Przypadek 39/ Case 39 (2009) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Przypadek 39/ Case 39 (2009)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Przypadek 39/ Case 39 (2009)

http://1.bp.blogspot.com/_ShaYp-ZvoZY/S8s0GKUjAOI/AAAAAAAAAbw/0wCsMA-JgIQ/s1600/case+39.jpg

Opis filmu:

Laureatka Nagrody Akademii? Renée Zellweger  wciela się w rolę pracownicy opieki społecznej, której przydzielono niezwykły i niepokojący przypadek Lillith Sullivan? dziewczynki o dziwnej i tajemniczej przeszłości. W miarę gdy Emily (Zellweger) coraz bardziej angażuje się w pomoc Lillith, jej własne życie zamienia się w śmiertelnie niebezpieczny koszmar. W filmie znakomitą kreację tworzy także Bradley Cooper ("Kac Vegas"). "Przypadek 39" to przerażający i pełen zaskakujących wydarzeń thriller, który trzyma w napięciu do samego końca.

Reżyseria: Christian Alvart
Gatunek: Horror, Thriller
Obsada: Renee Zellweger, Jodelle Ferland, Bradley Cooper, Callum Keith Rennie, Kerry O'Malley

Moja recenzja:

Bardzo fajny film i świetna kreacja aktorska Renee Zellweger. Fajna akcja i pomysł na scenariusz smile

W skali 1-10 daję 9

Polecam!

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przypadek 39/ Case 39 (2009)

No tak, już samo imię (Lilith) mówi, jakiego 'pokroju' jest dziewczynka big_smile
Tak, film ogląda się przyjemnie, opowiada historię od końca i od razu bunt: "Matko, co za ludzie wkładać dziecko do piekarnika!" - potem się wszystko wyjaśnia krok po kroku....

3

Bardzo podobał mi się ten film. Chyba dałabym 9 tak jak Noelle. Dobre aktorstwo, bałam się, że będzie mi przeszkadzać rola Zellweger, którą pamiętałam z "Dziennika Bridget Jones", ale szybko się przyzwyczaiłam i nie myślałam o niej jako Bridget Jones smile Polecam ten thriller, trzyma w napięciu.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

4

Ja dałabym spokojne 6, bo jestem bardzo wymagającym widzem, a thrillery, które są obecnie nakręcane są przewidywalne. Wyjątek stanowił dla mnie film pt."Sierota" i mam wrażenie, że "Przypadek 39" został "zmałpowany" właśnie z niego, ale mniej umiejętnie.

5

Masz racje, są przewidywalne, ale to jeden z tych, który bardzo mi się spodobał i dałabym wysoką ocenę, a też nie ma bardzo wiele thrillerów teraz, które mi się podobają. "Sierota" też jest genialna!

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Przypadek 39/ Case 39 (2009)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018