Brak kontaktu z kosmetyczką - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Brak kontaktu z kosmetyczką

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Brak kontaktu z kosmetyczką

Niewiem
Może glupi  temat

Zawsze robiłam paznokcie u kosmetyczki . Nigdy nie było problemu z zapisywaniem się.

Od 2 tygodni nie mogę się skontaktować. Na sms nie odpisuje. Telefonu nie odbiera.
Rozumiem że czasami są różne sytuację życiowe ale chyba w dobrej wierze wystarczy napisać że nie możemy kogoś przyjąć. Powodów też nie było żeby mogła mnie olać.
Chyba że faktycznie mega zajęta??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak kontaktu z kosmetyczką

To faktycznie bardzo niesamowita historia ... wow

Fire and Blood

3 Ostatnio edytowany przez Animus (2023-01-18 00:32:02)

Dracarys napisał/a:

To faktycznie bardzo niesamowita historia ... wow

Faktycznie: bardzo niesamowita.

A ja ze swoją kosmetyczką od wielu lat nie  mam najmniejszych problemów, zawsze leży na tym samym miejscu z pełnym wyposażeniem i zawsze gotowa do drogi.

To też chyba jest bardzo niesamowita historia...

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

4

Może zobacz czy nie zmieniła sposobu rezerwacji i teraz np tylko przez booksy da sie umówić?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Brak kontaktu z kosmetyczką

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021