Droga do szczęścia/ Revolutionary Road (2008) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Droga do szczęścia/ Revolutionary Road (2008)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Droga do szczęścia/ Revolutionary Road (2008)

http://www.granice.pl/sys6/pliki/publikacje/ceddb67d59e8025962534e638aa2b13d.jpeg

Opis filmu:

W filmie "Droga do szczęścia" Sama Mendesa, reżysera "American Beauty", zobaczymy niezapomniany duet aktorski z "Titanica" - Kate Winslet i Leonardo DiCaprio.
April (Winslet) i Frank Wheeler (DiCaprio), młode małżeństwo mieszkające z dwojgiem dzieci na uroczym przedmieściu, sprawia wrażenie bardzo szczęśliwego. Ale to tylko maska, kryjąca frustrację i niezadowolenie z miałkiej egzystencji. Frank ma świetnie płatną, ale nudną pracę. April, wzorowa pani domu, nie może zapomnieć, że kiedyś była aktorką.
Chcąc oderwać się od tego zwyczajnego życia, decydują się na przeprowadzkę do Francji, gdzie życie może stać się piękne i interesujące, gdzie rozwiną swoje artystyczne dusze, gdzie odnajdą swoją drogę do szczęścia. Ale kiedy zaczynają realizować swój plan, okazuje się, że dla każdego z nich szczęście oznacza co innego.

Reżyseria: Sam Mendes
Gatunek: Melodramat
Obsada: Kate Winslet, Leonardo DiCaprio, Kathy Bates, Michael Shannon, Zoe Kazan

Moja recenzja:

Film zdecydowanie zasługujący na otrzymane nagrody i nominacje!! Bardzo fajnie nagrany, ogląda się go z przyjemnością. Kolejny raz mamy okazję przekonać się jak świetnym duetem są Winslet i DiCaprio! Sama historia dzieje się w latach 50-tych więc jest jeszcze bardziej interesująca, dla nas, żyjących teraz.

W skali 1-10 daję 10!

Polecam smile

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Droga do szczęścia/ Revolutionary Road (2008)

Tak ten film jest poruszający i poprostu świetny !

-Wszyscy jesteśmy wariatami,tylko nie każdy został zdiagnozowany -

3

Strasznie podoba mi się w tym filmie Leonardo. tongue Z resztą on zawsze mi się podoba! Do tego muzyka jest świetna, ale film trochę dołujący... mogę go oglądać tylko w słoneczny dzień. smile

4

Srednio mi sie podobal.

?-my only love

5

Ten film bardzo mnie poruszył....

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Droga do szczęścia/ Revolutionary Road (2008)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018