Włoszka vs polka = przepaść - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Włoszka vs polka = przepaść

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Włoszka vs polka = przepaść

W piątek miałem przyjemność poznać piękna Włoszkę, oczywiście wszystko skończyło się na dobrym ruchanku, ale wiecie co polskie pasztety nie macie podlotu do Włoszek, nie dość że była piękna to umiała się ruchać, nie to co polki jedyne co umieją to leżeć jak kłoda, a na plus to jest że nie interesowało ją ile zarabiam i gdzie pracuje, a to przecież podstawowe pytanie polskiego paszteta, przed chwila odwiozłem ją na lotnisko za 2 tygodnie znowu przylatuje i spędzimy razem święta, a najlepsze to jest to, że gdy jedliśmy kolacje to przyszedł z tacą taki niziutki kelner miał coś około 160cm, to był chyba ten zjeb misinix bo jak go zobaczyłem to normalnie oczami rznął tą Włoszkę, ale Ona nawet nie zwróciła na tego karzełka uwagi.
Dobrej nocy pasztety

https://m.youtube.com/watch?v=LqHbAmTs9x0&t=1s     <<< Historia Teda Bundy'ego przystojnego mordercy kobiet, za którym szalały kobiety z całego świata, m.i.n z polski. Netflix polecam
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Włoszka vs polka = przepaść

Jak ja się cieszę, że mam taki wzrost, a nie taki durny łeb jak Ty big_smile Uffff...

Swoją drogą fajne sny masz o tych włoszkach. Mnie się rzadko seks śni, bo mam go wystarczająco w rzeczywistości. Dobrze, że Ty masz chociaż te sny i internet. Bardzo Ci współczuję wink

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

3 Ostatnio edytowany przez rinho91 (2022-11-29 02:44:30)

https://i.postimg.cc/7PSqN76X/co-stracila.jpg

Ted w rzeczywistości big_smile

Sapere Aude

4

Czyli NIC nie straciła big_smile

m.in. Panna Szlachetnego Rodu, Kapitanna

5

Theodore Robert Bundy napisał/a:

... umiała się ruchać, ... co umieją to leżeć jak kłoda,

Takie fantazje, fantazje...

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

6

Włoszcze się nie dziwię, w słonecznej Italii... brzydkie kurduple z przerośniętym ego. Te, co poznałam to bardzo inteligent kobiety, radzą sobie z tymi swoimi bufonami.
Theodore Robert Bundy - jeśli tylko tyle masz jej do zaoferowania, co zaprezentowałeś powyżej, to raczej nie skoncentrujesz na sobie zbyt długo jej uwagi.

Nie wiem, czemu to piszesz na kobiecym forum, czy myślisz, że w ten sposób Polki poczują się zakłopotane, bo nie są w stanie takiego jak ty zadowolić?

Ciekawa jestem, czy jak Polscy faceci jak dzwonią do swoich kobiet, nawet po 20 latach związku zaczynają rozmowę od "ciao mia bella", obsypują je komplementami itp

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts
Misinx napisał/a:

Jak ja się cieszę, że mam taki wzrost, a nie taki durny łeb jak Ty big_smile Uffff...

Swoją drogą fajne sny masz o tych włoszkach. Mnie się rzadko seks śni, bo mam go wystarczająco w rzeczywistości. Dobrze, że Ty masz chociaż te sny i internet. Bardzo Ci współczuję wink

Hahahahha, taki z ciebie grajek a papiery rozwodowe dostałeś minidioto, jedyne kto cię chciał to pasztet z marginesu społecznego, wyrwałeś paszteta ze wsi gdzie psy parami chodzą żeby się nie zgubić, 40stka na karku i mamusia ci powiedziała że będziesz miał z kim do kościoła chodzić, zjebie stulecia.

https://m.youtube.com/watch?v=LqHbAmTs9x0&t=1s     <<< Historia Teda Bundy'ego przystojnego mordercy kobiet, za którym szalały kobiety z całego świata, m.i.n z polski. Netflix polecam

Forumowe pasztety nadal spędzą święta z tinderem, oraz kolegą na baterie hahhahahaha

rinho91 napisał/a:

https://i.postimg.cc/7PSqN76X/co-stracila.jpg

Ted w rzeczywistości big_smile

Rhino jak tam twój romans z paslawusiem, ale sobie szłodzicie za pisu będzie wam ciężko w pl hahhahaha

Ps polskie pasztety, taka ciekawostka pisarka Ann Rule (zmarła w 2015) bodajże do końca swych dni otrzymywała maile od zakochanych po uszy fanek Teda Bundego w książce „Ted Bundy bestia obok mnie” pisała że maile przychodziły codziennie najczęściej od Holenderek, Amerykanie i Poleczek hahahhaahjsjs

11 Ostatnio edytowany przez paslawek (2022-12-02 21:21:15)

Forumowe pasztety nadal spędzą święta z tinderem, oraz kolegą na baterie hahhahahaha

spociłeś się ?
A ty je spędzisz z "mokrą włoszką" i starymi skarpetkami  brandzlotechniku smile
brandzel z rana, w południe i z wieczora  cię czeka  do końca życia smile
śnij dalej
Słodka Czarodziejka big_smile

"Cichociemny na paralotni" big_smile

12

Misinx napisał/a:

Hahahahha, taki z ciebie grajek a papiery rozwodowe dostałeś minidioto, jedyne kto cię chciał to pasztet z marginesu społecznego, wyrwałeś paszteta ze wsi gdzie psy parami chodzą żeby się nie zgubić, 40stka na karku i mamusia ci powiedziała że będziesz miał z kim do kościoła chodzić, zjebie stulecia.

Tadziu, ale ja się bardzo cieszę, że się rozwiodłem, bo teraz mam jeszcze fajniejszą kobietę smile Nie będę Ci opowiadał szczegółów, bo Twój incelski siusiak mógłby tego nie wytrzymać. Zatarłbyś go na amen big_smile Nie muszę oglądać filmików i snuć fantazji o włoszkach jak Ty smile

13

Misinx napisał/a:

Tadziu, ale ja się bardzo cieszę, że się rozwiodłem, bo teraz mam jeszcze fajniejszą kobietę smile Nie będę Ci opowiadał szczegółów, bo Twój incelski siusiak mógłby tego nie wytrzymać. Zatarłbyś go na amen big_smile (...)

Zastanów się @Misinx, może to nie jest taki głupi pomysł, aby wykończyć w ten sposób Tadzia big_smile

Misinx napisał/a:
Misinx napisał/a:

Tadziu, ale ja się bardzo cieszę, że się rozwiodłem, bo teraz mam jeszcze fajniejszą kobietę smile Nie będę Ci opowiadał szczegółów, bo Twój incelski siusiak mógłby tego nie wytrzymać. Zatarłbyś go na amen big_smile Nie muszę oglądać filmików i snuć fantazji o włoszkach jak Ty smile

Jedyne co masz po rozwodzie to zmiana reki z prawej na lewą minihuju, masz jakieś złe wspomnienia z walenia gruchy że się zacieraleś, czy twoja przed rozwodem w łóżku gdy cię zobaczyła to dobrego smarowania nie miała? huehuehue

15 Ostatnio edytowany przez Theodore Robert Bundy (2022-12-03 05:18:29)

paslawek napisał/a:

spociłeś się ?
A ty je spędzisz z "mokrą włoszką" i starymi skarpetkami  brandzlotechniku smile
brandzel z rana, w południe i z wieczora  cię czeka  do końca życia smile
śnij dalej
Słodka Czarodziejka big_smile

Pierdolony paralotniarzu, córka już się do ciebie zjebie nie przyznaje, bo wie że jej przybrany tatuś to kryptopedał, który spędził więcej życia na kobiecym forum niż w realu pierdolony simp, już niedługo sylwester z rinhem i będziecie się posuwać w gwinty, nie zapomnijcie zrobić liva dla forum

KoralinaJones napisał/a:
Misinx napisał/a:

Tadziu, ale ja się bardzo cieszę, że się rozwiodłem, bo teraz mam jeszcze fajniejszą kobietę smile Nie będę Ci opowiadał szczegółów, bo Twój incelski siusiak mógłby tego nie wytrzymać. Zatarłbyś go na amen big_smile (...)

Zastanów się @Misinx, może to nie jest taki głupi pomysł, aby wykończyć w ten sposób Tadzia big_smile

Niemiec kartki na święta nie wysłał, ojoj zaraz się rozpłacze, hahahahha tępa pizda:)

17 Ostatnio edytowany przez paslawek (2022-12-03 09:42:54)

jeszcze se nie zwaliłeś dzisiaj z rana
stąd te nerwy
z tymi owsikami zrób porządek

"Cichociemny na paralotni" big_smile

18 Ostatnio edytowany przez KoralinaJones (2022-12-03 12:17:32)

KoralinaJones napisał/a:
Misinx napisał/a:

Niemiec kartki na święta nie wysłał, ojoj zaraz się rozpłacze, hahahahha tępa pizda:)

Nie taka tępa, Tadziu, o czym dobrze wiesz, w związku z tym chciałbyś a nie możesz i stąd te nerwy big_smile

PS. Jaka pogoda nad morzem?

19

Misinx napisał/a:

Jedyne co masz po rozwodzie to zmiana reki z prawej na lewą minihuju, masz jakieś złe wspomnienia z walenia gruchy że się zacieraleś, czy twoja przed rozwodem w łóżku gdy cię zobaczyła to dobrego smarowania nie miała? huehuehue

Nie zachlap monitora smile

20

Averyl napisał/a:

Ciekawa jestem, czy jak Polscy faceci jak dzwonią do swoich kobiet, nawet po 20 latach związku zaczynają rozmowę od "ciao mia bella", obsypują je komplementami itp

Oczywiście. Tylko że Polki nie doceniają komplementów od Polaków. Polki gardzą Polakami z powodu swoich kompleksów na punkcie pochodzenia.

21

Ten temat jeszcze istnieje???

rossanka napisał/a:

Ten temat jeszcze istnieje???

Istnieje, a masz cos przeciwko pasztecie ? Zapomniałaś naładować wibratora czy jak ?

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Włoszka vs polka = przepaść

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021