Plamienie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Plamienie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Plamienie

Witam, mam 53 lata. Zawsze miałam okres co 21 dni, od kwietnia trochę się rozlegulowal (tzn miałam co 5 tygodni, co 6 tygodnia) ale zrzucałam to na przechorowanie covidu. Teraz od miesiąca mam takie plamienia, trochę czerwone, trochę brązowe. Zastanawiam się czy to początek menopauzy. Czy któraś tak zaczynała menopauzę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Plamienie
Daria9393 napisał/a:

Witam, mam 53 lata. Zawsze miałam okres co 21 dni, od kwietnia trochę się rozlegulowal (tzn miałam co 5 tygodni, co 6 tygodnia) ale zrzucałam to na przechorowanie covidu. Teraz od miesiąca mam takie plamienia, trochę czerwone, trochę brązowe. Zastanawiam się czy to początek menopauzy. Czy któraś tak zaczynała menopauzę?

Idź do lekarza.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Lady Loka napisał/a:
Daria9393 napisał/a:

Idź do lekarza.

Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień w czwartek. Pytanie było czy jest tu jakąś Pani, która tak zaczynała menopauzę?

4

Daria9393 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
Daria9393 napisał/a:

Idź do lekarza.

Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień w czwartek. Pytanie było czy jest tu jakąś Pani, która tak zaczynała menopauzę?

No ale u każdego to może być inaczej. Nikt tu nie jest lekarzem i nie powie Ci, że to na 100% menopauza albo na 100% coś innego.
Oddychaj głęboko, poczekaj na wizytę, wszystko bedzie ok.

5

ale moze u ktorejs netkobiety akurat bylo podobnie i tak sie zaczelo, autorka czeka na wizyte - przyszla z zapytaniem, nie oczekuje diagnozy na 100% przeviez....
takie odpowiedzi w stylu idz do lekarza albo.. na psychoterapie... po co w takim razie forum? Zeby wlasnie to uslyszec?? Dzieki wielkie..
Autorko cierpliwosci, ja niestety nie odpowiem - niedlugo sie sytuacja wyjasni, pozdrawiam smile

6

cześka8 napisał/a:

ale moze u ktorejs netkobiety akurat bylo podobnie i tak sie zaczelo, autorka czeka na wizyte - przyszla z zapytaniem, nie oczekuje diagnozy na 100% przeviez....
takie odpowiedzi w stylu idz do lekarza albo.. na psychoterapie... po co w takim razie forum? Zeby wlasnie to uslyszec?? Dzieki wielkie..
Autorko cierpliwosci, ja niestety nie odpowiem - niedlugo sie sytuacja wyjasni, pozdrawiam smile

Cześka, litości. W niektórych przypadkach można pomóc czy podyskutować, ale nie w takich. Nikt z nas nie jest lekarzem, a w takich przypadkach się idzie do lekarza, a nie na forum.

Jak Ci powiem, że mnie ręka boli i zapytam, czy jest złamana, to też mi będziesz próbował pomóc na odległość?

7 Ostatnio edytowany przez cześka8 (2021-11-20 17:05:17)

autorka zadala konkretne pytanie, tylko tyle..
Niektorzy udzielaja sie w kazdym watku, litosci

8

cześka8 napisał/a:

autorka zadala konkretne pytanie, tylko tyle..
Niektorzy udzielaja sie w kazdym watku, litosci

I konkretną odpowiedzią na to konkretne pytanie jest wysłanie Autorki do lekarza.

9

Daria9393 napisał/a:

Czy któraś tak zaczynała menopauzę?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Plamienie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021