Seks z portalu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Seks z portalu

Mam 27 lat i nigdy nie miałam faceta.Albo spławiałam albo uważałam że mam czas aby kogoś poznać .Od dłuższego czasu myślę nad seksem z facetem z portalu .Trochę się boję że się wygłupię bo brak mi doświadczenia ale ekstytuje że mogę uprawiać seks z nieznanym facetem .Na pewno użyje zabezpieczenia.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Aneczka_296 (2022-02-13 16:48:27)

Odp: Seks z portalu
Nyska11 napisał/a:

Mam 27 lat i nigdy nie miałam faceta.Albo spławiałam albo uważałam że mam czas aby kogoś poznać .Od dłuższego czasu myślę nad seksem z facetem z portalu .Trochę się boję że się wygłupię bo brak mi doświadczenia ale ekstytuje że mogę uprawiać seks z nieznanym facetem .Na pewno użyje zabezpieczenia.

Zastanów się czy warto porywać się na coś takiego ? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale skoro napisałaś że nie miałaś nigdy faceta to rozumuję że nigdy tego nie robiłaś . Przemyśl to , żebyś później nie żałowała . Może lepiej po prostu poczekać ? Wyjść do ludzi , zagadać ? Poznasz kogoś na żywo a nie w internecie bo chorobą wie na kogo trafisz . Uważaj na siebie jeśli podejmiesz decyzję o której piszesz bo dziś nie mało jest wariatów na świecie .

3

Ryzykowna zabawa, jak na "pierwszy raz". Dla mnie sam pomysł zaskakujący, bo nie wiem, jaki portal masz na myśli? Pan pozna panią na szybki numerek bez zobowiązań? Chyba jestem za stara na takie podejście do intymności...

4 Ostatnio edytowany przez MagdulaBrzydula (2022-02-18 01:34:36)

Nie ma niczego złego w seksie z nieznajomym facetem. Jesteś wolna i dorosła. Ale ja nie o tym. Musisz przede wszystkim podjąć kroki ku bezpieczeństwu, żeby cieszyć się seksem z obcym facetem poznanym przez internet. Serio, internet, a w szczególności miejsca, w których faceci szukają seks relacji, to po prostu siedlisko analfabetów, zboków i ogólnie bałaganu społecznego, z którym wierz mi, nie chcesz mieć do czynienia. A mówimy o relacji intymnej z nieznajomym, o momencie, w którym ryzyko o Twoją krzywdę jest większe i nawet nikt nie podbiegnie, żeby Ci pomóc, oraz niewiele będziesz mogła zrobić gdy będzie za mocno, za ostro, za boleśnie. Bo przecież obcemu facetowi nie bardzo może zależeć na kobiecie, którą pierwszy, czy drugi raz spotkał i możliwe, że więcej nie spotka, bo może sobie znaleźć nowego kochanka i z takiego spotkania będzie chciał wyciągnąć jak najwięcej tylko może, oczywiście dla własnej przyjemności, spełnienia swoich fantazji i miej tylko nadzieję, że bez sadyzmu. Jestem singielką i umawiam się regularnie na seks z facetami poznanymi na internecie, ponieważ intymne relacje, z ludźmi z mojego otoczenia nie kończyły się dla mnie najlepiej. Dużo czasu i popełnionych błędów kosztowało mnie opracowanie dobrej metody na poznawanie w miarę poczciwych i fajnych facetów, z którymi jestem w stanie cieszyć się komfortowym seksem. Moja główna rada jest taka. Unikaj szybkoumawiaczy, którzy już natychmiast chcą się spotykać wmawiając Ci, że po co siedzieć i gadać, że po co marnować czas na gadanie itd. Tacy są najgorsi. Badaj ich cierpliwość, oraz zwróć uwagę na to jak sobie radzą z odrzuceniem, czy Twoją niepewnością. Duma męska jest bardzo krucha. Załóż sobie dwa konta, dwa nicki i z jednego grzecznie badaj jego cierpliwość, prowokuj, odrzuć. Jeśli zacznie Cię zawzięcie wyzywać i obrażać, to natychmiast wiesz z kim masz do czynienia. Jeśli zareaguje w sposób np. ''no nic, może innym razem, możliwe, że nie jestem w twoim typie i spróbuję poznać inną, ale bardzo fajnie mi się z tobą gadało''. Bingo. Takiego faceta chcesz poznać wink

5

Wiem, że nie posluchasz, bo jestem tylko randomem z internetu.

Ale proszę Cię nie rób tego. Ja też kiedyś popełniłam ten bład. Wydawało mi się  że jestem postępowa, że tego chce. A niczego nie żałowałam bardziej w swoim życiu. To jest strasznie obciażające dla kobiecej psychiki. Ja tego nie udźwignęłam.

Czemu właściwie tego chcesz? Kompleksy, ciekwość? Naprawdę chcesz oddać się obcemu facetowi w najbardziej intymny sposób, gdy dla niego to po prostu zaliczenie laski?
Możesz po tym zmienawidzić suebie, o seksie sie wspominając.

6 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2022-02-18 10:24:43)

MagdulaBrzydula napisał/a:

Nie ma niczego złego w seksie z nieznajomym facetem. Jesteś wolna i dorosła. Ale ja nie o tym. Musisz przede wszystkim podjąć kroki ku bezpieczeństwu, żeby cieszyć się seksem z obcym facetem poznanym przez internet. Serio, internet, a w szczególności miejsca, w których faceci szukają seks relacji, to po prostu siedlisko analfabetów, zboków i ogólnie bałaganu społecznego, z którym wierz mi, nie chcesz mieć do czynienia. A mówimy o relacji intymnej z nieznajomym, o momencie, w którym ryzyko o Twoją krzywdę jest większe i nawet nikt nie podbiegnie, żeby Ci pomóc, oraz niewiele będziesz mogła zrobić gdy będzie za mocno, za ostro, za boleśnie. Bo przecież obcemu facetowi nie bardzo może zależeć na kobiecie, którą pierwszy, czy drugi raz spotkał i możliwe, że więcej nie spotka, bo może sobie znaleźć nowego kochanka i z takiego spotkania będzie chciał wyciągnąć jak najwięcej tylko może, oczywiście dla własnej przyjemności, spełnienia swoich fantazji i miej tylko nadzieję, że bez sadyzmu. Jestem singielką i umawiam się regularnie na seks z facetami poznanymi na internecie, ponieważ intymne relacje, z ludźmi z mojego otoczenia nie kończyły się dla mnie najlepiej. Dużo czasu i popełnionych błędów kosztowało mnie opracowanie dobrej metody na poznawanie w miarę poczciwych i fajnych facetów, z którymi jestem w stanie cieszyć się komfortowym seksem. Moja główna rada jest taka. Unikaj szybkoumawiaczy, którzy już natychmiast chcą się spotykać wmawiając Ci, że po co siedzieć i gadać, że po co marnować czas na gadanie itd. Tacy są najgorsi. Badaj ich cierpliwość, oraz zwróć uwagę na to jak sobie radzą z odrzuceniem, czy Twoją niepewnością. Duma męska jest bardzo krucha. Załóż sobie dwa konta, dwa nicki i z jednego grzecznie badaj jego cierpliwość, prowokuj, odrzuć. Jeśli zacznie Cię zawzięcie wyzywać i obrażać, to natychmiast wiesz z kim masz do czynienia. Jeśli zareaguje w sposób np. ''no nic, może innym razem, możliwe, że nie jestem w twoim typie i spróbuję poznać inną, ale bardzo fajnie mi się z tobą gadało''. Bingo. Takiego faceta chcesz poznać wink

Nie no, super rada!...

Od początku nic tylko krętactwo, oszustwa, podchody i prowokacje. Bawienie się kimś i testowanie czyjejś cierpliwości..Oby takich technik nie stosować szukając kogoś do normalnego związku..
A kobieca duma i próżność to wychodzi dopiero, jak się nie daj Boże takiej odmówi..

Może to i dobry sposób na odsianie różnych degeneratów i zboczeńców, ale zawsze mierzi mnie to promowanie tych wszystkich gierek i podchodów...

No, ale jak się chce szukać tylko w sieci...

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee
" Wybierz optymizm - poczujesz się lepiej!" - Dalajlama
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu!" - Konfucjusz
bagienni_k napisał/a:

Nie no, super rada!...

Od początku nic tylko krętactwo, oszustwa, podchody i prowokacje. Bawienie się kimś i testowanie czyjejś cierpliwości..Oby takich technik nie stosować szukając kogoś do normalnego związku..
A kobieca duma i próżność to wychodzi dopiero, jak się nie daj Boże takiej odmówi..

Może to i dobry sposób na odsianie różnych degeneratów i zboczeńców, ale zawsze mierzi mnie to promowanie tych wszystkich gierek i podchodów...

Panie mUndry, ale szefowa wątku nie szuka przecież związku, dlatego zwyczajnie doradzam jej jak poznać faceta na seks. Niestety, ale szczerość w internecie nie popłaca. Jeśli jesteś taki szczery i dobrotliwy, to podawaj numery swojego konta wszelkim scamerom i podszywaczom naciągaczom. Jakiś problem? No przecież oni też piszą, że są szczerzy i chcą dobrze smile Oczywiście, że nie warto wymyślać historyjek na swoją korzyść jak to robią faceci na internetach, którzy są mistrzami w bajkopisarstwie, ponieważ to i tak wszystko wyjdzie. Oczywiście jeśli myślimy o związku, bo jeśli chodzi nam wyłącznie o seks, to co mnie to obchodzi, że facet, z którym się spotkam na seks będzie właścicielem firm, prawnikiem czy inwestorem naftowym, a takie jak ja ma na kiwnięcie palcem. Dla mnie partner na seks ma tylko umieć się zachować, mieć wyczucie towarzyskie, być zabawny, miły, estetyczny, zadbany i tyle. Dla mnie, to on sobie może być i latającym kucykiem pony, mieć 5 żon, 20 kochanek, kopalnie złota, czy mieszkać z rodzicami w wieku 30 lat. Gdybym szukała sobie męża, to inaczej bym do tego podeszła.

bagienni_k napisał/a:

Nie no, super rada!...

Panie mądry inaczej, ale szefowa wątku nie szuka przecież związku, dlatego zwyczajnie doradzam jej jak poznać faceta na seks. Niestety, ale szczerość w internecie nie popłaca. Jeśli jesteś taki szczery i dobrotliwy, to podawaj numery swojego konta wszelkim scamerom i podszywaczom naciągaczom. Jakiś problem? No przecież oni też piszą, że są szczerzy i chcą dobrze smile Oczywiście, że nie warto wymyślać historyjek na swoją korzyść jak to robią faceci na internetach, którzy są mistrzami w bajkopisarstwie, ponieważ to i tak wszystko wyjdzie. Oczywiście jeśli myślimy o związku, bo jeśli chodzi nam wyłącznie o seks, to co mnie to obchodzi, że facet, z którym się spotkam na seks będzie właścicielem firm, prawnikiem czy inwestorem naftowym, a takie jak ja ma na kiwnięcie palcem. Dla mnie partner na seks ma tylko umieć się zachować, mieć wyczucie towarzyskie, być zabawny, miły, estetyczny, zadbany i tyle. Dla mnie, to on sobie może być i latającym kucykiem pony, mieć 5 żon, 20 kochanek, kopalnie złota, czy mieszkać z rodzicami w wieku 30 lat. Gdybym szukała sobie męża, to inaczej bym do tego podeszła.

9 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2022-02-18 14:37:18)

Jak "lubię" ten wylewający się wszędzie sarkazm u niektórych kobiet...

Coż, w pewnym sensie racja w tym jest, ale mnie po prostu kłują w oczy wszelkie podchody, testowanie czy gierki.
Może tak zostałem wychowany, trudno..Zastanawia mnie jednak, dlaczego wszyscy się skupiają na tym internecie, tej sieci, jak równie dobrze można sobie pójść do klubu i coś wyrwać(albo dać się wyrwać)..A Internet, jak to zostało zauważone, to kopalnia bajkopisarzy i fantastyków, płci obojga zresztą..Tak samo ci, którzy nie raczą w tych swoich profilach niczego o sobie napisać...

Natomaist widzę już tutaj (obym się mylił) podejście do samych związków czy raczej do relacji damosko-męskich w ogóle..Jedna strona niemal całkowicie sie poświęca dawaniu a druga braniu..Taki trochę kontrakt poprzedzony rozmową kwalifikacyjną. Poza tym nie może się obejść bez niektórych przytyków: jak widzę wycieczki w stronę mieszkania z rodzicami czy innych okoliczności, które NIGDY nie są jednoznaczne, to ręce opadają..Poza wymienonymi zawodami to już mężowie się nie sprawdzają? smile
Zawsze warto zapytac dlaczego a nie od razu stwierdzać, że ten czy inny się nie nadaje, bo jakaś rysa na szkle powstała..

Jeśli się mylę, to uprzejmie przepraszam..

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee
" Wybierz optymizm - poczujesz się lepiej!" - Dalajlama
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu!" - Konfucjusz

10

bagienni_k napisał/a:

Jak "lubię" ten wylewający się wszędzie sarkazm u niektórych kobiet...

Coż, w pewnym sensie racja w tym jest, ale mnie po prostu kłują w oczy wszelkie podchody, testowanie czy gierki.
Może tak zostałem wychowany, trudno..Zastanawia mnie jednak, dlaczego wszyscy się skupiają na tym internecie, tej sieci, jak równie dobrze można sobie pójść do klubu i coś wyrwać(albo dać się wyrwać)..A Internet, jak to zostało zauważone, to kopalnia bajkopisarzy i fantastyków, płci obojga zresztą..Tak samo ci, którzy nie raczą w tych swoich profilach niczego o sobie napisać...

Natomaist widzę już tutaj (obym się mylił) podejście do samych związków czy raczej do relacji damosko-męskich w ogóle..Jedna strona niemal całkowicie sie poświęca dawaniu a druga braniu..Taki trochę kontrakt poprzedzony rozmową kwalifikacyjną. Poza tym nie może się obejść bez niektórych przytyków: jak widzę wycieczki w stronę mieszkania z rodzicami czy innych okoliczności, które NIGDY nie są jednoznaczne, to ręce opadają..Poza wymienonymi zawodami to już mężowie się nie sprawdzają? smile
Zawsze warto zapytac dlaczego a nie od razu stwierdzać, że ten czy inny się nie nadaje, bo jakaś rysa na szkle powstała..

Jeśli się mylę, to uprzejmie przepraszam..

Nie ma sensu dyskutować z "DAMą", ktora w jednym temacie (o trojkątach) doradza zeby jak najszybciej przechodzić do reala, a w innym, żeby przeciągać faze "textingu". daruj sobie chłopie. nie naprawisz. to 30stka na karku ją naprawi.

11

Nyska11 napisał/a:

Nie trać życia, szybko się umów z kimś fajnym. Pierwsze spotkanie, aby było pierwsze wrażenie... Drugie spotkanie, aby sobie potwierdzić, że poszłabyś z nim do łóżka... a trzecie to już seks.

MagdulaBrzydula napisał/a:

Unikaj szybkoumawiaczy, którzy już natychmiast chcą się spotykać wmawiając Ci, że po co siedzieć i gadać, że po co marnować czas na gadanie itd. Tacy są najgorsi.

Ja wolę się szybko umówić.

Badaj ich cierpliwość, oraz zwróć uwagę na to jak sobie radzą z odrzuceniem, czy Twoją niepewnością. Duma męska jest bardzo krucha. Załóż sobie dwa konta, dwa nicki i z jednego grzecznie badaj jego cierpliwość, prowokuj, odrzuć. Jeśli zacznie Cię zawzięcie wyzywać i obrażać, to natychmiast wiesz z kim masz do czynienia. Jeśli zareaguje w sposób np. ''no nic, może innym razem, możliwe, że nie jestem w twoim typie i spróbuję poznać inną, ale bardzo fajnie mi się z tobą gadało''. Bingo. Takiego faceta chcesz poznać wink

Te testy bym przeszedł... smile smile
Ale jednak gdyby kobieta chciała chodzić na ileś-tam spotkań, aby rozmawiać i rozmawiać... to szkoda czasu.
Bo na końcu się okaże, że seks przekreśli znajomość.

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

12

Gary napisał/a:

Te testy bym przeszedł... smile smile
Ale jednak gdyby kobieta chciała chodzić na ileś-tam spotkań, aby rozmawiać i rozmawiać... to szkoda czasu.
Bo na końcu się okaże, że seks przekreśli znajomość.

No jeżeli ten seks będzie beznadziejny, to jasne, że przekreśli znajomość. Świat jest pełen facetów. Jak nie ten, to następny. Jak sobie będę szukała kandydata na męża, to takie podejście jest skazane na niepowodzenie, oraz bardzo toksyczne. Na zwyczajny seks, oraz dobrą zabawę wystarczy partner, który potrafi zbudować atmosferę komfortu i odprężenia. Zamiast narzekać uczmy się cieszyć życiem i korzystać z niego. Jak nie teraz, to kiedy będę robiła takie rzeczy? Próbowała tego czy owego z różnymi facetami. Zwiążę się za wczasu z jednym, a potem będę żałowała, że nie spróbowałam wielu rzeczy z innymi i pozostaną westchnienia i niespełnione pragnienia, fantazje. Nie chcę rozwijać tego tematu i wypisywać 1000 różnych możliwości typu co by były gdyby było to czy tamto. Jest tu i teraz.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021