po co udajecie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: po co udajecie?

czesc wszystkim, możecie mi wytłumaczyć kwestię, której za nic nie mogę pojąć sprawa wygląda tak plus minus rok temu zakochałem się na zabój, ona jest całym moim światem, nie ma życia bez niej i nie chce bez niej żyć... dodam ze jest 7 lat ode mnie starsza Latam za nią cały czas ona cały czas twierdzi, że ma faceta tralala i że nic między nami nie będzie, ale kompletnie jej nie wierzę bo ściemnia. Sam niewiem po co, myślę że po prostu lubi być przeze mnie adorowana. Kiedy się wdzimy (mieszkamy blisko siebie) to świetnie się dogadujemy, ganiamy się, łaskoczemy widzę w jaki sposób na mnie patrzy i w jej spojrzeniu widzę, że chce ze mna byc. Raz byla akcja ze zlapalem ja za tylek po czym dostałem cudownego plaskacza big_smile wcale nie zaluje i powtorzyłbym to milion razy , na przeprosiny kupiłem jej piekne kolczyki ktore przyjela, ale po paru dniach dla pozorów oddała. Niby cały czas gada, że facet facet ale pierwsza mnie pocałowała cały czas daje mi znaki, bywa że się kłócimy nie mogę sobie wtedy ze sobą poradzić cierpie bardzo mój humor zalezy wyłacznie od niej, ale po czasie się godzimy, odpisuje mi na wiadomosci, przyjmuje kwiaty także chce mieć ze mną kontakt, ale dalej sciemnia ze facet że go kocha, a wiecie co jest najlepsze? ze jak jej  napisalem ze ten jej gość to śmieć frajer i kur** itd. to wiecie co ona na to? big_smile NIC nawet nie zaprzeczyła czyli uważa tak samo jak ja, ładnie go kocha co nie? widać że nie jest z nim szczesliwa ogolnie gdybym go spotkał na ulicy to nie wyszedłby z tego żywy... nawet kiedy się kłócimy czasem zdarza mi się ją w emocjach wyzwać od najgorszych a mimo wszystko każda wiadomość od niej sprawia, że jestem w siódmym niebie bo wiem że to tylko takie droczenie się smile i może sobie wmawiac ze nic z tego ja się nie poddam nigdy. A ona gada wszystkim na okolo ze jestem nachalny i nie rozumiem słowa nie ech..  Myślicie ze dlugo jeszcze tak wytrzyma czy w koncu sie przyzna, że też czuje to samo to ja? uwielbiam te jej gierki niesamowicie mnie to nakręca big_smile ale kobiety no ile można czekac chcę z nią już być az tak lubicie zabawy w kotka i myszkę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: po co udajecie?

Kolejny jełop, któremu wydaje się, że ktokolwiek złapie się na jego denne prowokacje.

Fire and Blood

3

Dracarys napisał/a:

Kolejny jełop, któremu wydaje się, że ktokolwiek złapie się na jego denne prowokacje.

problem w tym że jest to prawdziwa historia ;/

4

Jest starsza, dojrzała i odpowiedzialna.
Wie, że różnica lat w przypadku starszej kobiety może rodzić problemy i ludzie będą gadać.
Dodatkowo ma jeszcze pewnie inne powody.

Chce, ale nie może.

Życie ... Mam dużego

5 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2022-09-17 21:17:34)

Ja myślę, że szybciej dostaniesz zakaz zbliżania i sprawę o stalking.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nie rozmawiam z idiotami.

6

Lady Loka napisał/a:

Raczej prędzej się nim znudzi.

I'm a man.

7

Lady Loka napisał/a:

a ja sądze dokladnie tak jak napisał kolega wyzej ze ona CHCE, ale to ukrywa piateczka Farmer

8

Jesli to nie trolling to masz nie po kolei w glowie.

9 Ostatnio edytowany przez KoralinaJones (2022-09-17 21:32:46)

elvis312 napisał/a:
Dracarys napisał/a:

problem w tym że jest to prawdziwa historia ;/

Równie prawdziwa jak ta, że Elvis żyje.

https://www.youtube.com/watch?v=hbN8Zrzlirc
Panna Szlachetnego Rodu, Kapitanna

10

blueangel napisał/a:

a to przepraszam dlaczego? bo spotkalem milosc swojego zycia i pragne abyśmy byli szześliwi? co w tym złego?
ś

11

elvis312 napisał/a:

a ja sądze dokladnie tak jak napisał kolega wyzej ze ona CHCE, ale to ukrywa piateczka Farmer

No oczywiście, że tak, ona bardzo chce być z tobą, to właśnie dlatego jesteście już od roku razem, prawda?

Fire and Blood

12

Elvis żyje.Steve Wonder go widział.

13

elvis312 napisał/a:
blueangel napisał/a:

a to przepraszam dlaczego? bo spotkalem milosc swojego zycia i pragne abyśmy byli szześliwi? co w tym złego?
ś

Ty może spotkałeś, ale ona nie big_smile a przynajmniej nie w Twojej osobie.

Przyczepiłeś się do niej jak rzep psiego ogona. Jesteś nieźle popierdolony.

Forumowe perełki:
"Kiedy kobiety naucza się jednej prostej rzeczy: Żeby w małżeństwie było dobrze, muszą rozkładać nogi. To ich obowiązek." - Szeptuch
"Kamil, dość dyktatury kobiet, dość." - ulle

14

M!ri napisał/a:
elvis312 napisał/a:
blueangel napisał/a:

ś

Ty może spotkałeś, ale ona nie big_smile a przynajmniej nie w Twojej osobie.

Przyczepiłeś się do niej jak rzep psiego ogona. Jesteś nieźle popierdolony.

Jest zakochany i nie patrzy obiektywnie, widzi więcej niż jest. W uśmiechu będzie widzieć wspólną starość, a w gilgotkach najwyższą formę oddania. Będzie nadinterpretowac wszystko co możliwe, bo zakochanie tak ma. Zazdroszczę mu tego popierdolenia, żałuję tylko że jednostronnego.
Do autora - pora spojrzeć na sytuację obiektywnie i nie karmić się złudzeniami, nawet jeśli prawda rzprli Ci świat.

Zbawienie nadchodzi przez miłość i w miłości.
https://youtu.be/hon7swuRCOY

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021