Wzięłam dwa razy tabletkę po w jednym cyklu... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Wzięłam dwa razy tabletkę po w jednym cyklu...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Wzięłam dwa razy tabletkę po w jednym cyklu...

Głupota głupota wiem, wzięłam dzisiaj tabletkę ellaone, w tamtym tygodniu również. Cholernie się boje czy coś mi się nie stanie, Pani w aptece mówiła . Ze mi się okres rozreguluje, ale boje się poważniejszych skutków ubocznych.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez blueangel (2022-11-28 14:57:01)

Odp: Wzięłam dwa razy tabletkę po w jednym cyklu...

przeciez ona dziala jak wczesnoporonna. wydala juz zaplodniona komorke.

moze nie wspolzyj?

3

blueangel napisał/a:

przeciez ona dziala jak wczesnoporonna. wydala juz zaplodniona komorke.

moze nie wspolzyj?

Niekoniecznie. Bo jak jest przed owulacją to opóźnia owulację. Jak jest po owulacji, to nie dopuszcza do zagnieżdżenia (co się często zdarza i naturalnie, że się nie zagnieździ). Ale jak się już zdążyła zagnieździć, to nie ma działania poronnego, wręcz podtrzymujące ciążę.

Ale no antykoncepcja to odpowiedni kierunek.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Zbieram Przegrywów jak Pokemony.

4

racja, 1ale antykoncepcyjne sa szkodliwe, a co dopiero po. moja matka dostala zakrzepicy od antykoncepcyjnych i co o malos ie nie przekrecila. na dodatek wziela 2 razy. moze sie stac, nie musi, ale wstrzemiezliwosc na jakis czas dobrze by jej zrobila, zanim siegnie po raz 3,4 czy piaty. to nie witaminy.

5

blueangel napisał/a:

racja, 1ale antykoncepcyjne sa szkodliwe, a co dopiero po. moja matka dostala zakrzepicy od antykoncepcyjnych i co o malos ie nie przekrecila. na dodatek wziela 2 razy. moze sie stac, nie musi, ale wstrzemiezliwosc na jakis czas dobrze by jej zrobila, zanim siegnie po raz 3,4 czy piaty. to nie witaminy.

Blue, ale anty to nie tylko tabletki...
Poza tym dobry gin zleci badania po to, żeby wykluczyć ryzyko zakrzepicy.

No Autorce przyda się abstynencja i nauka.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Zbieram Przegrywów jak Pokemony.

Ja już nie raz taką tabletkę brałam. Jakby ktoś potrzebował, a się wstydził to śmiało można uzyskać taką tabletkę na stronie https://memedic.pl/

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Wzięłam dwa razy tabletkę po w jednym cyklu...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021