Zastrzyk Depo-provera a ciąża, pytanie od faceta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Zastrzyk Depo-provera a ciąża, pytanie od faceta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Zastrzyk Depo-provera a ciąża, pytanie od faceta

Witam. Jestem z dziewczyną ponad 2 lata. Zawsze zabezpieczała się zastrzykiem antykoncepcyjnym. Po prostu przegapiliśmy termin na kolejny zastrzyk i kochaliśmy się jakiś niecały miesiąc bez zabezpieczeń. Dziewczyna powiedziała mi, że jest w ciąży (ale nie pokazała testu, nie udowodniła tego niczym) i wzięła kolejny zastrzyk depo. Czy jest to możliwe, że faktycznie zaszła przez ten czas w ciążę, a teraz po kolejnym zastrzyku ten "pozytywny wynik testu" przetrwa czy zastrzyk zniweluje tę "ciążę"? Póki co nie planujemy dziecka. Czytałem, że nawet kilka miesięcy po depo-proverze ciężko jest zajść w ciążę nawet jeśli się chce i zachodzą jakieś zmiany w organiźmie przez co wynik może być czasami zakłamany. Dziewczyny jak to jest? Czy kolejny zastrzyk zapobiegnie byciu w ciąży czy trzeba ratować się inaczej? Dopiero za tydzień będę się z nią widział, a nie daje mi to spokoju.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zastrzyk Depo-provera a ciąża, pytanie od faceta

Wzięła kolejny zastrzyk podejrzewając/wiedząc o ciąży? Czy wzięła zanim się dowiedziała? W jaki sposób sprawdzała ciążę, przez test ciążowy?
Depo-provera to hormony, mogą wszystko w organizmie zmienić, również wynik testu. Najrozsądniej jest udać się do ginekologa. Dziewczyna zapisała się już na wizytę?

"Przepis na dobry stosunek do siebie:
Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie."

3

Odp: Zastrzyk Depo-provera a ciąża, pytanie od faceta

Tak, sprawdziła podobno testem, który wyszedł pozytywny, a później miała receptę od ginekologa na zastrzyk i musiała go wziąć, bo przepadłby termin. Dziecka nie planujemy póki co. Czyli może być to zakłamany wynik przez zmiany w organiźmie. Oczywiście pójdzie znów za jakiś czas na kolejną wizytę do ginekologa, ale wcześniej wykona kolejny test w domu. Po prostu ja też się stresuję i pytam na forum czy wynik może być nieprawidłowy przez te zastrzyki.
Ale najdziwniejsze jest to, że mimo wszystko nigdy nie kończyłem wytryskiem u dziewczyny w środku, a testu ciążowego do tej pory nie chce mi pokazać. Zawsze jest jakaś wymówka "później pokaże kiedy będę w domu", "zrobię przy tobie" a na spotkaniu zmienia temat albo zapomina. Ogólnie nie widziałem tego testu, tylko tak mnie straszy. Dlatego zadaje takie pytania na forum.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Zastrzyk Depo-provera a ciąża, pytanie od faceta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021