Czy tabletki po można wziąć później niż po 72h ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy tabletki po można wziąć później niż po 72h ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Czy tabletki po można wziąć później niż po 72h ?

Witam

Chodzi o to że w czwartek byłem na jednej imprezie u znajomych wraz ze swoją dziewczyną. Na tej imprezie wypiłem dosyć dużo alkoholu, po mimo tego że na początku nie planowałem w ogóle się jakoś specjalnie upijać, ale większość drinków podawała mi moja dziewczyna. Po skończonej imprezie byłem dosyć pijany, więc moja dziewczyna zaprowadziła mnie do pokoju gościnnego który natychmiast zamknęła na klucz żeby nikt inny nie przyszedł. Tak za bardzo nie wiem co jej odwaliło ale ona była mega napalona i chciała uprawiać ze mną seks. Ja osobiście na początku nie miałem na to ochoty, bo raz że nie miałem wtedy ze sobą prezerwatyw, a dwa byłem pijany i nie za bardzo w głowie był mi seks. Problem polega na tym że dziewczyna była potwornie napalona i ja sam się mega podniecilem z tego powodu, że aż brak prezerwatyw przestał być dla mnie jakimś problemem, po prostu myślałem że będziemy stosować stosunek przerywany, ale jak przyszło co do czego to za każdym razem kończyłem w środku (tak wiem że to głupie, ale dziewczyna zamiast ze mnie schodzić w odpowiednim momencie to cały czas się ze mną kochała) zapytałem ją w piątek rano czy ona była chociaż zabezpieczona, to odpowiedziała że jeszcze nie bierze żadnych tabletek więc dopiero w poniedziałek pójdzie po tabletki po, no ale problem polega na tym że te tabletki działają bodajże przez 72h zatem czy poniedziałek nie będzie za późno ? Czy może jednak można stosować je później niż po 72h ? Niestety ale też trzeba tutaj brać pod uwagę że seks był w okolicach dni płodnych, bo znam już trochę cykl swojej dziewczyny, prawie 2 tygodnie temu miała swoją miesiączkę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy tabletki po można wziąć później niż po 72h ?

a nie bierzesz pod uwagę tego, że ona zrobiła to specjalnie po to, żeby zajść w ciążę? Bo tak to wygląda.

Tabletka wzięta w poniedziałek nic nie da. Porozmawiaj z nią jak najszybciej, poważnie, ostro, powiedz jej, co o tym uważasz i znajdźcie kogoś, kto to wypisze już teraz.

I ja osobiscie bym doradziła ewakuację ze związku.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nie rozmawiam z idiotami.

3

Lady Loka napisał/a:

a nie bierzesz pod uwagę tego, że ona zrobiła to specjalnie po to, żeby zajść w ciążę? Bo tak to wygląda.

Tabletka wzięta w poniedziałek nic nie da. Porozmawiaj z nią jak najszybciej, poważnie, ostro, powiedz jej, co o tym uważasz i znajdźcie kogoś, kto to wypisze już teraz.

Dlaczego mam się ewakuować ze związku ? Osobiście kocham swoją dziewczynę i chce z nią być.

Tylko teraz może być niestety problem z racji tego że jest sobota.

4

woil1234 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Dlaczego mam się ewakuować ze związku ? Osobiście kocham swoją dziewczynę i chce z nią być.

Tylko teraz może być niestety problem z racji tego że jest sobota.

No ja bym się ewakuowała, bo jej zachowanie wskazuje na to, że zrobiła to wszystko specjalnie i całkowicie świadomie chce Cię wkręcić w dziecko. Bo jakby ją to też zestresowało, to by lekarza znalazła wczoraj, a nie czekałaby do poniedziałku, żeby tylko minął kluczowy czas.

Jak najbardziej da się znaleźć lekarza w sobotę. Wystarczy lekarz online, który tylko wypisze receptę.

5

Ciekawie będzie jak się okaże, że będziesz młodym tatusiem smile

Życie ...

6

Istnieją też tabletki 120 h po, tyle że są droższe. Wygooglajcie sobie.

7

SaraS napisał/a:

Istnieją też tabletki 120 h po, tyle że są droższe. Wygooglajcie sobie.

Masz na myśli EllaOne?

Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa- Jiddu Krishnamurti

8

"Jeżeli jednak doszło już do zapłodnienia, lek EllaOne jest nieskuteczny i nie powoduje przerwania ciąży."

Generalnie jak się wpisze w googla tabketka po, to wyskakują strony, na których można je załatwić w 5min bez wychodzenia z domu.
Tym bardziej uważam, że dziewczyna go próbuje złapać na dziecko.

9 Ostatnio edytowany przez wieka (2022-11-20 10:49:30)

To ma być Twoja dziewczyna, która, na imprezie nalewa Ci alko, zaciąga do pokoju, który akurat był zamykany na klucz... A Ty biedaku nawet nie miałeś ochoty, a finalnie kilka razy miałeś orgazm... Między bajki włożyć tę historię.

Była tu ustatnio podobna historia, tylko dziewczyna była znajomą...

Dla tego problemu wystarczyło zapytać, czy po 72 godz. można wziąć tabletkę po...
Te szczegóły do niczego nie są potrzebne, do tego nie budzą zaufania.

10

Gratulacje.
Będziesz ojcem.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy tabletki po można wziąć później niż po 72h ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021