Kocha mnie, ale się dusi - co robić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez sqty (2010-09-01 13:32:16)

Temat: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

'

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez sqty (2010-09-01 13:32:56)

Odp: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

.

3

Odp: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

Sqty chcesz to się do niej odezwij. Popełniłeś klasyczny błąd- co Ty myślałeś że będzie z Tobą do końca życia bez względu na to jak będziesz się zachowywał?! Dużo zauważyłeś. Tylko jeszcze jedno: ona wcale nie musi z Tobą rozmawiać a to że po raz 1 zerwaliście- nie każdy schodzi się i rozchodzi jak w telenowelach.
Musisz to przecierpieć, rozpracować. Niestety nie mam innej rady. Na rozstanie nie ma tabletki po której znów byś się czuł świetnie i wspomnienia by Cię nie ruszały.
Spróbuj o nią zawalczyć ale nie bądz nachalny.

4 Ostatnio edytowany przez sqty (2010-09-01 13:33:08)

Odp: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

.

5

Odp: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

zrób to co czujesz. jeżeli uważasz ze teraz powinienes zadzwonić - zrób to.
koleżanki nie zawsze dobrze radzą. Juz minąl tydzien.  po 2 moze sie okazac ze zainteresowala sie kims i wtedy bedziesz spalony.
duzo tez zalezy jak przeprowadzisz rozmowe- nie zmusisz jej zeby przy Tobie była. cos sie konczy cos sie zaczyna. pamietaj.

6 Ostatnio edytowany przez sqty (2010-09-01 13:33:17)

Odp: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

.

7 Ostatnio edytowany przez sqty (2010-09-01 13:33:27)

Odp: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

.

8

Odp: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

Myślę że pomysł z kwiatami może ją ruszyc... No i przestań z ta przesadną zazdrością... Do niczego dobrego to nie prowadzi, na początku ok, ale z czasem każdy chce gdzies wyjśc i sie rozerwac... Zapewniaj ja że jej ufasz i pozwalaj na wyjście z kolezankami itd. Nie kontroluj jej co 5 min. i zabierz ja też czasami gdzieś bo naprawdę można się "udusic"...  Powodzenia;)

9

Odp: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

Ha żeby tu tylko chodziło o zazdrość. Autor wątku usiadł na laurach.
Pomysł z kwiatami i zaproszeniem na spacer b. fajny, romantyczny.

10 Ostatnio edytowany przez Zazdrosc (2010-06-28 21:46:22)

Odp: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

obejrzyj "Breake Up"
Popracuj nad soba.
Odczekaj.
Zapukaj znowu.
Powodzenia.

Partner to nie zdobycz z polowania. Ustrzeliles i wieszasz na kiju niech skruszeje.
Partner jest jak rola -ciagle to sama orka... ale jakie plony moga byc!!!
Nie traktuj sie w zwiazku jak nagrode co to wystarczy ze jestes.

11

Odp: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

Może daj  jej spokój , nic na siłe , mój mąż kiedyś też sie tak zachowywał , też sie dusiłam , odchodziłam wracałam , w końcu wzieliśmy ślub bo los zadecydował  za nas [wpadliśmy po prostu] . I teraz po dwunastu latach wiem ,że to był błąd . i tkwie w związku bez przyszłości .

12

Odp: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?
zagubiona32 napisał/a:

Może daj  jej spokój , nic na siłe , mój mąż kiedyś też sie tak zachowywał , też sie dusiłam , odchodziłam wracałam , w końcu wzieliśmy ślub bo los zadecydował  za nas [wpadliśmy po prostu] . I teraz po dwunastu latach wiem ,że to był błąd . i tkwie w związku bez przyszłości .

Swiete slowa!
Nic na sile!

13 Ostatnio edytowany przez sqty (2010-09-01 13:33:39)

Odp: Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Kocha mnie, ale się dusi - co robić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024