pytanie o bezpieczenstwo podczas seksu dla kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » pytanie o bezpieczenstwo podczas seksu dla kobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: pytanie o bezpieczenstwo podczas seksu dla kobiet

Witam,
Jestem po 8 letnim zwiazku z jednym partnerem, i chcialbym sprobowac czegos nowego z inna osoba.
Jak powinnam sie zabezpieczac, aby nie zarazic sie zadnymi chorobami etc?
Przed seksem zawsze sprawdzam prezerwatywe partnera, jak ma nalozona, nie schodze w dol, nie polykam.
Tak wiec tylko seks klasyczny, lub anal oraz plytkie pocalunki. Jak lepiej moglabym podejsc do tematu?

Jesli mam stalego partnera, to prosze go o aktualne badania, i wtedy normalna antykoncepcja.
Z gory dziekuje za odpowiedzi smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pytanie o bezpieczenstwo podczas seksu dla kobiet
anna8111 napisał/a:

Witam,
Jestem po 8 letnim zwiazku z jednym partnerem, i chcialbym sprobowac czegos nowego z inna osoba.
Jak powinnam sie zabezpieczac, aby nie zarazic sie zadnymi chorobami etc?
Przed seksem zawsze sprawdzam prezerwatywe partnera, jak ma nalozona, nie schodze w dol, nie polykam.
Tak wiec tylko seks klasyczny, lub anal oraz plytkie pocalunki. Jak lepiej moglabym podejsc do tematu?

Jesli mam stalego partnera, to prosze go o aktualne badania, i wtedy normalna antykoncepcja.
Z gory dziekuje za odpowiedzi smile

Najlepiej nie uprawiać seksu skoro nie chcesz się niczym zarazić. Nawet prezerwatywa niektóre rzeczy przepuszcza (czytałam kiedyś badania na ten temat).

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Konto zawieszone.

3

Niestety, teraz ludzie mają tak masowy przerób seksualny, że ja bym się brzydziła uprawiać seksu z kimś nowo poznanym, bez zrobienia chociaż kompletu badań (oczywiście ja bym również badania wykonała), zresztą zaraz się tu mędrcy wypowiedzą, że i w stałym związku można coś załapać, nie można być nikogo pewnym na 100% itd. Jasne, ale i tak ryzyko jest mimo wszystko o wiele mniejsze ze stałym znanym partnerem niż z kimś nowym.

4

Mononukleoza, to choroba pocałunków, więc na dzień dobry można się zarazić.
Poza tym HPV, nic tu nie chroni, a to już poważniejsza sprawa.
Jednym słowem pewności nigdy nie ma.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » pytanie o bezpieczenstwo podczas seksu dla kobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021