Kobiety jako kurierki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Julia4423 (2024-05-16 22:56:47)

Temat: Kobiety jako kurierki

Hej. Mam pytanie do kobiet, które pracują jako kurierki DHL, InPost itp. Jak sobie radzicie podczas miesiączki. Na przykład jak jeździcie po mniejszych miastach czy wsiach to nie ma toalet jak np. stacje. Bo to jest jedyny problem jaki widzę w tym zawodzie dla kobiet. Jeżeli jakaś się tutaj znajdzie, chciałabym też zadać parę pytań odnośnie tej pracy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobiety jako kurierki
Julia4423 napisał/a:

Hej. Mam pytanie do kobiet, które pracują jako kurierki DHL, InPost itp. Jak sobie radzicie podczas miesiączki. Na przykład jak jeździcie po mniejszych miastach czy wsiach to nie ma toalet jak np. stacje. Bo to jest jedyny problem jaki widzę w tym zawodzie dla kobiet. Jeżeli jakaś się tutaj znajdzie, chciałabym też zadać parę pytań odnośnie tej pracy.

Stacje benzynowe są w co drugiej czy trzeciej wsi, to tak gwoli informacji.
Ja bym widziała większy problem z dźwiganiem, bo jednak ciężary przesyłek bywają różne.

3

Julia4423 napisał/a:

Nie jestem kurierką, ale wiem, że obecnie można nabyć urządzenia do higieny kobiet w wersji kompaktowej, a także odpowiednie środki higieniczne.

4

Julia4423 napisał/a:

Dlatego do DHL przyjmują kobiety po menopauzie, nie słyszałaś ?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024