1

Temat: BIOSILK Szampon nawilżający Hydrating pH 5,0; Farouk, 300 ml

BIOSILK Szampon nawilżający Hydrating pH 5,0; Farouk, 300 ml

http://img528.imageshack.us/img528/5504/ae262ga1.jpg

Opis producenta :

Działanie : Nawilżające
Objętość : 300 ml
Shampoo Hydrating pH 5,0 300 ml. Szampon nawilżający pH 5,0 szampon do włosów normalnych, suchych i farbowanych oraz poddawanych innym zabiegom chemicznym. Zawiera naturalny jedwab, ekstrakty roślinne i witaminę E. Łagodnie myje i głęboko nawilża włosy. Może być stosowany bezpośrednio przy zmywaniu farby, rozjaśnianiu lub zdejmowaniu koloru.

Moja Opinia

Bardzo dobry szamponik, który odkryłam całkiem niedawno smile Używałam wcześniej różnych szamponów i miałam bardzo przesuszone włosy. Teraz na prawdę pierwszy raz od niepamiętnych czasów mogę powiedzieć, że moje włosy są okay smile Polecam wam BIOSILK Szampon nawilżający Hydrating z czystym sercem. Jego jedyna wada to to ,ze się nie pieni dobrze - ale myślę, że to w sumie zaleta bo oznacza, ze ma mniej szkodliwych środków typu SLS odpowiadających za pianę.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: BIOSILK Szampon nawilżający Hydrating pH 5,0; Farouk, 300 ml

Czy on jest dostepny w drogeriach, czy tylko w salonach kosmetycznych ? Jaka cena ?

3

Z tego co wiem jest ten szampon dostępny w Roosmanie, małe i duże opakowania. Najlepiej kupić sobie najpierw mniejsze - wtedy wypróbujesz czy Ci pasuje. Każde włosy są inne smile Małe kosztują 14 zeta, a duże po 40

Reklama

4

Tak, są małe i duże opakowania tak jak napisała teodorka. JA też najpierw wypróbowałam małe i kupiłam duże opakowanie dopiero wtedy gdy zauważyłam że ten szampon jest taki dobry dla moich włosków. Pragnę zaznaczyć, że używam go dopiero od miesiąca - wiec to że sprawdza się latem nie musi oznaczać ,że będą zadowolona z niego np. zima gdy włosy trzymamy pod czapką. Ja kupiłam go u fryzjerki, ale w Roosmanie też widziałam.

5

Miałam okazję wypróbować ten szampon jest bardzo fajny mam po nim fajne włosy  . Jest drogi to fakt ale jest wart tej ceny kupiłam na razie sobie małą butelkę.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME
Reklama

6

cinimini napisał/a:

Czy on jest dostepny w drogeriach, czy tylko w salonach kosmetycznych ? Jaka cena ?

W Hebe jest wink ale ceny dokładnie nie pamiętam, chyba coś ok. 17 zł. mała butelka

7

Ja używałam odżywek do włosów ze spłukiwaniem, nie zrobiły na mnie wrażenia, nie zakupie już kolejnych.