ( chyba raz na miesiac dwa wiec nie czesto) z ofertami dla Ciebie ( tylko trzeba pamietac przy rejestracji pamietac by wyrazic zgode na wysylke newslettera)

Druga korzysc, dla mnie wazna bo jestem fanka zakupow przez interent- ze wchodzac przez www paybacka na ich partnerskei sklepy internetowe zbierasz od razu punkty :-)

A teraz mozna wygrac wycieczke do Laponii :-)

9

Fajna ta opcja z Laponią była smile Taki pozytyw smile Też mam kartę, regularnie doładowuję punkciki i coraz więcej ich się tam zbiera... Fajnie, że jest to jedna karta do tylu sklepów, po prostu wygoda... A i promocje mają fajne, często ciekawe obniżki się trafiają dla posiadaczy, więc nie marudzę wink

Nie stój nad kwiatem z konewką i batem - to na nic!

10

karte payback mozna tez uzywac w sieci salonikow prasowych kolportera :)pracuje tam wiec wiem smile od 2 zl naliczane sa punkty. jedynie nie wchodza na rachunki

11

Oooo... Dobrze wiedzieć big_smile Ja teraz buszuję za prezentami świątecznymi i muszę przyznać, że bardzo dużo ciekawych zniżek i przy okazji promocji punktowych wymyślają smile Nic tylko kupować wink

12

Mam kartę Payback od jakiegoś czasu i nie wiedziałam, że w punktach Kolportera naliczane są punkty, a ja robię często zakupy w innych punktach hehe dzięki za informację

13

Sami zajrzyj sobie na strone programu bo tam jest lista wszystkich partnerow
A teraz w ramach promocji swiatecznych, do polowy grudnia bodajze, codziennie sa jakies tansze produkty w wybranych sklepach internetowych (ja w KDC kupilam kolekcje Monty Paytona na prezent dla przyjaciela)

14

Był Monty Python? o_O A ja to przegapiłam!? Sic... Ale to prawda, bardzo fajne te promocje... A to info o Kolporterze mnie natchnęło i poszperałam na stronie payback - są kupony do zrealizowania na 10x większą ilość punktów za baterie i za zabawki zakupione w ich punktach big_smile Nieźle...

15

wow właśnie się zorientowaliśmy że można za naukę w Speak Up dostawać pkt. kazda złotówka = 2pkt. http://www.payback.pl/pb/id/26684/index.html
nie macie wrażenia że ostatnio ubyło sklepów? był niedawno jeszcze sklep Agito.pl :> Chcemy lodówkę kupić a można było zgarnąć kilka dodatkowych punktów.

16

Wiesz, że nie zwróciłam uwagi? Widziałam tylko, że jakieś nowe się pojawiły... A z tym speak up to faktycznie nieźle smile Chciałam się zapisać do nich na kurs wakacyjny, to może się uda coś zgarnąć przy okazji wink

17

A ja dopiero niedawno się zorientowałam, że na zbieranie tych punktów jest wiele możliwości. To jest plus, że min. allegro, BP, sklepy online, kolpolter i do tego wszystkiego jedna karta. W końcu - bo szczerze powiedziawszy to wolę jedną, gdzie mam wiele sklepów - więc wiadomo, że szybciej na koncie zgromadzę jakąś sensowną ilość punktów. Niż wiele indywidualnych, z których tak naprawdę nie mam nic, bo mam małą ilość punktów. sad A któraś z was skorzystała może z wymiany punktów na nagrodę?

18

z Payback mam już ponad 6000 punktów. Głównie z Orange, Allegro i SJO Speak Up. Dobije do 9 - 10 tysięcy i coś biorę. Nagrody z darmową wysyłką kurierem więc jeszcze się opłaca. Tylko ostatnio troche chwilowy brak niektórych nagród. Kij bambusowy do wina jest fajny smile

19

rzeczywscie majster masz racje chyba ubylo partnerow bo ja nabijalam sobie punkty kupujac na grouponie ale juz nie jest w payback :-( Kij bambusowy do wina??? A do czego to sluzy??

Ja kupilam w pasazu walentynkowym czekoladki dla mojego lasucha. Jutro bedzie zaskoczony jak kirier przyjedzie :-) Jest sporo fajnych ofert na Walentynki

20

Teraz trochę im przybyło bo multikino i hrs.pl. Czyli mamy kolejne miejsca gdzie można punktować. Jakby jeszcze złapali w sieć jakąś sieciową restaurację to w byłoby git, co? sklepów online też przybyło, przydały by się teraz jakie promocyjne kupony.

21

Hej.Wątek troszkę stary ale mam pytanko:)
Zamówiłam 2-3 dni kartę PAYBACK i mam pytanko...czy taka karta jest JEDNA DO WSZYSTKICH partnerów programu PAYBACK?
Tzn.czy mogę na nią zbierać punkty z BP i z Reala np? Heh wiem wiem,głupie pytanie ale wcześniej nie interesowałam się tym:)
I jak to działa,przy płaceniu w realu mam pokazac kartę żeby Pan/Pani ją przeskanowała?

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.

22 Ostatnio edytowany przez maya7 (2012-11-08 00:05:47)

Tak, jedna karta obowiązuje we wszystkich partnerskich sklepach. Robiąc zakupy obojętnie czy w realu czy na BP, czy też innym sklepie podajesz kartę kasjerowi aby nabił punkty.
A skoro wątek odnowiono to może warto aby forumowiczki wpisywały sklepy, które są partnerami paybacku, ale nie są wymienione na głównej stronie - z tego co mi wiadomo niektóre mniejsze sklepy też "nabiajają" nam punkty na karcie, mimo że na www.payback.pl nie są uwzględnione

Ważne jest, aby poz­wo­lić pew­nym rzeczom odejść. Uwol­nić się od nich. Od­ciąć. Zam­knąć cykl.Nie po­wodu du­my, słabości czy pychy, ale po pros­tu dla­tego, że na coś już nie ma miej­sca w Twoim życiu.Zam­knij drzwi, zmień płytę, pos­przątaj dom, strzep­nij kurz...

23

Dzięki:)

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.

24

Używam, zbieram pkty na suszarkę. Punkty głównie nabijam sobie na stacji benzynowej, przy zakupach we Frisco, abonament tel

Carpe Diem..

25

w payback sobie zbieram na lekcję salsy, do tego mam jeszcze kartę premium  i zbieram sobie na skok ze spadochronem - no ale to tak tylko przy okazji, chociaż niewiele już brakuje smile

26

ja właśnie dostałam tydzień temu od pani kartę premium - zobaczymy co z tego będzie, jakoś się nie wczuwam, nagrody wyglądają zachęcająco, ale to przy okazji - dla mnie ważniejsze są same zakupy wink
tak mam jeszcze payback, milowe zakupy i selgros wink

27 Ostatnio edytowany przez look_up1 (2018-01-29 07:18:16)

Można oszczędzać na różne sposoby. Ja mam zwroty za zakupy, w aptekach i na stacjach paliw od 2% do 4%. Zawsze coś wpada, a nic się nie robi smile Jak chcecie wiedzieć jak mieć takie zwroty to dzwońcie na tel: 534-941-274. Można łączyć z payback. Naprawdę działa i zupełnie bez zobowiązań.

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021