Czy to byl Aniol Stroz ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Czy to byl Aniol Stroz ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Laetitia 1 (2024-03-26 23:47:30)

Temat: Czy to byl Aniol Stroz ?

Wystarczyly dwie minuty wczesniej gdybym wyszla ze sklepu przed chwila z zakupami i juz by mnie nie bylo .... pijana mloda karyna wjechala na chodnik i wbila sie w sklepowa witryne a wczesniej jakis facet sie awanturowal i ostatecznie tracil mnie i wszystko z torby mi sie wysypalo musialam zbierac gdyby nie to nie zyla bym  juz placek by ze mnie zostal ..... ale ten gosciu w sklepie jakos dziwnie mnie blokowal o czekoladki sie klocil : D czy wam tez przytrafilo sie cos takiego podobnego w zyciu  ? Ja bardzo sie modle i ja mysle ze ten facet to byl Aniol Stroz : ) To mi dalo duzo do myslenia ze dzis jestem a jutro mnie nie ma jakie zycie jest kruche

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to byl Aniol Stroz ?

a jeszcze wczesniej bylam zrobic  rapportés na policji bo wlascicielka mieszkania z ktora mialam dzis rdv nakazala mi sie wyprowadzic do lata ja odmowilam a ta chwycila ze zlosci lampadaire i chciala mnie tym uderzyc ale ze jej maz bardziej ogarniety to ja powstrzymal i gdyby dzis pizgnal mnie ten samochod to ona miala by problem

3

ciekawe mam zycie c'nie ? hahah x D

4 Ostatnio edytowany przez Laetitia 1 (2024-03-27 00:04:38)

Nie mam uprawnien do tej strony ? Chcialam poprawic wpis na innym temacie i nie moge bo nie mam uprawnien ?

5

Laetitia 1 napisał/a:

Wystarczyly dwie minuty wczesniej gdybym wyszla ze sklepu przed chwila z zakupami i juz by mnie nie bylo .... pijana mloda karyna wjechala na chodnik i wbila sie w sklepowa witryne a wczesniej jakis facet sie awanturowal i ostatecznie tracil mnie i wszystko z torby mi sie wysypalo musialam zbierac gdyby nie to nie zyla bym  juz placek by ze mnie zostal ..... ale ten gosciu w sklepie jakos dziwnie mnie blokowal o czekoladki sie klocil : D czy wam tez przytrafilo sie cos takiego podobnego w zyciu  ? Ja bardzo sie modle i ja mysle ze ten facet to byl Aniol Stroz : ) To mi dalo duzo do myslenia ze dzis jestem a jutro mnie nie ma jakie zycie jest kruche

W sumnie to nic takiego ale widzialam siebie na tym zakrecie na scianie rozmiazdzona bo ja zawsze tamtedy chodze .... tego wieczorka nie zapomne nigdy w zyciu ......

6

Trzese sie troche dzis ze zmeczenia przez prace przez wrazenia przez strach troche tez z samotnosci i mysle sobie ze zycie na tym swiecie to droga do nikad bez Boga i wierze bardzo ze po drugiej stronie teczy bedzie inaczej : ) Tego tez zycze wszystkim ludzikom zrezygnowanym ...

7

Laetitia 1 napisał/a:

Jakby twój tato wyciągnął z mamy pytę 2 minuty wcześniej też by cię nie było smile

8

5i5kiN napisał/a:
Laetitia 1 napisał/a:

Jakby twój tato wyciągnął z mamy pytę 2 minuty wcześniej też by cię nie było smile

Czep sie tramwaju ! od moich Rodzicow z dala ! i spadaj na drzewo !!!

9

jak tak dalej 20 latki beda zasiadac za kolkiem po alko ze zmartwonem to wiekszosc z nas na tamten swiat duzo szybciej odejdzie : D  Ja akurat wtedy mialam duzo szczescia i tak jak juz wczesniej wspomnialam to byla sila wyzsza od tamtego momentu postanowilam poprawe w sobie ....

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Czy to byl Aniol Stroz ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024