botoks- co sądzicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » botoks- co sądzicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 33 ]

1

Temat: botoks- co sądzicie?

Czy któraś z was robiła zabieg z botoksem? Jak to wygląda? Jakie macie doświadczenia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: botoks- co sądzicie?

A co byś chciała wiedzieć? Ja robiłam botox w czoło, już któryś raz bo to się powtarza. Zabieg trwa kilka minut, czuć delikatne ukucie, potem skóra jest zaczerwieniona i delikatnie podrażniona ale szybko to schodzi. Efekt trzyma się ok 6 miesięcy - ja jestem mega zadowolona. Robiłam u [spam].

3

A co jest tak naprawde lepsze ? botox czy kwas hialauronowy?

4

co znaczy lepsze? nie da sie tak porownac, oba preparaty służą do czego innego.

5

Hej!Krucjata!
Jaka jest cena takiego zabiegu?Jestem zdecydowanie za poprawianiem urody !!

6

izulka napisał/a:

Hej!Krucjata!
Jaka jest cena takiego zabiegu?Jestem zdecydowanie za poprawianiem urody !!

Takiego czyli jakiego botox czy wypełniacze?
botox na czolo 1200zl

7

ja co prawda nie miałam zabiegu, ale wiem, że botoks to za kilka(naście) lat będzie moim doooobrym przyjacielem:D
a napiszcie jaka jest różnica między botoksem , a kwasem?

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

8

Potrzebne info znajdziesz w necie:)

9

Ciężko się wypowiadać mając lat dwadzieścia cztery. Nie widzę jednak w tym nic złego, byleby się nie doprowadzić do takiego stanu jak Robert Redford, który podobno nie może się nawet uśmiechnąć, bo mu wszystko popęka wink Jedyne co wydaje mi się niepokojące, to że to uzależnia. Jak się raz wstrzyknie, to potem się już to wstrzykuje.

10

No raczej:P też jeszcze nie korzystałam, ale za kilka lat na pewno się zdecyduję, tym bardziej że to się stało rutynowym zabiegiem, a ryzyko jakiś efektów ubocznych ewentualnych zostało zredukowane do minimum:) Więc myślę że warto, wygląda się świeżo, a znajomi sobie bardzo chwalą botox. W Poznaniu warto zajrzeć do gabinetu dr-a Savana, który wykonuje ten zabieg.

11

większe znaczenie ma lekarz, który to wykonuje a nie salon urody, miejsce może być dowolne, ja bym dała się nastrzyknąć mojemu lekarzowi nawet w samochodzie, tak mu ufam.

12

Może moje pytanie będzie strasznie słabe, ale skoro botoks się powtarza to co się dzieje z tym wstrzykniętym ? Wchłania się ? Czy po botoksie jak się nie powtórzy wygląd wraca do pierwotnego czy jak już się raz zacznie to trzeba kontynuować?

Nie rezygnuj z marzeń...

13

Botoks owszem rozpada się, ale jego toksyczne produkty rozpadu nie są wydalane przez nasz organizm tylko kumulują się w wątrobie. Ponad to skóra w miejscu gdzie wstrzykuje się botoks jest strasznie przesuszona. Dla mnie te dwa fakty wystarczają aby szerokim łukiem omijać ten rodzaj wypełniacza.
Popatrzcie czy nie lepszy jest kwas hialuronowy, który jest w pełni biokompatybilny z naszym organizmem, a produkty jego rozpadu są normalnie wydalane przez nasz organizm. Skóra w miejscu gdzie jest wstrzyknięty taki wypełniacz z kwasem jest cudnie nawilżona, a dodatkowo udowodniono że kwas sprzyja produkcji kolagenu.
Odpowiednim wypełniaczem z kwasem można pozbyć się drobnych zmarszczek (esthelis soft), czy też głębszych bruzd (np. fortelis). Można powiększyć usta, nie robiąc skórze ust krzywdy lub wymodelować twarz (modelis).

14

Esthelis soft to raczej do wypełnienia ust, natomiast fortelis do głębszych zmarszczek smile
Ewentualnie można spróbować z koktajlem mesolis i poddać się mezoterapii igłowej smile W sumie każdy z zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego jest dobry i godny polecenia.

15

botoks powoduje paraliż zakończen nerwowych.wydzielanie acetylocholiny hamuje.jest bezpieczny jeśli robi to dobry lekarz.zaleca sie od ok 25 roku życia dlatego bo mięśnie nawet po zejściu botoksu nie są już tak aktywne i przez co zmarszczki sie nie pogłębiają.a kwas hialuronowy wypełnia zmarszczki usta policzki itd

16

Dziewczyny a moze cos polecicie na owal twarzy. Zawsze dbalam o twarz ( tj. wlasciwie jakos  od 15 roku zycia)  Dobiegam 37, nie mam zadnych problemow z czolem, "kurzymi lapkami" ani "malpka", ale od jakiegos czasu zauwazylam ze zaczynaja "zwisac" mi nieco policzki  :-( denerwuje mnie to no ale na lifting to jeszcze chyba za wczesnie. Krem Vichy na owal u mnie sie nie sprawdzil. Wogole dla mnie Vichy jest przereklamowane.
Moze cos mi doradzicie?

17

Spróbuj może przeszczep tłuszczu pod skórę twarzy. To jest bardzo dobra metoda właśnie jak skóra zaczyna zwisać, jest wysuszona i zniszczona. Daje świetne efekty smile Sama sobie to będę robić, byłam nawet na konsultacji. Teraz mam czas na "przemyślenie", a potem druga konsultacja i ustalenie terminu smile jeśli Cię interesuje coś takiego to pisz, pytaj, chętnie pomogę z pytaniami, wyborem kliniki itp smile

18

kaszmir: Teraz pojawiła się nowość, jest to zabieg Exilis. Z tego co wiem, to jest on już dostępny w warszawskiej Klinice La Perla. bardzo dobrze poprawia on jędrność skóry, także powinien Ci pomóc. Przed zabiegiem będziesz mieć jeszcze darmową konsultację, gdzie dowiesz się na pewno szczegółów dotyczących tego zabiegu.

19

botoks jest bezpieczny jak się ma umiar. Czytałam dośc dużo i znalazłam fajną stronę gdzie organizowane są projekty gdzie mozna zabiegi wykonać z duża bonifikatą. jak dla mnie dośc ciekawe

20

No praktycznie wszystko będzie dla nas bezpieczne właśnie jeśli uda nam się znaleźć umiar w tym wszystkim i nie zatracić się zupełnie. Dużą rolę odgrywają też specjalisci - przypadkowa osoba nie powinna zajmować się wstrzykiwaniem botoksu czy tym podobnymi kwestiami. Dlatego dużą rolę odgrywa u mnie renoma lekarza, jak np. z doktorem Kratochwilem, który również i tym się zajmuje. Myślę, że pewnie coraz więcej osób będzie teraz korzystało z takich "odmładzaczy" (i nie tylko) tak więc większą uwagę będziemy zwracać na doświadczenie lekarzy i ich umiejętności.

21 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-27 18:29:26)

Dokładnie, trzeba trafić na specjalistę. Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w nieprofesjonalny sposób mogą trwale uszkodzić urodę pacjenta.
Rozbudowaną informację o zabiegach typu link usunięty podaję pod wskazanym linkiem.

Wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem! smile

22

Najważniejsze to skorzystać z dobrego specjalisty. Bo już nawet dentyści biorą się za wstrzykiwanie botoksu. Oczywiście ich omijajcie szerokim łukiem.

[tu był niedozwolony link]

23

są naturalniejsze i bezpieczniejsze wypałniacze niż botox....

24

A jakie? Bo ja słyszałam np. o hydrolifcie, takim liftingu, naturalnym, bez cięcia tylko nakłócia (na bazie kwasu hialuronowego, który przecież naturalnie występuje w naszej skórze) i już znalazłam wstępnie miejsce, gdzie  może go wykonam smile Tak mysle o Certusie, oni medycznie wysoko stoją, dobrych fachowców z takimi samymi opiniami mają a z takim zabiegami to w sprawdzone miejsca trzeba a nie do garażówek.

25

potępiam tego typu zabiegi jak botoks i inne sztuczne wypełniacze, natomiast kwas hialuronowy, zastrzyki z kolagenem - jak najbardziej tak, zwłaszcza, że występują w organizmie naturalne - medycyna estetyczna tym się chociażby różni od chirurgii plastycznej, że jest nieinwazyjna. Po co wam dziewczyny robienie z siebie plastiku?

ja bym się bała, że mnie sparaliżuje totalnie, co zresztą nie wygląda ładnie... zmarszczki muszą być na twarzy, tyle że może spłycone, a nie wygładzone, że skóra wygląda jakby ją wyprasowano...

a już zupełnie nie rozumiem wypełniania ust botoksem ;/ potem wyglądają te panny, każda tak samo z wargami jak jakieś flądry czy inne pływające stwory ;/

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy

26

A dlaczego potępiać? Jak ktoś uważa, że lepiej mu jak sobie coś poprawi i ma na to kasę, to czemu nie? Oczywiście o ile wszystko zrobione jest z umiarem, to nie ma problemu. Moja mama zrobiła sobie botoks na zmarszczki na twarzy i od razu inna kobieta, zadowolona, pełna życia i nie wyglada jak jakaś flądra czy stwór - bardzo ładnie i nawet naturalnie... Może to tez kwestia odpowiedniego lekarza, który potrafi dobrze doradzić, nie liczyć tylko na zysk, a na faktyczny efekt dla pacjantki. Mama ma zanjomego lekarza, który pracuje teraz w Poznaniu na Ułańskiej 7 i od dawna oddaje sie w jego ręce i zawsze z bardzo dobrym efektem.

27 Ostatnio edytowany przez cslady (2016-02-22 13:04:06)

Nie ma co potępiać, ja zrobiłam botoks czoła i lwiej zamrszczki, bo miałam nawyk marszczenia czoła, sam zabieg trwa chwilę i nie ma opuchnięć, przynajmniej ja nic nie miałam, może minimlane ślady nakłóć. Powtarzałam zabieg po7 msc i normalnie ruszam czołem, mam zachowaną mimikę, a wyglądam młodziej i nie mam zmartwionego wyrazu twarzy. Wcieram w skórę kremy z olejkiem różanym i sam olejek. A jak komuś zależy na naturalnym wyglądzie to można sobie zrobić baby botoks, opowiadała mi o tym moja pani doktor z [spam] i z tego co kojarzę, mają to już w swojej ofercie. Polecam i jak się trafi w dobre ręce to naprawdę nie ma się czego bać ,można tylko zyskać!

28

Robiłam i jestem zachwycona efektem, trzeba tylko dobrze wybrać lekarza, ja pomimo, że już jakiś czas temu wyprowadziłam się z Krakowa to wracam tam dla mojej Pani doktor Magdaleny Tyc - Tyki, bo ciężko znaleźć dobrego specjalistę, a jej ufam w 100%

29

Ja robiłam botox na czole i botoksem też likwidowałam zaciskanie zębów.
O ile zlikwidowaniem zacisku zębów jestem zachwycona, o tyle botoksu na czoło już nigdy nie powtórzę. Jest sztuczna mimika, dosłownie nie rusza się czoło. Fakt, zmarszczki się wygładzają ale więcej tego nie powtórzę. Wolę inne zabiegi niż botox. I też zwróćcie uwagę na pielęgnację twarzy- polecam naturalne olejki i balsam Lipikar z LaRoche- ja używam do twarzy i serio skóra jest jędrniejsza. Po żadnym kremie takiego efektu nie miałam.
Polecam też serum olejkowe z Konopnej-Farmacji Essenz na zmianę z tym balsamem super się sprawdza. Jestem prawie rok po botoxie na czoło, normalnie działa do 6miesięcy, a zmarszczki poprzeczne się nie pojawiły.

30

Lepszy jest kwas hiauronowy, bo dłużej trzyma, ale słyszłam, że botoks fajnie wpływa na potliwość:D Ktoś, coś?

31

Hej, no jestem tu nowa i to mnie też interesuje, bo mam ofertę odkupienia od koleżanki terminu na botoks właśnie w spam klinice i zastanawiam się, czy warto. Ona mówiła, ze to jakiś pakiet, ale nie wiem... ogólnie widzę, że macie pozytywne zdanie o zabiegu, ale czy tam warto, to jest pytanie...

32

A właśnie pisałam o tym miejscu, ogólnie nie ma się czego obawiać, klinika jak każda inna tylko mobilna, dlatego też można liczyć na przystępniejsze ceny. Co do botoksu, to wydaje mi się, że nie ma co się nastawiać, tylko pójść na wizytę i doradzić się lekarza, on będzie wiedzieć najlepiej, jaki zabieg będzie dla nas korzystny.

33

Nigdy się nad nim nie zastanawiałam, ale mam kilka koleżanek i są całkiem zadowolone. Ostrzegano je jednak, że gdy raz się spróbuje, trzeba powtarzać bo efekt niestety tego wymaga. Później po prostu jest to niemożliwe i trudne do osiągnięcia. Warto jednak poszukać lekarza specjalizującego się w tym temacie.

Posty [ 33 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » botoks- co sądzicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018