Skape krwawienie z odstawienia przy tabletkach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Skape krwawienie z odstawienia przy tabletkach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Skape krwawienie z odstawienia przy tabletkach

Czesc dziewczyny, uspokojcie mnie sad
Od roku biore tabletki Naraya. W czwartek zaczalo mi sie krwawienie z odstawienia, ale jest inne niz poprzednie. Krew jest bardzo jasna, wrecz czerwona (a nie ciemnoczerwona jak zwykle), no i jest jej mniej. Dzisiaj w nocy na podpasce mialam moze cztery kropelki... W dzien bylo lepiej, ale w dalszym wypadku mniej niz zwykle. Sa skrzepy krwi, one akurat sa takie jak wczesniej.
Czy mozliwe ze to ciaza? Dla pewnosci korzystamy z chlopakiem z prezerwatyw, dwa dni przed okresem odbylismy stosunek bez, ale wytrysku nie bylo. Wiem ze skutecznosc tabletek jest prawie 100%towa, ale i tak sie boje hmm Wizyta u ginekologa odpada, bo jest na urlopie, a zrazilam sie do innych przez niemily incydent.
Potrzebuje chlodnego spojrzenia na ta sprawe, bo jednak się stresuje hmm a pewnie bez powodu...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Skape krwawienie z odstawienia przy tabletkach

Masz paranoję.
tongue

3

Biorąc tabletki z czasem miałam coraz mniejsze krwawienia.

4 Ostatnio edytowany przez swallow95 (2017-03-25 12:37:16)

No co do paranoi - tak, jestem pewna ze ja mam big_smile bralabym tabletki na uspokojenie, ale maja jakiestam ziolko co szkodzi antykoncepcji, wiec nie biore! big_smile taka ironia losu
No nic, pocieszylyscie mnie smile przecierpie ten okres, chociaz powinnam się cieszyc ze jest slabszy

5

Ja brałam anty jako nastolatka głównie po to żeby zmniejszyć okres i pomagały faktycznie, taka moja uroda, moje okresy powodują u mnie anemię, oj ja bym się cieszyła na Twoim miejscu tongue Niestety tabletki mają dla mnie za dużo skutków ubocznych, więc odstawiłam.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Skape krwawienie z odstawienia przy tabletkach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024