Mój mąż komplementuje przy mnie moją przyjaciółkę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój mąż komplementuje przy mnie moją przyjaciółkę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: Mój mąż komplementuje przy mnie moją przyjaciółkę

Impreza urodzinowa, zgrana paczka, alkohol, tańce.
Koleżanka tańczy z moim mężem i kolegą, ponieważ ubrana jest w sweter robi jej się gorąco. Proponuję koledze żeby zamienił się z nią na koszulę. Kolegą oczywiście się zgadza. Mój mąż namawia ją żeby przebrała się przy nich. Ona jedna sprytnie zamienia koszulę ze swetrem nie pokazując nadtto bielizny. Ja w tym czasie tańczę z innym kolegą który nagle zaczyna zasłaniać  całe zdarzenie mówiąc do mnie żebym tam nie patrzyła. Ponieważ był już mocno wstawiony nie zwracałam na to uwagi jednak po chwili usłyszałam jak  mój mąż dość dosadnie mówi " ale ty jesteś seksowna ". Gdy się odwróciłam koleżanka tańczyła z podwiniętą do pęka koszulą. Przyznam że poczułam się wtedy bardzo nie komfortowo. Napiszcie co o tej całej sytuacji myślicie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój mąż komplementuje przy mnie moją przyjaciółkę
Mana25 napisał/a:

Koleżanka tańczy z moim mężem i kolegą, ponieważ ubrana jest w sweter robi jej się gorąco. Proponuję koledze żeby zamienił się z nią na koszulę. Kolegą oczywiście się zgadza. Mój mąż namawia ją żeby przebrała się przy nich. Ona jedna sprytnie zamienia koszulę ze swetrem nie pokazując nadtto bielizny. Ja w tym czasie tańczę z innym kolegą który nagle zaczyna zasłaniać  całe zdarzenie mówiąc do mnie żebym tam nie patrzyła. Ponieważ był już mocno wstawiony nie zwracałam na to uwagi jednak po chwili usłyszałam jak  mój mąż dość dosadnie mówi " ale ty jesteś seksowna ". Gdy się odwróciłam koleżanka tańczyła z podwiniętą do pęka koszulą. Przyznam że poczułam się wtedy bardzo nie komfortowo. Napiszcie co o tej całej sytuacji myślicie.

Że jesteś zazdrosna?

3

Dramat. Szok..

Papiery rozwodowe już złożone?

Jeśli nie chcesz się stać kolejną zabawką i poznać czyjeś rzeczywiste intencje, odkładaj seks w czasie.

4

"W czasie deszczu dzieci się nudzą... "

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

5

Czemu robicie z niej ta zla, dlatego ze poczula sie niekomfortowo? Miala do tego prawo.

6 Ostatnio edytowany przez Tamiraa (2022-12-02 13:24:37)

Mana25 napisał/a:

. Napiszcie co o tej całej sytuacji myślicie.

Pomyślałabym, że za dużo wypił i myśli, że ty niczego nie widzisz ani nie słyszysz albo zapomniał, że ma żonę.

Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni, jest ona na końcu twojego ramienia

Audrey Hepburn

7

blueangel napisał/a:

Czemu robicie z niej ta zla, dlatego ze poczula sie niekomfortowo? Miala do tego prawo.

Bo zapytała co o tym myślimy?

8

Skoro on odwala takie numery to zacznij korzystac z zycia i flirtowac z innymi. Przeciez prawa w zwiazku sa po rowno. Skorzystaj z okazji, w razie wu przypomnij mu ten wieczor.

9

blueangel napisał/a:

Skoro on odwala takie numery to zacznij korzystac z zycia i flirtowac z innymi. Przeciez prawa w zwiazku sa po rowno. Skorzystaj z okazji, w razie wu przypomnij mu ten wieczor.

Nie wszyscy chcą schodzić poniżej swojego poziomu wink

10

blueangel napisał/a:

A mamy tutaj flirt żeby odpowiedziała flirtem?

11 Ostatnio edytowany przez blueangel (2022-12-02 17:33:45)

maku2 napisał/a:
blueangel napisał/a:

A mamy tutaj flirt żeby odpowiedziała flirtem?

A roczulanie sie, jaka jest seksowna to nie flirt?

Spoko, to niech wyznaje kolegom, jacy oni sa seksowni hahhahaha
Napewno jakies ciacha sie znajda smile
I przestanie byc zazdrosna smile

12

Powiedz Mu, że jeszcze raz taki numer, to zaczniesz komplementować jędrne pośladki Jego kolegów.

" Pamietaj, że Rzecz,która przedstawia się dorzecznie w Twoim łebku, może wyglądać mniej dorzecznie poza nim"
K. Puchatek.

13

Rozumiem, że poczułaś się niekomfortowo, też bym się tak poczuła. Następnego dnia, gdy wytrzeźwieje bym z facetem o tym porozmawiala mówiąc o tym jak się poczułam i że nie chcę takich sytuacji.

Nie wyobrażam sobie żeby mój facet tak mówił i zachowywał się wobec moich koleżanek, współczuję. Jeśli taka sytuacja by była jednorazowa to jeszcze nic takiego, ale czujność bym zachowala

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

14

Mana25 napisał/a:

" ale ty jesteś seksowna ".

Napiszcie co o tej całej sytuacji myślicie.

Myślę, że ty jesteś mało seksowna.

Życie ...

15

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Tak napewno w tamtym momencie byłam zazdrosna, papierów rozwodowych jeszcze nie złożyłam, uważam że jestem atrakcyjna ale być może nie seksowna. Napewno to zdarzenie mocno obniżyło moją samoocenę to piszę szczególnie do facetów którzy skomentowali ten post.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój mąż komplementuje przy mnie moją przyjaciółkę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021