Zastrzyk Depo-Provera - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Zastrzyk Depo-Provera

Hej kobietki,
niestety musiałam zrezygnować z Nuvaringu. Lekarz nie wie czemu wciąż mi się wysuwał (wspominałam o tym w wątku o Nuva) ale niestety od ciągłęgo poprawiania nabawiłam się infekcji i prawdopodobnie nabawiałabym się jej ciągle.
Ponieważ stanowczo nie chcę wracać do tabletek bo jestem okropnie zapominalska lekarz przepisał mi zastrzyk Depo-Provera.
Jutro idę go zrobić.

Czy któraś z was stosuje tą metodę? Co o niej sądzicie?

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zastrzyk Depo-Provera

Proponowała bym poczytać w internecie na ten temat nie znam porządnego lekarza który by przepisywał ten zastrzyk

3

ja również jestem źle nastawiona do takiej antykoncepcji.
Mój lekarz,powiedział mi,że to bardzo zła antykoncepcja, bo przyjmujesz jednorazowo
bardzo dużą ilość hormonów.
Przynajmniej nie jest wskazana dla młodych kobiet.
A z resztą dla starszych,to też chyba nie jest dobry sposób.

4

Jak wszystko ma swoje plusy i minusy ale ja bym się chyba nie odważyła... Kolezanka stosowała tą "kurację" i mimo wszystko zaszła w ciąże...
Depo-provera utrzymuje bezpłodność od 6-8 miesięcy a u znajomej przestał działać w 5 miesiącu...

5

Wzięłam trzy zastrzyki z depo-provery. W ciążę nie zaszłam, ale przez prawie 9 mieesięcy krwawiłam. Osobiście nie polecam.

Tam dom Twój, gdzie kot Twój.

Wiek średni poznajemy po tym, że szeroki umysł i wąska talia zamieniają się miejscami...

6

pennylane napisał/a:

Hej kobietki,
niestety musiałam zrezygnować z Nuvaringu. Lekarz nie wie czemu wciąż mi się wysuwał (wspominałam o tym w wątku o Nuva) ale niestety od ciągłęgo poprawiania nabawiłam się infekcji i prawdopodobnie nabawiałabym się jej ciągle.
Ponieważ stanowczo nie chcę wracać do tabletek bo jestem okropnie zapominalska lekarz przepisał mi zastrzyk Depo-Provera.
Jutro idę go zrobić.

Czy któraś z was stosuje tą metodę? Co o niej sądzicie?

A próbowałaś plastry? Ja stosuję Evra od czterech lat i jestem zadowolona.

7

Zdobyłam jakimś cudem (dzięki rodzinie mojego chłopaka) receptę na Nuvaring i dziś idę (z jednodniowym opóźnieniem) kupić i założyć. Poczytałam o Depo-Proverze i się za głowę złapałam...
Do lekarza, który mi to przepisał jak gdyby nigdy nic (a zapytałam czy po tym zastrzyku nie ma jakichś poważniejszych efektów ubocznych!) już nigdy więcej nie pójdę.. Jestem w szoku, bo chodziłam do niego pół roku i wydawał się naprawdę ogarnięty...

Co do plastrów - próbowałam i ciągle mi się odklejały (jestem czyściochem i kąpię się codziennie a w lato to i dwa razy dziennie skutkiem czego plaster wytrzymywał maksymalnie dwa-trzy dni).
Popróbuję jeszcze z Nuva te 3 miesiące a potem najwyżej wrócę do pigułek jeśli wciąż będzie się wysuwał... Na pewno to lepsze niż ten zastrzyk!

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

8

pennylane ja też jestem zapominalska,dlatego plastry a nie pigułki.A co do kąpieli,to nie wyobrażam sobie dnia bez poleżenia w wannie.W lecie także nie odmawiam sobie pływania przy ładnej pogodzie czy zimą na basenie.Mi nic się nie odklejało.
No ale każdy musi dobrać sobie sam,co mu najbardziej odpowiada.

pozdrawiam!

9

Kobietki,a ile płacicie za plastry?
Czy są one lepsze dla zdrowia niż tabletki?

10

moja mama przyjmowala te zastrzyki przy leczeniu raka szyjki macicy

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018