Spóźniający się okres, pomocy! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Spóźniający się okres, pomocy!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Spóźniający się okres, pomocy!

Cześć, mam ważne pytanie dotyczące opoźnionego okresu, zdarzało mi się że uprawialam sex z moim partnerem bez prezerwatywy ale nigdy we mnie nie doszedł czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Okres spóżnia mi się tydziej a mniej więcej od 2 tyg jestem w ciągłym i nasilającym się stresie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spóźniający się okres, pomocy!
Kinga345 napisał/a:

Cześć, mam ważne pytanie dotyczące opoźnionego okresu, zdarzało mi się że uprawialam sex z moim partnerem bez prezerwatywy ale nigdy we mnie nie doszedł czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Okres spóżnia mi się tydziej a mniej więcej od 2 tyg jestem w ciągłym i nasilającym się stresie

Oczywiście, że jest. Stosunek przerywany nie jest metodą zapobiegania ciąży.
Zrób test.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

lepiej zrob za tydzien u lekarza. u kobiet w mojej rodzinie te normalne testy czesto potrafily sie mylic

Nie wiem ale sie wypowiem.

Nie przejmoj sie to przez Polski Ład, rosnaca inflacje, rosnace ceny i takie tam zycie nad Wisla. Wiele kobiet przez to przechodzi rozwiazanie problemu ok 9 miesiacy. Mozna przeczekac , a jak czujesz ze nie dasz rady to trzeba wyjechac do Czech i tam wyleczyc  przyczyne stresu...znajoma podpowiada ze kiepsko potem z samopoczuciem.

5

Mogą być - Zaburzenia miesiączkowania u zaszczepionych
poczytaj czy Ciebie to dotyczy.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Spóźniający się okres, pomocy!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021