Nieuczciwy szef? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Nieuczciwy szef?

Witam wszystkich, chciałam poznać opinie i podobne doświadczenia jak moje. Otóż złożyłam cv do pewnego salonu optycznego, szef oddzwonił i zaprosil mnie do pracy. Po dwóch dniach powiedział ze jeśli wszystko będzie mi dobrze szło, to od 1 grudnia dostanę umowę. Umowę dostałam, lecz zły ten tydzień przed umową chodziłam normalnie do pracy. Byłam pewna ze dostane jakieś wyrównanie, w końcu poświęcałam swój czas, wydawałam pieniądze na dojazd itd. Jednak jak się okazało, po moim pytaniu o ten tydzień szef stwierdzil ze nie zapłaci mi zs to, bo wtedy się uczyłam i jak powiedziałam mu o tym ze przecież csly tydzień jeździłam i wydawałam na dojazd, a mogłam sobie siedzieć w domu, to stwierdził ze powinnam byc wdzięczna bo on mi przekazywał wiedzę i ze poprzednia pracownica uczyła się tak 2 tygodnie. Co mi już dalo do myślenia, czemu tak zmienia pracowników. Co o tym sądzicie? Ogólnie tez jeśli bym nie zaprotestowała, to za najniższa krajową bez dnia wolnego za to, chodziłabym jeszcze w soboty.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nieuczciwy szef?

Wiele rzeczy jest takich, które nie powinny mieć miejsca, ale nie ma o co kruszyć kopii, dopóki sama nie przekonasz się na własnej skórze, czy dotrzyma warunków umowy.

Jeszcze co do tej nauki, to przed powinnaś zapytać czy będziesz miała zapłacone, wtedy byś zdecydowała czy podejmujesz te pracę czy nie.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021