Provera 5mg. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Provera 5mg.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Dellien (2023-11-24 21:29:19)

Temat: Provera 5mg.

Hej!

Mam pytanie - by opóźnić miesiączke z racji ważnego wydarzenia powinnam zacząć brać proverę 3 dni przed planowanym okresem. Sęk w tym, że poprzedni okres kompletnie niespodziewanie dostałam 10 DNI wcześniej niż powinnam, a teraz wypada, że za 12 dni powinnam dostać następny okres (obliczenia na aplikacji Flo), jednak czuję skurcze podbrzusza cały dzień od wczoraj wieczora. Bardzo nie chcę dostać tego okresu - mam wyjazd za dwa dni do Irlandii i miałam dostać okres 6 grudnia (7 wracam) więc z moim "naturalnym" cyklem dałoby radę, jednak na wszelki wypadek wolałabym wziać wcześniej z powodu tych zawiłości z poprzednim okresem.

Czy Provera jest w stanie zatrzymać krwawienie jeśli dostanę okres przedwcześnie? Czy działa tylko na zapobieganie (tj. wzięcie 3 dni przed okresem).

Pomóżcie dziewczyny, bo okres zrujnował mi już poprzedni wyjazd właśnie przez to ze przyszedł wcześniej.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Provera 5mg.

A to nie ty mialas ataki paniki po antykoncepcji i odradzalas ja brac komus innemu na forum?

3

Jeszcze wczoraj rozkminiałaś czy nie opóźnić okresu tabletkami. Czy Ty to skonsultowałaś z jakimś lekarzem?

4

JuliaUK33 napisał/a:

A to nie ty mialas ataki paniki po antykoncepcji i odradzalas ja brac komus innemu na forum?

Provera to nie tabletki antykoncepcyjne.

5 Ostatnio edytowany przez Dellien (2023-11-24 23:24:02)

Lady Loka napisał/a:

Jeszcze wczoraj rozkminiałaś czy nie opóźnić okresu tabletkami. Czy Ty to skonsultowałaś z jakimś lekarzem?

Tak, byłam na wizycie, przecież to lek na recepte. Powiedziałam o moim braniu tabletek anty i jak one na mnie dzialaly (vibin mini) , i dostałam provere, ale nie ogarnęłam by się zapytać co w takim przypadku jak dostanę okres wcześniej,a raczej co jak zaskoczy.

6 Ostatnio edytowany przez JuliaUK33 (2023-11-24 23:28:59)

Dellien napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Tak, byłam na wizycie, przecież to lek na recepte. Powiedziałam o moim braniu tabletek anty i jak one na mnie dzialaly (vibin mini) , i dostałam provere, ale nie ogarnęłam by się zapytać co w takim przypadku jak dostanę okres wcześniej,a raczej co jak zaskoczy.

Nie masz zadnych skutkow ubocznych?. Mnie ginekolog zakazala brac tabletek(mialam nieprawidlowe bicie serca po nich i bole w klatce piersiowej) a zmienila mi 3 razy tabletki. Niewiem jakim cudem nie zaszlam w druga ciaze bedac wczesniej w zwiazku ,bo od lat nie biore antykoncepcji.

7 Ostatnio edytowany przez Dellien (2023-11-24 23:36:43)

JuliaUK33 napisał/a:
Dellien napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Nie masz zadnych skutkow ubocznych?. Mnie ginekolog zakazala brac tabletek(mialam nieprawidlowe bicie serca po nich i bole w klatce piersiowej) a zmienila mi 3 razy tabletki. Niewiem jakim cudem nie zaszlam w druga ciaze bedac wczesniej w zwiazku ,bo od lat nie biore antykoncepcji.

Ja te tabletki antykoncepcyjne skończyłam brać w marcu, to już dawno się zdążyłam z nich "wykurować" - miałam przepisane na start 3 opakowania z czego dwa zjadłam a trzecie przerwałam na starcie. Ale też nie mogę powiedzieć czy ten ginekolog był dobry - byłam wtedy (WCZEŚNIEJ) u ginekologa jak chcialam zacząć antykoncepcje to na tej samej wizycie zapisal mi vibin mini oraz zlecil badania krwii, mówiąc, że jak skoncze brać vibin to z wynikami badan mam sie stawic i bedziemy myslec co dalej - oczywiscie juz nie wrociłam bo zraziłam się do antykoncepcji.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Provera 5mg.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023