straszny bol kregoslupa w 13 tc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » straszny bol kregoslupa w 13 tc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: straszny bol kregoslupa w 13 tc

Hej dziewczyny smile
Jestem dopiero w 13 tc, a strasznie boli mnie kregoslup, czasem promieniuje na prawa noge, czy miala ktoras z was tak? Czasem jak schyle sie zeby wykapac syna, tak strasznie ciezko mi wstac, dodam tez ze w 1 ciazy tak nie mialam..
Troszke sie przestraszylam bo jakies dziewczyny pisaly na innych forach o poronieniu.. a inne ze tez tak mialy, i wszystko ok..
Dziekuje za odpowiedzi smile

"Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: straszny bol kregoslupa w 13 tc

Shiseido
Z opisanych objawów wynika,że występuje u Ciebie ból lędźwiowy.Takie objawy bólowe mogą się pojawiać u kobiet w ciąży które już miały takie bóle.(charakteryzują się właśnie takimi objawami  w kierunku nóg)wskazane są częste zmiany pozycji czy to w staniu czy siedzeniu.W takich przypadkach dobre wyniki daje korzystanie z basenu oraz stosowanie masażu(profesjonalny)

3

ja do 16 tc nie miałam silnych boli, owszem bolaly mnie plecy ale w małym stopniu. Teraz jestem w 22tc i kręgosłup już nie daje zapomnieć o sobie... raz jest silniejszy bul a raz słabszy przeważnie w części lędźwiowej tak jak wspominała carboczar.

4

bella, to jest katastrofa, w 1 ciazy tak nie mialam.. teraz ciezko mi wstac, i najbardziej na wieczor bol daje znac o sobie.. Ale czego sie nie robi dla takiego szkraba smile

"Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej."

5

Shiseido oj tak dla takiego skarbka człowiek jest zdolny wytrzymać największe cierpienia smile:):)

6

och dziewczynki i ja dobrze wiem co to znaczy. Jestem w 15 tygodniu i juz od ok. 3 tygodni mam te bóle. Wstyd mi że ciągle narzekam ale ból jest strasznie mocny. Mam nadzieję, że przejdzie:)

7

Dziewczyny spróbujcie ćwiczyć- pływanie czy gimnastyka dla ciężarnych.

8 Ostatnio edytowany przez Ulcia (2010-07-30 21:35:11)

ale cóż jest ból kręgosłupa w porównaniu do przytulenia słodkiego maleństwa...

9

Cześć dziewczyny smile

jestem w 17 tc i dwie ostatnie noce nie mogłam spać przez ból biodra, który promieniował na całą nogę.
Zastanawiam się co może być powodem? czy to że "w środku" wszystko rośnie i powoduje jakiś ucisk?
czy spotkałyście się z czymś takim?
proszę o informacje

a poza tym wszystko super smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » straszny bol kregoslupa w 13 tc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018