Samotne, ale nowoczesne babcie-55+ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samotne, ale nowoczesne babcie-55+

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Samotne, ale nowoczesne babcie-55+

Od niedawna jestem samotną (chociaż nowoczesną babcią). Nie wiem, co dalej robić, jak żyć, gdzie i z kim iść, jak i czym zapełnić swój czas, jak nauczyć się żyć w roli singla. Może ktoś zechce zabrać głos w tej sprawie i uda mi się stworzyć ciekawą i interesującą  KAFEJKĘ DLA SAMOTNYCH BABĆ?  Pozdrawiam wszystkich.

"Życie to walka o wszystko i o nic,
a jednak warto żyć?"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotne, ale nowoczesne babcie-55+

Marz 55 - zapraszam do nas do net kafejki dla  kobiet dojrzałych czyli 50 plus .
Przyjdz , poczytaj - jest nas niewiele ale tworzymy fajna  grupe .Opowiadamy o radościach i troskach , wspieramy sie wzajemnie i sluzymy radami .
.
Z nami i w naszej kafejce zapewniam ze nie bedziesz czuła sie ani samotna ani osamotniona
Zapraszamy - czekamy.

. Miej czas na uśmiech - to muzyka duszy

3

Witam wszystkie Panie smile Przepraszam bardzo ale 50 + to jeszcze nie jest wiek babć smile no tak, chyba, że się już nią "stało" i ma się takiego małeg Urwisa Cudownego, jak np dla mojej mamy córunia, mojej siostry. Jeśli jest się młodym duchem, nic nie stanowi przeszkody aby ciąg dlaszy życia ubierać w barwne szaty. Każdy krok stawiany teraz nadaje barw jutrze. Obecnie współpracuję ze stowarzyszeniem mali bracia Ubogich i muszę przyznać, że Panie które biorą czynny udział w programie (osoby uczestniczące w powstaniu warszawskim) są zaskaująco energiczne, pełne życia (mimo cięzkich przeżyć i różnych dolegliwości) i tym samym piękne.. uwielbiam Je!

4

odwrotność - jak milo się czyta takie slowa . To niewątpliwie dodaje skrzydeł i motywuje .
Najgorsza opcja to siedzenie , i gdybanie .
nicnerobienie oraz rozpamietywanie
Jestem samotna lae nie załamałam rąk tylko szukałam swego miejsca  w innej , nowej sytuacjii w jakiej niechcąćy sie znalażłam .
Udzielam sie społrecznbiue , uczęscczam na UTW i palnuje , planuje .
No cóz każdemu wolno marzyć .
Pozdrawiam .

. Miej czas na uśmiech - to muzyka duszy

5

...dzisiaj to można być (czuć się ) samotnym tylko  z własnego wyboru...Jest tak dużo do zrobienia,  wszystkie marzenia, pasje, zamiłowania, na które nie miałyśmy czasu w przeszłości (trudna sytuacja, wychowywanie dzieci, praca zawodowa), dzisiaj można realizować....a wszystko za sprawą Uniwersytetów Trzeciego Wieku
O sobie mogę powiedzieć, że pracuję (nie działam) - społecznie  na rzecz słuchaczy Uniwersytetu.  Jestem  w zarządzie,  a pracy jest dużo..., satysfakcję można czerpać od innych, którzy wyrażają zadowolenie, że znaleźli swoje miejsce w tym  okresie życia... Cóż, trzeba tylko się rozejrzeć, a jak  takiej organizacji nie ma w Twoim miejscu zamieszkania, to wystarczy grupa inicjatywna (zapaleńców), trochę pracy i efekt murowany . Dzisiaj  samorządy lokalne przyjmują takie inicjatywy z otwartymi rękoma i sercem....

6

w wyszukiwarce wypatrzyłam ten wątek i.........klapa. Szkoda, że pomysł upadł. Bo babć coraz więcej a miejsca dla nich w necie niewiele.

7

Coolbietka napisał/a:

w wyszukiwarce wypatrzyłam ten wątek i.........klapa. Szkoda, że pomysł upadł. Bo babć coraz więcej a miejsca dla nich w necie niewiele.

Pomysł NIE upadł - pomysł się "przeprowadził" na netkafejkę - proponuję tam zagościć big_smile

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samotne, ale nowoczesne babcie-55+

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018