Długie plamienie przy tabletkach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Długie plamienie przy tabletkach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Długie plamienie przy tabletkach

Witam,

mam problem i liczę,że może uda się komuś trochę mnie uspokoić przed wizyta u lekarza...Od 5 lat biorę Sylvie 30. W tym czasie kilka razy zdarzyły mi się plamienia,ale chyba nigdy aż tak długie sad Zawsze krwawienie z odstawienia było jak w zegarku i trwało 2-3 dni (jedyny wyjatek był dwa lata temu,kiedy przedłużyło się na pewno do tygodnia,nie pamiętam,czy dłużej,samo przeszło.).W tym miesiącu trwa już 15 dzień. Są to plamienia,krew w śluzie lub lekkie krwawienia (tych jest najmniej). Nic mnie przy tym nie boli. Przy poprzednim blistrze nie zapomniałam żadnej tabletki,nie zażywałam innych leków,nie miałam wymiotów itp. Czyli nie stało się nic nadzwyczajnego. Miałam stres,ale to też normalne. W zeszły czwartek 10.08 zrobilam test ciążowy,który wykluczył ciążę. Kontynuuję branie tabletek -dzisiaj wezmę 12 z nowego blistra. Szczerze mówiąć jestem przerażona-normalnie mam tendencję do zamartwiania się,teraz mam oczywiście najtragiczniejsze wizje przed oczami. Ze stresu ledwo zyję,mam już zrytą psychikę,ciągle sprawdzam,czy plamienia nadal trwaja. Co może się dziać? Czy ten stres może przedłużać plamienie? W przeszlości miałam różne objawy psychosomatyczne na tle nerwowym. Czy ktoś miał podobnie? Czy możliwe jest tak długie krwawienie z przełamania po długim czasie brania tabletek? Jestem teraz na wakacjach,wizyta u lekarza może być dopiero za jakiś czas,ale na samą myśl o diagnozie zbiera mi się sie na mdłości.
Bardzo proszę napiszcie co o tym sądzicie.
I jeszcze jedno-mam 46 lat. Czy to może mieć znaczenie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Długie plamienie przy tabletkach

Krwawienie przez 15 dni nigdy nie jest normalne. Czy jest obfite,jak przy okresie czy male plamienia? Musisz isc do ginekologa nie ma co czekac, nawet jak to nic powaznego to musza jakos zatrzymac to krwawienie,no inaczej anemii dostaniesz. Mozliwe,ze musisz zmienic tabletki. Robilas cytologie?

3

Z drugiej strony moze to tez byc objaw przed menopauza, skoro juz masz 46 lat to czesto przed menopuaza, ma sie rozne takie objawy,ale najlepiej bedzie wizyta u ginekologa jak najszybciej.  Nawet jezeli to cos powaznego to wczesnie wykryte moze byc uleczalne

4

Na pewno nie wyglada to tak,jak normalny okres-nie potrzebuję podpasek. Więc raczej plamienie.

5

wielkie oczy napisał/a:

Na pewno nie wyglada to tak,jak normalny okres-nie potrzebuję podpasek. Więc raczej plamienie.

Musisz isc do ginekologa

6

Wiem. Wizyta w przyszlym tygodniu. Chyba jeszcze nigdy tak sie nie bałam.

7 Ostatnio edytowany przez JuliaUK33 (2023-08-16 13:48:06)

wielkie oczy napisał/a:

Wiem. Wizyta w przyszlym tygodniu. Chyba jeszcze nigdy tak sie nie bałam.

Nie stresuj sie,  to pogarsza stan zdrowia. Pomysl,ze to od tabletek i pewnie ci zmienia na inne. Masz jeszcze jakies inne objawy?

8

Nie. Żadnych innych objawów. Tylko psychika mi siada.Ale widzę,że kiedy na maksa panikuję,to plamienie jest większe. Albo mi sie tak wydaje,ze to ma jakiś związek. Jestem wyjęta z życia. Zawsze takie rzeczy zadarzają mi się kiedy mam urlop/weekend itp. Tak ze nawet nie mam czym teraz zając glowy.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Długie plamienie przy tabletkach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024