Dieta koloru oczu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez shappy (2007-07-30 10:31:57)

Temat: Dieta koloru oczu

Hej, słyszałam dietach, które zależą od koloru naszych oczu!!!Czy myślicie, że są skuteczne i w ogóle jaki mają cel? Ja mam brązowe oczy, co w takim razie powinnam jeść?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dieta koloru oczu

No podobno właśnie kolor tęczówki w pewnym stopniu daje wskazówkę jaką dietę powinniśmy stosować. Jak masz brązowe oczy to oznacza,że jesteś(podobnie jak i ja)kimś kto ma szczególnie wrażliwy woreczek żółciowy, jelita i wątrobę. No i dlatego musimy a przynajmniej powinny śmy dbać o to by nie zanieczyszczać wątroby, a więc w naszym przypadku z menu powinien zniknąć tłuszcz zwierzęcy!
Powinnyśmy jeść dużo owoców, produktów z naturalnym garbnikiem i goryczką- a więc wszystkie produkty, które odtruwają organizm jak choćby rzodkiewka, koper włoski, karczochy.
Nie wiem, czy jest ktoś kto ich tak dokładnie przestrzega, ale można testowo prze jakiś czas spróbować, może jak samopoczucie będzie w porządku to na dobre  wprowadzisz takie  produkty do menu:)

3

Odp: Dieta koloru oczu

To bardzo interesujące. Ja mam bardzo duże problemy z odpowiednią dietą i pomyślałam czy może ta "oczna" dieta może mi jakoś pomoże wink Ja mam niebieski kolor oczu proszę pomóżcie mi z tym !!

4

Odp: Dieta koloru oczu

bzdura...kazda osoba jest inna...kolor oczu nie ma z tym nic wspolnego!!!

Odp: Dieta koloru oczu

no nieeee. w dietę grup krwi jestem w stanie uwaierzyć ale nie koloru oczu..

6

Odp: Dieta koloru oczu

ja także jakoś nie bardzo w to wierzę

7

Odp: Dieta koloru oczu

I ja potwierdzam, że to bzdura smile

8

Odp: Dieta koloru oczu

Hmm....pierwszy raz coś takiego słyszę.

9

Odp: Dieta koloru oczu

a co ma piernik do wiatraka? jak ktos je duzo marchewki ma pomaranczowe oczy? xD

10

Odp: Dieta koloru oczu

Może i cos w tym jest, ale przecież skoro każda osoba jest inna, a kolory oczy są chyba ze 4-5 to jak taka dietę dopasowac indywidualnie ?
Ale tak samo jest przeciez z dietą wg, grupy krwi, jest ich kilka i można ją śmiało dopasować do każdego. To pewnie i w tej diecie wg koloru oczu jest jakies ziarnko prawdy.

11 Ostatnio edytowany przez JaCzyliOna (2009-01-16 13:57:34)

Odp: Dieta koloru oczu
CookieBitch napisał/a:

a co ma piernik do wiatraka?? xD

jak to co - tyle samo liter tongue

a tak serio równie dobrze moge napisać że jest dieta dla brunetek blondynek rudych i kto wie jakich tam jeszcze albo że dla ciemnoskórych inna dla białych inna...wymieniac można w nieskończonośc....

12

Odp: Dieta koloru oczu

jestem matka 2 dzieci w mlodym wieku (27l) jak wiekszosc z was mam problem z przytyciem choc kazdy mysli ze problem z nadwaga to dopiero jest problem ale wcale nie jest taka prawda duzo z nas nie moze sobie z tym poradzic latwo jest powiedziec duzo jedz porob badania licz kalorie i weglowodany co jakis nie dlugi czas je zwiekszaj wypoczywaj po jedzeniu a to wszystko konczy sie tak jak juz sie uda efektem jojo lub ta sama waga co byla wczesniej ja nie moge pozwolic na sport przy dzieciach w wieku 3 latka i 6 miesiecy nie przespane noce w dzien obowiazki domowe nie raz brakuje doby by to wszystko pogodzic nie zawsze pierwszy posilek jem nie dlugo po wstaniu czesto odbywa sie to nie co puzniej bardzo bym chciala przytyc przynajmiej z 6kg waze 49 kg a mierze 163cm od 2 miesiecy staram sie jesc czesto i duzo licze kalorie i weglowogany kupuje produkty ktore zawieraja duzo wartosci odzywczych robilam badania i jestem zdrowa nic mi nie dolega a wskazowka na wadze ani drgnela prosze pomuzcie mam juz dosc byc taka chuda czekam na wasze rady

13

Odp: Dieta koloru oczu

a ja mam zielone ............ i co mam jesc zielone warzywa i owoce a moze za duzo tej zieleni i wlasnie ich nie jesc smile

14

Odp: Dieta koloru oczu

Proszę was, kobietki, tak jak i dieta zgodna z grupą krwi tak samo i ta to bujda.
Jak melanina miałaby wpływać na nasz metabolizm?
Jeśli wpływałaby to zmieniałby on się co chwila, byłby inny dla każdej rasy człowieka itd.
To jest po prostu głupie.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024