Zastrzyk Depo-provera a ciąża, pytanie od faceta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Zastrzyk Depo-provera a ciąża, pytanie od faceta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Zastrzyk Depo-provera a ciąża, pytanie od faceta

Witam. Jestem z dziewczyną ponad 2 lata. Zawsze zabezpieczała się zastrzykiem antykoncepcyjnym. Po prostu przegapiliśmy termin na kolejny zastrzyk i kochaliśmy się jakiś niecały miesiąc bez zabezpieczeń. Dziewczyna powiedziała mi, że jest w ciąży (ale nie pokazała testu, nie udowodniła tego niczym) i wzięła kolejny zastrzyk depo. Czy jest to możliwe, że faktycznie zaszła przez ten czas w ciążę, a teraz po kolejnym zastrzyku ten "pozytywny wynik testu" przetrwa czy zastrzyk zniweluje tę "ciążę"? Póki co nie planujemy dziecka. Czytałem, że nawet kilka miesięcy po depo-proverze ciężko jest zajść w ciążę nawet jeśli się chce i zachodzą jakieś zmiany w organiźmie przez co wynik może być czasami zakłamany. Dziewczyny jak to jest? Czy kolejny zastrzyk zapobiegnie byciu w ciąży czy trzeba ratować się inaczej? Dopiero za tydzień będę się z nią widział, a nie daje mi to spokoju.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zastrzyk Depo-provera a ciąża, pytanie od faceta

Wzięła kolejny zastrzyk podejrzewając/wiedząc o ciąży? Czy wzięła zanim się dowiedziała? W jaki sposób sprawdzała ciążę, przez test ciążowy?
Depo-provera to hormony, mogą wszystko w organizmie zmienić, również wynik testu. Najrozsądniej jest udać się do ginekologa. Dziewczyna zapisała się już na wizytę?

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

3

Odp: Zastrzyk Depo-provera a ciąża, pytanie od faceta

Tak, sprawdziła podobno testem, który wyszedł pozytywny, a później miała receptę od ginekologa na zastrzyk i musiała go wziąć, bo przepadłby termin. Dziecka nie planujemy póki co. Czyli może być to zakłamany wynik przez zmiany w organiźmie. Oczywiście pójdzie znów za jakiś czas na kolejną wizytę do ginekologa, ale wcześniej wykona kolejny test w domu. Po prostu ja też się stresuję i pytam na forum czy wynik może być nieprawidłowy przez te zastrzyki.
Ale najdziwniejsze jest to, że mimo wszystko nigdy nie kończyłem wytryskiem u dziewczyny w środku, a testu ciążowego do tej pory nie chce mi pokazać. Zawsze jest jakaś wymówka "później pokaże kiedy będę w domu", "zrobię przy tobie" a na spotkaniu zmienia temat albo zapomina. Ogólnie nie widziałem tego testu, tylko tak mnie straszy. Dlatego zadaje takie pytania na forum.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Zastrzyk Depo-provera a ciąża, pytanie od faceta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018