Nie moge spać w nocy... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Nie moge spać w nocy...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Nie moge spać w nocy...

Próbowałam już wszystkiego. Jak zasypiam mam taki moment jakbym spadała w przepaść, budzę się i już nie mogę spań przez jakieś 2 godziny, później zmęczona zasypiam i za 2 godziny to samo. Towrzyszy mi ciągły lęk. Już nie wiem co mam robic... Pomocy!! Jestem wykończona ;(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie moge spać w nocy...

Wysoki poziom lęku jest problemem, który warto skonsultować ze specjalistą. Jeśli znasz źródło twoich lęków, to możesz spróbować technik relaksacyjnych do uwolnienia tego lęku. Jednak ty próbowałaś już wszystkiego - więc zostaje ci specjalista z dziedziny zaburzeń snów.
Pozdrawiam cieplutko

3

specjalista z dziedziny snów?? a kto to taki?? może powinnam iść do psychologa? tylko że się boję...

4

Na początek dobrze ustalić czego się boisz i czym się stresujesz. Wtedy będziesz wiedzieć czy potrafisz sama poradzić sobie z problemem.
Nie powinnaś kłaść się spać zdenerwowana. Jak hania23 napisała spróbuj technik relaksacyjnych. To naprawdę pomaga. Mnie osobiście pomaga też wyciszenie się  i wizualizacja-taka moja medytacja. Każdy ma swój własny sposób na uspokojenie się.  Jednak jeśli problem jest poważny i nie poradzisz sobie sama, to powinnaś zgłosić się do psychologa. Naprawdę nie ma się czego bać.

5

Ewelina 18 - psycholog to też człowiek i w tym zawodzie są też specjalizacje.
Jeśli chcesz poszukać czegoś dla siebie, to polecam ci moją stronę gdzie umieściłam wiele artykułów na temat mojego pokonywania lęku http://www.gabinetpodaniolami.com/welco … d-aniolami.
Nie masz wyboru szerokiego, albo pogodzisz się z bezsennością i będziesz się truć prochami, albo poszukasz bezpiecznego sposobu naturalnego.
Życzę Ci rozsądnego wyboru i pozdrawiam cieplutko

6

Ja ci radzę przed snem wypić meliskę albo mleko to trochę wycisza , a ja sama stosuję prysznic przed snem jeżeli nie mogę zasnąć albo wietrzę pokój i szybko usypiam! powodzenia:)

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

7 Ostatnio edytowany przez Kociaczek:) (2008-12-30 13:16:55)

Ewelina18, psycholog zastosuje jedynie terapie relaxacyjną ... lepiej wybrać sie do psychiatry ktory wypisuje leki , dał by ci xanax na uspokojenie (doraźnie) lub zolpic (lek na sen, przepisywanmy w bezsennosci ) chyba, że niechcesz faszerować sie lekami ...

z naturalnych metod dobrze jest przed snem zrobić sobie długą gorącoą kompiel + herbatka uspakajająca+dobra muzyka ...

co do uczucia spadania nie zawsze jest zwiazane to z lękami nieraz ma na to wpływ zła praca serca ...

powinnas iść z tym problemem do specjalisty...

pozdrawiam

8

Ewelina18 napisał/a:

specjalista z dziedziny snów?? a kto to taki?? może powinnam iść do psychologa? tylko że się boję...

ja chodziłam do psychologa big_smile jest całkiem fajnie

9

Dziewczyny mają rację - relaks, relaks i przede wszystkim relaks smile
Sposobem na relaks może być spacer - najprostsza metoda i naprawdę skuteczna. Najważniejsze jest żeby znaleźć miejsce, gdzie można odnaleźć ciszę i spokój. Obecna pora roku jednak nie sprzyja spacerom ale kiedy np. w ciągu dnia jest więcej słońca to mimo wszystko warto wyjść i się przewietrzyć.
Można też "zażyć" odrobinę sportu smile

A co do psychologa to .. nie ma co się bać - on nie gryzie a wręcz przeciwnie - potrafi bardzo pomóc.

"A person can achieve everything by being simple and humble - Rig Veda"
GG: 63978997

10

Ewelina18, a powiedz .. denerwujesz się czymś ostatnio ??

"A person can achieve everything by being simple and humble - Rig Veda"
GG: 63978997

11

witaj, współczuje Ci twojej sytuacji:/ A może wypróbujesz valerianaheel (pomagają zasnąć jak nękają cie podświadomie lęki i stresy)? Moim zdaniem homeopatia łagodnie pomaga w takich sytuacjach

Hej dziewczyny, chciałabym odnowić wątek, ponieważ od jakiegoś czasu mam problemy ze snem. Próbowałam już wiele sposobów. Nie chcę faszerować się środkami nasennymi, ponieważ czytałam, że wiekszość z nich może uzależniać. Ostatnio znalazłam informację o melatoninie w tabletkach? Znacie ją? Jest produktem naturalnym więc powinna być bezpieczniejsza niż inne leki.

13

Przed snem warto wyjść na spacer żeby się dotlenić. Można też wziąć ciepłą kąpiel, oraz wyciszyć się słuchając muzyki relaksacyjnej.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Nie moge spać w nocy...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018